اجاره بیلبورد از شهرداری

تعرفه قیمت اجاره بیلبورد از شهرداری تهران

اجاره بیلبورد از شهرداری و شروع تبلیغات بیلبوردی از سازمان زیباسازی کلید می‌خورد؛ آنجا که تمام شرکت‌های تبلیغاتی برای اجاره بیلبورد باید به مزایده‌های زیباسازی شهر مراجعه و بعد از کنار زدن رقبایشان، تازه کارشان را شروع ‌کنند.

تبلیغات بیلبورد های شهرداری

شهرداری مالک همه پیکره های موجود تبلیغات محیطی در شهر محسوب می شود و تنها مرجعی که مجوز تبلیغات شهری را صادر می نماید سازمان زیبا سازی شهرداری می باشد.

این ارگان با برگزاری مزایدات عمومی از اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط برای ارائه پیشنهاد قیمت دعوت بعمل می آورد و شهرداری بر اساس تقاضا قیمت ها را افزایش می دهد.

بیلبوردهای تبلیغاتی راه کسب درآمد پایدار جهت تامین هزینه های خدمات شهری است و یکی از راه های درآمد شهرداری از این طریق مرتفع می گردد.

برای نمونه در تاریخ 1398/10/21 شهرداری منطقه دو بندرعباس درنظر دارد نسبت به واگذاری بصورت اجاره یک ساله محل نصب تابلوهای تبلیغاتی در محدوده منطقه دو از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقیقی و حقوقی واجدالشرایط اقدام نماید.

اجاره بیلبورد از شهرداری

4.7/5 - (4 امتیاز)

4 دیدگاه دربارهٔ «تعرفه قیمت اجاره بیلبورد از شهرداری تهران»

 1. حمید رضا تیزرو

  لطفا لیست بیلبوردهای تهران و قیمت بالاخص بابایی ، صیاد ، آزادی و مخصوص را به واتیاپ یا ایمیل ارسال فرمائید. سپاس . تیزرو

 2. حمید رضا تیزرو

  لطفا لیست بیلبوردهای تهران و قیمت بالاخص بابایی ، صیاد ، آزادی و مخصوص را به واتساپ یا ایمیل ارسال فرمائید. سپاس . تیزرو

  1. سلام و عرض ادب
   لطفا جهت هماهنگی بیشتر با شماره 09128356802 تماس حاصل فرمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *