لیست قیمت اجاره و رزرو بیلبورد های تبلیغات محیطی شهر تبریز

اجاره بیلبورد تبلیغاتی شهر تبریز یکی از مناسب ترین روش ها برای تبلیغات محیطی است که با توجه به نوع کسب و کار و گستردگی سطح فروش و خدمات مختلف در بازار های داخلی و یا خارجی می تواند تاثیر گذاری مناسب برای آگاهی مشتریان از خدمات و محصولات این شرکت ها به آنها ارائه دهد.

تبلیغات محیطی شهر تبریز

تبلیغات محیطی در شهر تبریز یکی از مهمترین و قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی برای هر کسب و کار و بستری مناسب در برقراری ارتباط با مشتریان است و ارائه و اجرای راهکارهای قدرتمند برای رسیدن برند به بهترین سطح ممکن را برای شما به ارمغان می آورد.

چرا اجاره بیلبورد در تبریز؟

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. سومین شهر بزرگ کشور پس از تهران و مشهد، بزرگ‌ترین شهر منطقهٔ شمال‌غرب ایران و مناطق آذری‌نشین و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.

این شهر در طول تاریخ بارها ویران و تجدیدبنا شده و بنای فعلی آن به دوران اشکانی و ساسانی برمی‌گردد. تبریز به عنوان شهر اولین‌ها، شهر بدون گدا، شهر زیرگذرها و روگذرها، امن‌ترین شهر ایران، سالم‌ترین شهر ایران، مهد سرمایه‌گذاری ایران، دومین شهر مسافرپذیر ایران، دومین شهر صنعتی ایران، دومین شهر دانشگاهی ایران، دومین شهر بلندمرتبه‌ساز ایران، دومین شهر در جذب گردشگر سلامت در ایران.

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است و به دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانه‌های مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از ۶۰۰ شرکت قطعه‌ساز در آن و به دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر کشور محسوب می‌شود به همین سبب تبلیغات محیطی در تبریز از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

تبلیغات محیطی شهر

تبلیغات بیلبوردی در تبریز مهم است زیرا قطب خودروسازی ایران، قطب قطعه‌سازی ایران، قطب تولید موتور دیزل خاورمیانه و یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران شناخته می‌شود بنابراین تبلیغات محیطی در تبریز جوابگو است

تبلیغاتی که در این شهر اجرا شود نه تنها توسط شهروندان تبریزی بلکه عده ای زیادی از توریست ها ی داخلی و خارجی دیده خواهد شد و بشرط اینکه تمامی اصول تبلیغات محیطی و استانداردهای آن رعایت شود تا مورد توجه و استقبال قرار گیرد.

اجاره یک ساله بیلبورد در تبریز

بیلبوردها به عنوان مهمترین ابزار تبلیغات محیطی در تمامی کشور از اهمیت بسزایی برخوردار هستند. بیلبورد ها قطعا یک ابزار مهم و سرعت بخش در کسب و کار شما خواهد بود. اجاره بیلبورد در حاشیه اتوبان ها و مسیر های پر رفت و آمد یکی دیگر از گزینه های معرفی برای کسب و کار شما خواهد بود.

شهر تبریز به عنوان یکی از قطبهای صنعتی کشور و وجود شهرکهای صنعتی متعدد در داخل و حومه بستر مناسب و مهمی برای تبلیغات محیطی در حوزه بیلبورد و اجاره آن محسوب می شود.

همچنین وجود اتوبان های پرتعدد و قرار گرفتن بیلبورد های تبریز در بزرگراه ها، بلوارها و پل های هوایی، محل های بسیار مناسبی برای ارائه محصولات و تبلیغ محیطی شما در شهر تبریز به نحو احسنت می باشد.

تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد بر اساس تحقیقات اصولی تری شکل میگیرد و کلانشهر تبریز با وجود جمعیت حدود دو میلیون نفری و وجود تنوع فراوان در تبلیغات محیطی موفق تر از سایر شهرهای کشور است.

جاده ائل گلی و بلوار ۲۹ بهمن یکی از اصلی ترین ورودی کلانشهر تبریز و از مسیرهای مهم حوزه شهرداری منطقه دو محسوب می شود و مناسب ترین مکان برای دیده شدن تبلیغات محیطی در ورودی این شهر می باشد و همچنین به لحاظ اینکه ورودی هر شهر معرف فرهنگ و موقعیت اجتماعی و اقتصادی آن شهر محسوب می باشد، اجاره تابلو تبلیغاتی در ورودی شهر تبریز می تواند توجه بسیاری از کسانی که به این شهر ورود میکنند را جلب نماید.

در تبریز چهارراه ها و معابر عمومی شهر با توجه به استاندارد های بصری قابل توجهی طراحی گردیده است که اجاره بیلبورد در تبریز سهم بسزایی را در شناسایی برند در بین مخاطبین از آن خود نموده است.

تابلو تبلیغاتی در شهر تبریز

اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده های ورودی تبریز

ورودی تبریز از مسیر جاده تهران به عنوان مهمترین ورودی شهر، با توجه به حجم ترافیک بالا و تردد روزانه ده ها هزار خودرو در این مسیر می باشد و در حقیقت موقعیت ویژه ای برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی به جهت توسعه برند و فروش محصولات دارد.

جاذبه های توریستی وعلمی ومذهبی تبریز نیز از جمله ویژگی های قابل ملاحضه ای است که در فصل های مختلفی از سال گردشگران زیادی را جلب می کند، به همین سبب تابلوهای تبلیغاتی در مسیر ورودی جاده تبریز می تواند سهم به سزایی را در توسعه تبلیغات و تاثیر گذاری مخاطبین داشته باشد.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در حاشیه ورودی جاده های تبریز یکی از بهترین موقعیت ها برای اجرای تبلیغات محیطی می باشد و از جمله مسیرهای که به جاده تبریز منتهی هستند از جمله مسیر جاده تهران که با حجم ترافیک بالایی مواجه است می توان از آن بعنوان موقیعت ویژه برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی در حاشیه جاده تبریز یاد کرد.

 1. شهر تبریز از شمال به شهرستان اهر
 2. از جنوب به شهرستان اسکو
 3. از شرق به شهرستان هریس و بستان آباد
 4. از غرب و شمال غرب به شهرستان شبستر و شهرستان سرسبز مرند محدود می‌گردد.

شهر تبریز، به لحاظ دارا بودن موقعیت ویژه ی جغرافیایی، یکی از بهترین مناطق برای اجاره بیلبوردها و تابلوهای بزرگ تبلیغات محیطی است .

شرکت تبلیغاتی آراد

مکان های مهم شهری جهت انجام تبلیغات در تبریز:

 • میدان راه آهن
 • میدان ولیعصر
 • خیابان استاد شهریار
 • بلوار چای کنارخیابان امام
 • شهرک باغمیشه
 • بزرگراه ولیعصر
 • خیابان طالقانی

تاثیر بیلبورد تبلیغاتی تبریز در کسب و کار

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و رقیبان بسیاری دارید بیلبوردها ی تبلیغاتی در تبریز یک روش عالی برای بازاریابی وکسب سود برای شماهستند.

یکی از انواع مهم تبلیغات محیطی بیلبوردهای تبلیغاتی است که در صورتی که استراتژی تبلیغات محیطی درستی برای انتخاب نوع بیلبورد و مکان قرار گیری آن وجود داشته باشد میتواند تاثیر بسزایی در کسب مشتریان بیشتر و در نهایت کسب درآمد بالاتر بشود.

تبلیغات محیطی در تبریز و استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی میتواند روی شناخت بیشتر کسب و کار تمرکز داشته باشد چرا که این تبلیغات برای مشتریان هزینه ای در بر ندارد و برای آگاه شدن از این تبلیغات نیازی به پرداخت هزینه نیست، برای مثال برای همگان این مورد پیش آمده که در ترافیک یا قرار گرفتن در پشت چراغ قرمز توجه آنها به بیلبورد تبلیغاتی که در آن حوالی وجود دارد معطوف شود و همین امر در روز بارها و بارها تکرار می شود و موجب به خاطر سپرده شدن اطلاعات موجود در بیلبورد و بالاخص برند می شود.

انتخاب بیلبورد مناسب و نوع تبلیغاتی که در بیلبورد باید در نظر گرفته شود همگی مربوط به موضوع استراتژی تبلیغات محیطی است. استفاده از طراحی های مدرن و سه بعدی در تبلیغات محیطی می تواند اثرگزاری کسب و کار را بسیار بالاتر ببرد.

قرار گرفتن شهر تبریز در منتهی‌الیه مسیر تجارت ایرانیان به غرب و واقع شدن در مسیر جاده ابریشم علاوه بر رونق تجارت باعث رونق فرهنگ و هنر در این شهر شده‌است. ایجاد مدارسی همچون ربع رشیدی نیز به این رونق افزوده‌است و همچنین وجود مراکز تجاری و گردشگری زیاد سالانه پذیرای گردشگران زیادی است و از این جهت سرمایه گذاری در تبریز به انجام هرجه بهتر پلن های تبلیغاتی کمک بسزایی میکند.

اهمیت بیلبورد تبلیغاتی

همانطور که مطلع هستید در جهان پر رقابت تجاری امروزی نمی توان بدون تبلیغات موثر ، موفق بود و اگر ابزارها و امکان دسترسی به مخاطبان فراهم نباشد شرکت با فروپاشی و شکست مواجه خواهد شد.

آنقدر کسب و کار های مشابه ، محصولات یکسان و خدماتی نزدیک به هم وجود دارد که رقابت را سخت کرده است ، اشباع بازار با این شرایط اهمیت تبلیغات را دو چندان می کند.

ابزارهای تبلیغاتی نه تنها به شمار مشتریان شما می افزاید بلکه موجب می شود مشتریان دائمی شما هم به خاطر اینکه از شما خرید می کنند حس خوشایند تری داشته باشند زیرا برند شما را مکررا در تبلیغاتی مانند بیلبورد می بینند و به قدرت شما و ارزشی که برای کسب و کار خود دارید آگاه می شوند و لذت می برند.

کالوین کولیج: تبلیغات کسب و کار به عنوان جان یک تجارت است.

شرکت رزرو بیلبورد تبلیغاتی آراد ادورتایز

همچنین از نظر او تقاضای جمعی، تقریبا به طور تمام و کمال بخاطر توسعه تبلیغات به وجود آمده است. سعی کنید در این بحران اقتصادی که باغ وحش بازار نیز هست یک مشاور تبلیغی داشته باشید و شک نکنید هزینه اضافی نیست.

شاید یک مدت از جیب تان پول برود و خروجی زود هنگام نگیرید، اما در دراز مدت چند برابر آن پول برایتان بر می گردد. البته باید فکر این استراتژی را قبل از شروع کسب و کارتان داشته باشید؛ شاید وقتی کارتان را شروع کردید دیگر خیلی دیر شده باشید و در معرض ورشکستگی باشید.

همچنین قبل از راه اندازی شغل مد نظرتان تبلیغات برای شما ارزان هم تمام می شود و می توانید در مورد شیوه های جذب مشتری تحقیق کنید. افراد زیادی هستند که برای دادن اطلاعات تبلیغی حاضرند چند جلسه ای رایگان این کار را انجام دهند.

 1. عموم مردم به راحتی با بیلبورد ارتباط دیداری برقرار می کنند
 2. پیامی که از طریق بیلبورد ثبت شود به سادگی از ذهن پاک نمی شود
 3. مکانی مناسب برای داستان سرایی در تبلیغات است
 4. در همــه ساعــــات شــبانه روز در دیــــد عمــوم است
 5. موضوع تکرار برای تاثیر در ناخودآگاه را به خوبی ایفا می کند

پس با رزرو بیلبورد تبلیغاتی در تبریز به بهتر دیده شدن محصول و صنایع موسسات و انجام پلن های تبلیغاتی در بهترین زمان باید اقدام کرد.

اگر به دنبال دیده شدن بیشتر بیلبورد تبلیغاتی خود هستید پیشنهاد می‌کنم نیم نگاهی به صفحه رزرو بیلبورد تهران بیندازید

4.9/5 - (32 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *