تبلیغات محیطی اراک رزرو و اجاره بیلبورد های تبلیغاتی

تبلیغات محیطی شهر اراک مرکز استان مرکزی به سادگی و فقط با یک تماس با شرکت تبلیغاتی آراد برای شما میسر است این آژانس تبلیغاتی به عنوان یکی از بزرگترین صاحبان رسانه در ایران در حوزه اجاره بیلبورد در حال فعالیت است.

دلایل تبلیغات محیطی شهر اراک

در کشور ایران اراک جزو یکی از شهرهای مهم و کلیدی می باشد. و با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر اراک، و راه های ارتباطی با دیگر شهرهای اطراف، مکان مناسب و مهمی برای تبلیغات محیطی در حوزه بیلبورد محسوب می شود.

وجود جمعیت متنوع از لحاظ سلیقه و نوع تفکر سبب می شود تا پذیرای تبلیغ های محیطی متنوع بیلبوردی باشد. همجنین وجود اتوبان های پرتعدد و قرار گرفتن بیلبورد های اراک در بزرگراه ها، بلوارها و پل های هوایی، محل های بسیار مناسبی برای ارائه محصولات و تبلیغ محیطی شما به نحو احسنت می باشد.

با توجه به گستردگی علوم روز از جمله تبلیغات محیطی اراک و یا تبلیغات دیجیتال، و همچنین علاقه عموم مردم به این نوع تبلیغات محیطی، می توان این نتیجه را گرفت که تبلیغ محیطی بیلبوردی شما در شهر اراک بدون بازخورد نخواهد بود و حداقل هایی را می توانید از بیلبورد برداشت نمایید.

بیلبورد تبلیغاتی اراک

موقعیت جغرافیایی شهر اراک

شهر ارک در روزگار کهن عراق نام داشت که در زمان تسلط اعراب بر ایران عراق عجم نامیده می‌شد که شامل بسیاری از استانهای همجوار امروزی می‌شد. این استان از شمال به استان‌های تهران، البرز و قزوین، از غرب به استان همدان، از جنوب به استان‌های لرستان و اصفهان و از شرق به استان‌های تهران، قم و اصفهان محدود است.

این استان با مساحتی معادل ۲۹٬۵۳۰ کیلومتر مربع حدود ۱،۸۲ درصد از مساحت کل کشور را به خود اختصاص داده‌است. بر اساس آخرین تقسیمات کشوری، استان مرکزی دارای ۱۲ شهرستان، ۲۳ بخش، ۳۲ شهر، ۶۶ دهستان و ۱٬۳۹۴ آبادی دارای سکنه و ۴۶ آبادی خالی از سکنه‌ است.

مرکز این استان شهر اراک است. شهرستانهای این استان عبارت‌اند از: محلات، اراک، ساوه، تفرش، خمین، فراهان، دلیجان، شازند، آشتیان، کمیجان، زرندیه و خنداب.

در شهر اراک به دلیل رونق اقتصادی این استان و عبور راه آهن سراسری ، مهاجرت به شهر افزایش یافت و باعث تردد بیشتر در این منطقه شد.

شهر اراک نسبت به سایر شهرهای کشور ایران شهری جوان محسوب می شود چرا که تاریخ تاسیس آن به دوران قاجار برمی گردد و تنها کمی بیش از دو قرن قدمت دارد. این شهر دارای آثار فرهنگی و تاریخی بسیار و همچنین طبیعت زیبایی است. و این منطقه را به محلی مناسب برای گردشگردی تبدیل کرده است.

و از این جهت توجه عموم زیادی را به خود جلب کرده است و این امر سبب سرمایه گذاری تبلیغاتی، موسسه ها در این استان شده است سرمایه گذاری تبلیغاتی در این استان از سطح بازدهی بالایی برخوردار خواهد بودو برای صاحبین صنایع سود بالایی را خواهدداشت.

تبلیغات محیطی اراک

مکان های تبلیغات محیطی شهر اراک:

 • اراک، میدان امام حسین
 • دروازه تهران، روبه روی مصلی ارک
 • اراک، میدان راه آهن، انتهای خیابان خرم
 • اراک، باغ ملی
 • اراک میدان شریعتی، ابتدای عباس آباد
 • اراک، انتهای خیابان ملک، خیابان شهید قدوسی
 • اراک میدان ولیعصر،ابتدای خیابان امام خمینی
 • اراک، هپکو ، فاز1
 • اراک میدان حافظیه
 • اراک، خیابان دانشگاه ، میدان نماز

استرابورد تبلیغاتی در اراک

یک نوع سازه ایستاده است که به عنوان تبلیغات محیطی مورد بهره برداری واقع می شود این سازه در ابعاد 3*4 اجرا می شود و محتوای چاپی آن بر روی بنر اجرا می شود و برای جلوگیری از چروک شدن بنر از دو فک مجزا استفاده می کنند.

اراک شهر صنعتی ایران و یکی از شهر های بزرگ و وسیع این کشور است و دارای جاذبه های تاریخی و فرهنگی زیادی است

جاذبه های طبیعی و گردشگری استان مرکزی

 1. تالاب میقان طبیعت زیبای اطراف اراک که به قلب بیابان خشک با آب چند هکتاری معروف است.
 2. بازار اراک: بازار شهر اراک از اولین بازار های تاریخی و یا بهتر است بگوییم اولین بنای تاریخی این شهر است واین بازار شامل ساختمان های مدرسه، مسجد، حمام، سقاخانه، کاروانسرا و آب انبار است. که متاسفانه امروزه تنها مسجد و سقاخانه باقی مانده اند. در زمان ساختش از هر سو به دروازه های اصلی شهر وصل می شده که بر اهمیت آن می افزوده است.
 3. ارگ حکومتی اراک: ارگ به خاطر داشتن کاشی کاری های معلقی با طرح لوزی شکل که در طوق های آن وجود داشت، هنگام تابش نور خورشید به طور عجیبی می درخشید. درخشش بسیارش موجب شده بود تا آن را برج شیشه بنامند. ارگ حکومت ارک همه ساله میزبان گردشگران داخلی و خارجی زیادی است و از این جهت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 4. حمام چهار فصل: این آثار تاریخی گردشگری نقاشی هایی از فصل های مختلف سال در گوشه و کنارهای حمام داردو قب بزرگ ترین حمام ایران را به خود اختصاص داده است.

ناگفتنی نیست که استان اراک با اشتن جاذبه های فراوان حرف اول را میزند و هرچقدرهم که از این جاذبه ها را نام برده باشیم نیز خیلی کم گفتیم.

وجود خیل عظیمی از جاهای گردشگری و فرهنگی،تاریخی و باستانی سبب جذب گردشگران و مسافران زیادی در این استان شده است و از این جهت بسترمناسبی را برای تبلیغات محیطی به ارمغان آورده است وسبب ایجاد هرچه بهتر پگلن های تبلیغاتی در این مکنطقه شده است و سطح تبلیغات محیطی در این استان از بازده بسیار بالایی برخوردار است.

اراک به دلیل داشتن جاذبه های متعدد در زمینه فرهنگی، تاریخی و همچنین مذهبی توانسته جایگاه مهمی از لحاظ جذب گردشگر کسب کند و می توان گفت یکی از قطب های مهم گردشگری در ایران محسوب می شود. این موضوع دلیل محکمی بر اثرگذاری هرچه بیشتر تبلیغات و رونق بخشیدن به کسب و کارها از این طریق است.

تعرفه اجاره بیلبورد های تبلیغاتی در اراک

تعرفه اجاره بیلبورد و تبلیغات شهری رابطه مستقیمی با موقعیت مکانی تبلیغ و نوع رسانه انتخاب شده برای تبلیغات دارد. نوع مکان مورد نظر و همچنین نوع رسانه انتخابی (بیلبورد، استرابورد، عرشه پل، لمپوست و …) بر اساس نیاز کسب و کار نیز می تواند روی قیمت نهایی تبلیغات بیلبورد در اراک میتواند تاثیرگذار باشد.

تعرفه بیلبوردهای ورودی مسیر اراک از ورودی های مختلف قیمت های یکسانی ندارند و طی برگزاری مزایدات قیمت های تابلوهای مسیر ورودی اراک تغییر می کند و بنابراین نمی توان قیمت تعیین شده و پایه ای را اعلام نمود.

بیلبوردهای ورودی مسیر اراک از لحاظ قرار گیری در مسیر رفت آمد مسافران داخلی و خارجی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و این شهر به لحاظ وجود آثار تاریخی فراوان گردشگران بیشماری را در ایام عید نوروز و تعطیلات تابستان را به خود جلب می کند.

سرمایه گذاری تبلیغاتی در اراک

اراک از شهرهای صنعتی ایران است که از لحاظ گوناگونی محصولات صنعتی، نخستین، از لحاظ وجود صنایع مادر، دومین و به‌طور کلی یکی از چهار قطب صنعتی کشور محسوب می‌شود.

این شهر به واسطه وجود صنایع مادر، تولید ۸۰٪ تجهیزات انرژی کشور، وجود بزرگ‌ترین کارخانه تولیدکننده آلومینیوم کشور، بزرگ‌ترین ماشین‌سازی کشور، بزرگ‌ترین واگن‌سازی و لوکوموتیوسازی خاورمیانه، بزرگ‌ترین کمباین‌سازی خاورمیانه، بزرگ‌ترین تولیدکننده ماشین‌آلات سنگین در خاورمیانه، بزرگ‌ترین تولیدکننده جرثقیل در خاورمیانه، بزرگ‌ترین تولیدکننده بنزین کشور و بزرگ‌ترین صنایع معدنی کشور، به‌عنوان پایتخت صنعتی ایران شناخته شده‌است. از این جهت بستر مناسبی برای سرمایه گذاری تبلغاتی است.

4.8/5 - (5 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی اراک رزرو و اجاره بیلبورد های تبلیغاتی»

 1. مهرتاش

  چندتا بیلبورد تبلیغای توی اراک و چند تابلو داخل شهر اراک دارید . ممنون میشم ایمیل کنید واسم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *