چگونه اجاره تبلیغات می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

چگونه اجاره تبلیغات می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه اجاره تبلیغات می تواند به یک کسب و کار کمک کند؟ اگر بخوام به طور خلاصه بگم، به رشد کسب و کار شما کمک می کند.

مزایای اجاره تبلیغات کسب و کارهای کوچک شامل جذب مشتریان جدید و کمک به شما برای فروش محصولات و خدمات بیشتر به مشتریان فعلی است. همچنین می تواند با کمک به افزایش اندازه سفارش، سودآوری را افزایش دهد.

اجاره تبلیغات چه می کند؟

در صورت نیاز، تبلیغات به تغییر نگرش منسوخ یا منفی از کسب و کار شما کمک می کند. تبلیغات همچنین می تواند دید در صنعت شما را افزایش دهد و به شما در جذب شرکای کمک کند که می توانند تجارت شما را گسترش دهند.

به طور غیر مستقیم، تبلیغات به شما کمک می کند تا ارجاعات دهان به دهان را افزایش دهید. هر چه مشتریان جدید بیشتری از طریق تبلیغات به دست آورید، آن مشتریان نیز به نوبه خود تبلیغات شفاهی بیشتری را با دیگران به اشتراک خواهند گذاشت.

به طور خلاصه، هنگام تلاش برای پاسخ به این سوال “چگونه تبلیغات می تواند به یک تجارت کمک کند؟” می‌توانید ببینید که چگونه درآمدهای بالاتری را به ارمغان می‌آورد، و بیشتر به خط پایین کاهش می‌یابد.

مزایای اجاره تبلیغات کسب و کارهای کوچک

بیایید به این موضوع بپردازیم تا بفهمیم تبلیغات بسته به صنعت و تجارت شما دقیقاً چگونه می تواند به یک تجارت کمک کند. اما در واقعیت، اجاره تبلیغات چه می کند؟ در اینجا 18 مزیت تبلیغات کسب و کارهای کوچک آورده شده است:

افزایش ترافیک پا

برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ، تبلیغات در روزنامه ها، مجلات، تلویزیون و رادیو و وبسایت ها می تواند مشتریان بیشتری را در خانه جذب کند. حتی از طریق وبسایت خود میتوانید ترافیک پا جذب کنید و مشتریان هدف را جذب کنید.

تولید سرنخ

برای کسب‌وکارهای B2B، تبلیغات می‌تواند قیف فروش شما را پر کند و به شما کمک کند سرنخ‌های بیشتری برای نیروی فروش خود به دست آورید.

محصولات جدید را معرفی کنید

برای کسب و کارهای تولیدی نرم افزار یا مصرف کننده، تبلیغات می تواند به عرضه محصولات با سر و صدا کمک کند.

برجسته کردن پیشرفت های محصول


اگر کسب و کار شما دارای یک محصول یا خدمات موجود است، اجاره تبلیغات می تواند مردم را از پیشرفت ها آگاه کند. اطلاع رسانی عمومی در مورد نوآوری شما می تواند باعث افزایش فروش شود.

چگونه اجاره تبلیغات می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

دریافت ترافیک به یک صفحه وب

برای کسب و کارهای آنلاین، اجاره تبلیغات در محیط وب می تواند افراد را به یک صفحه فرود جذب کند که در آن می توانید بازدیدکننده را به مشتری تبدیل کنید. و برای این کار به سئو سایت نیاز دارید که برای شما مشتریان ارگانیک جذب کند.

بهبود آگاهی از برند

اجاره تبلیغات کسب و کار شما را سرلوحه کار خود نگه می دارد تا مصرف کنندگان زمانی که به خدماتی نیاز دارند به آن فکر کنند. این به ویژه برای مشاغل خدماتی مانند HVAC یا کنترل آفات خوب است. اما تقریباً هر نوع کسب و کاری می تواند سودمند باشد.

در مورد فروش یا تبلیغات ویژه صحبت کنید

برای هر نوع کسب‌ و کار خرده‌ فروشی، اجاره تبلیغات می‌تواند عموم را از فروش یا محصولات آگاه کند که در این فرآیند مشتریان بیشتری را جذب می‌کند.

فروش آنلاین فوری را هدایت کنید

برای مشاغل تجارت الکترونیک، اجاره تبلیغات با تبلیغات پرداخت به ازای کلیک می تواند تقریباً بلافاصله فروش آنلاین را به همراه داشته باشد. تبلیغات PPC می تواند خریدار را به محض مشاهده افزودن شما و کلیک روی آن وادار کند تا اقدام کند. این پاسخ مستقیم است!

تصویر برند را بالا ببرید

برای مشاغل در صنایعی که از درک منسوخ یا ضعیف رنج می برند، اجاره تبلیغات می تواند افکار عمومی را تغییر دهد و تصور مطلوب تری ایجاد کند. به عنوان مثال، تبلیغات می تواند مردم را از قابلیت ها یا پیشنهادات گسترده آگاه کند.

رهبری فکری یا نمایه صنعت را تقویت کنید

اگر مشاور هستید یا یک شرکت فناوری را اداره می کنید و می خواهید به دلیل تخصص خود شناخته شوید، اجاره تبلیغات می تواند کمک کننده باشد.

اجاره تبلیغات بومی می تواند محتوای شما را در ذهن کاربر محلی شما حک کند و تخصص شما را نشان دهد و شهرت شما را به عنوان یک رهبر فکری ایجاد کند. حمایت مالی از محتوایی که دارای تخصص باشد نیز نمایه شما را بالا می برد و به جذب شرکای صنعتی کمک می کند.

اعلام افتتاح بزرگ فروشگاه

از تبلیغات در فضای باز، اجاره تبلیغات در روزنامه یا پستی برای عمومی کردن مکان جدید استفاده کنید. ترافیک پیاده رو بیشتری داشته باشید.

توسط جستجوگران محلی به صورت آنلاین و در تلفن دیده شوید

برای کسب‌وکارهای محلی، دیدن در جستجوی نقشه‌ها و جستجوی تلفن همراه بسیار مهم است. به این ترتیب کسانی را که به دنبال رستوران، مغازه یا کسب و کار دیگری در منطقه شما هستند جذب می کنید. ( باید برای به دست آوردن این پارامتر از سئو محلی استفاده کنید)

با یک صفحه رایگان Google My Business و صفحه Bing Places for Business شروع کنید. اما در اینجا متوقف نشوید. با تبلیغ کسب و کار خود با تبلیغات Google یا Bing، دید بیشتری دریافت کنید.

فراتر از موتورهای جستجو، در فهرست های محلی فهرست شوید. از یک سرویس فهرست‌بندی مانند Yext استفاده کنید تا مطمئن شوید که آدرس، تلفن، ساعت کاری و سایر اطلاعات کسب‌وکار محلی شما به‌طور دقیق در سراسر وب به هر تعداد فهرست ممکن منتشر می‌شود.

از رقابت متمایز شوید


برای مشاغلی که در بازارهای شلوغ هستند، اجاره تبلیغات می تواند برند شما را متمایز کند. تمام کسب و کار ها به اجاره تبلیغات برای کسب و کار وابسته هستند.

«خریداران پنجره» آنلاین را به خریداران تبدیل کنید


هدف گذاری مجدد یا بازاریابی مجدد تبلیغات می تواند به بازدیدکنندگان محصولات شما را پس از خروج از سایت شما یادآوری کند. این تکنیک برای تبدیل خریداران بیشتر به خریداران ثابت شده است.

فرض کنید شخصی یک سبد خرید را در فروشگاه تجارت الکترونیک شما رها کرده است یا به دلیل دیگری خرید نکرده است. با تبلیغات هدفمند، روزها بعد با دیدن یک تبلیغ، محصول را به آنها یادآوری می شود.

لیست ایمیل یا دنبال کردن اجتماعی خود را رشد دهید


اگر می خواهید مشترکان ایمیل بیشتری یا دنبال کنندگان اجتماعی وفادار بیشتری داشته باشید، تبلیغات رسانه های اجتماعی ممکن است برای دستیابی به این اهداف و سایر اهداف بازاریابی مفید باشد.

هنگامی که مردم به دریافت پیام‌های بازاریابی ایمیلی از شما رضایت دادند، یا تصمیم گرفتند پست‌های اجتماعی شما را دنبال کنند، شانس بیشتری برای دریافت پیام‌های خود در مقابل آنها خواهید داشت.

افزایش ارزش سفارش


بسته‌های ویژه و مشوق‌های اندازه سفارش را برای افزایش میانگین ارزش سفارش مشتریان خود تبلیغ کنید. مثال: ارائه کوپن‌های «مبتنی بر آستانه»، مانند ۱۰ درصد تخفیف برای هر سفارش بیش از ۱۵۰ دلار. یا جوایز تبلیغاتی کاربردی که مشتریان از آن استفاده کنند.

تاثیر بازاریابی محتوای خود را افزایش دهید


بازاریابی محتوا یک تکنیک بازاریابی قدرتمند است. اما تبلیغات می تواند تاثیر بیشتری به آن بدهد. محتوای خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و سپس به روز رسانی رسانه های اجتماعی را تقویت کنید.

این باعث می‌شود که محتوای شما به طور گسترده‌ تری دیده شود و تعداد کلیک‌ها و تعامل بیشتری روی محتوای خود خواهید داشت – که به نوبه خود می‌تواند به بهبود موقعیت موتور جستجوی شما کمک کند. یا محتوای حمایت شده را در یک سایت محبوب انتخاب کنید تا محتوای شما بیشتر دیده شود.

قدرت دهان به دهان را گسترش دهید


تبلیغات می تواند به شروع سریع و تقویت دهان به دهان کمک کند. طبق مطالعه Small Business Trends، حدود 85 درصد از مشاغل کوچک گزارش می دهند که بیشتر مشتریان خود را از طریق دهان به دهان دریافت می کنند .

اما اگر بتوانید به اشتراک گذاری دهان به دهان مشتریان خود را حتی بالاتر ببرید چه؟ هرچه مشتریان جدید بیشتری از طریق تبلیغات به دست آورید، مشتریان خوشحال بیشتری خواهید داشت که در مورد کسب و کارتان ستایش دهان به دهان به اشتراک بگذارید!

فهرست فوق کامل نیست. اما باید به شما کمک کند به این سوال پاسخ دهید که “اجاره تبلیغات چه کار می کند؟” و شما را به این فکر می کند که چگونه اجاره تبلیغات می تواند به یک کسب و کار کوچک کمک کند تا به اهداف خود دست یابد.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *