آژانس تخصصی تبلیغات آراد با چند دهه فعالیت کانون و مجری تبلیغات

آژانس تخصصی تبلیغات آراد مجری تبلیغات محیطی در کشور میخواهد راه آسان برند شدن و راهی برای چند برابر کردن درآمد شما را ارائه دهد. کانون تبلیغات اراد زیر مجموعه هلدینگ آراد دارای چند دهه فعالیت در صنعت تبلیغات بیلبوردی میباشد.

وظایف آژانس تبلیغاتی چیست

راه اندازی و رونق هر کسب و کاری نیاز به تحلیل و بررسی فراوان دارد تا بتوان به فروش رسید، و یکی از راه های افزایش فروش استفاده از تبلیغات است. تبلیغات بدل به علمی شده که از آن تعبیر به جادوی قرن می شود و آژانس تبلیغات آراد با اتکا به توانایی های خود مدعی است یکی از بهترین جادوگران در عرصه تبلیغات است.

کانون تبلیغاتی

مجری کانون تبلیغات باید مسلط به بازار باشد

شناخت دقیق و عمیق بازار از بنیادی­ترین اقدامات ورود به هر کسب و کاری است که به آن تحقیق بازار گویند. تحقیقات بازار شامل جمع‌آوری، آنالیز کلی بازار، تحلیل و آنالیز رقبا و مشتریان (در زمان گذشته، حال و آینده) است.

به عنوان نمونه خصوصیات و عادات مصرف، نیازهای بازار، ویژگی­های بازار مربوطه و ویژگی های رقبا از جمله مواردی است که به آن باید توجه کرد.

این فعالیت امکان ارزیابی کسب و کار در زمینه استراتژی های مختلف مانند بررسی بازار، برندینگ و هویت سازی برند را فراهم می کند که شامل دو مرحله اولیه و ثانویه است:

  • در مرحله اولیه به جمع آوری و بررسی داده هایی که موجود نیستند، پرداخته می شود که می توان از طریق پرسشنامه، نظرسنجی، مصاحبه انجام داد.
  • در مرحله ثانویه به جمع آوری و تحلیل داده های موجود پرداخته می شود که می توان از طریق مصاحبه و پرسشنامه انجام داد و آن ها را با منابع خارجی و داخلی مقایسه کرد.

در واقع وظیفه آژانس تبلیغاتی: بازریابی (Marketing) و برآورده کردن نیازهای یک کسب و کار به شکلی سودآور است.

مجموعه فعالیت های کانون تبلیغاتی

مجری تبلیغات با توجه به خواسته‌ و نیاز مشتریان، با تاکید ویژه بر استفاده از آخرین تحقیقات در دسترس، استراتژی تبلیغاتی تدوین‌شده خود را که پایه و اساس آن خلاقیت قرار می‌گیرد ارائه میدهد تا بهترین راه‌حل و در نهایت نتیجه برای مشتریان حاصل شود.

یک مجری تبلیغات خوب وظیفه رساندن پيام برند به مخاطب با روشی خلاقانه، دانش‌مدار و منطبق برشیوه‌های روز با رعايت استانداردهای جهانی را دارد.

کانون تبلیغاتی طیف وسیعی از انواع کمپین‌های بزرگ و کوچک تبلیغاتی از کمپین 360 درجه گرفته تا کمپین‌های کوچک را انجام میدهد. همچنین خدماتی از جمله ایده‌پردازی و اجرای انواع کمپین‌های دیجیتال، خدمات چاپ، ساخت آگهی‌های تلویزیونی، طراحی گرافیک، متون خلاقانه، مشاوره، برنامه‌ریزی و تولید اقلام فروشگاهی نیز انجام می‌شود.

مجموعه فعالیت های کانون تبلیغاتی میتواند شامل مواردی همچون: طراحی گرافیک، عکاسی صنعتی، فیلمبرداری صنعتی و فیلمبرداری تبلیغاتی، چاپ افست، چاپ دیجیتال، مالتی مدیا، طراحی و بهینه سازی وب سایت (سئو)، دیجیتال مارکتینگ و تامین و تولید محتوا، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، انواع هدایای تبلیغاتی و پکیج های کامل اعیاد و مناسبتها، اجرای رویداد و سمینار و همایشها، ساخت و پخش تیزر و رپرتاژهای تلویزیونی، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی باشد.

مجری تبلیغات محیطی

یک کانون تبلیغاتی باید آشنایی و شناخت کامل با مفاهیم پایه مارکتینگ داشته باشد.

هدف آژانس تخصصی تبلیغاتی

  • ارائه خدمات متنوع در حوزه تبلیغات، متناسب با نیاز روز بازار و مشتریان و متمایز کردن آن ها بین رقبا و در رسیدن به نتایج قابل اندازه‌گیری و مطلوب.
  • آژانس تبلیغاتی با دانش مستمر و  تکنولوژی های نوین دربخش دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات دیجیتال در دنیا را در بازار کشور ارئه داده است.

کانون تبلیغاتی آیا میتواند مجری تبلیغات باشد؟

تبلیغات یکی از مهمترین و قدرتمندترین ابزار، برای  هر کسب و کار و بستری مناسب در برقراری ارتباط با مشتریان بوده که لازمه ساخت  یک برند است.

هدف اصلی آژانس تبلیغاتی ایجاد یک رویکرد مثبت و اثربخش در بالابردن نام برند شما با ارائه خدمات تخصصی در حوزه برندینگ و تبلیغات میباشد.

برنامه ریزی و اجرای استراتژی تبلیغات دیجیتال مارکتینگ در حوزه کسب کار، ارائه و اجرای راهکاری قدرتمند برای رسیدن برند به بهترین سطح از وظایف آژانس تبلیغاتی است.

4.9/5 - (8 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *