قیمت تبلیغات محیطی تهران|تعرفه سفارش بیلبورد و رزرو تابلو در شهر تهران

قیمت رزرو تابلو تبلیغاتی در شهر تهران متناسب با جایگاه و میزان تردد و مشاهده آن تابلو متغییر است. بدین صورت که برخی از بیلبوردهای تبلیغاتی تهران توسط برخی از شرکت‌ها که تبلیغات محیطی گسترده انجام می‌دهند به صورت بلند مدت اجاره شده و ظرفیت لازم برای معرفی و تبلیغ برند دیگری را ندارند. بنابراین کسب و کارها در حال رقابت برای تسخیر این نوع تابلو ها هستند که از رقابت و افزایش رشد کسب و کار خود عقب نمانند.

بیلبورد و تبلیغات بنری در تهران

وقتی سخن از تبلیغات محیطی به میان می آید، اولین چیزی که به ذهن مخاطب خطور می کند یک بیلبورد بزرگ و رنگارنگ است. اگرچه این بیلبوردها را می توان بخشی از تبلیغات محیطی دانست، این گونه تبلیغات هر چیزی از تبلیغات روی بدنه ی اتوبوس ها و تاکسی ها گرفته تا کیوسک های تلفن را نیز شامل می شوند.

بیشتر صاحبان صنایع و کسب و کارها با تبلیغات محیطی در استان تهران می‌خواهند از جایگاه مستقلی در میان رقبای خود برخوردار باشند، بنابراین با تبلیغات درست و به جا میتوان سبب افزایش سطح بازدهی و کسب سود بیشتر برای محصولات شد.

با توجه به اینکه تهران پایتخت ایران و مرکز استان است بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و به نام کشور در این شهر فعالیت می‌کنند. همچنین شرکت‌های بزرگ و برندهای خارجی نیز برای شروع فعالیت های خود از پایتخت کشور شروع کرده و به شهرهای کوچکتر گسترش پیدا می‌کنند.

بنابراین اولین گزینه برای تبلیغات دیده شدن در بیلبوردهای سطح شهر تهران است. این شهر به دلیل وجود مناطق تفریحی سالانه پذیرای گردشگران خارجی و داخلی زیادی است. تردد جمعیت بیشمار در این منطقه سبب بازخورد خوب در کمپین های تبلیغاتی دارد.

تبلیغات محیطی تهران

تاثیرتبلیغات محیطی در تهران

تبلیغات محیطی گزینه ی مناسبی برای شرکت هایی هستند که درصدد دستیابی به مخاطبان بیشترند. از آن جا که اینگونه تبلیغات در ملاء عام نمایش داده می شوند، امکان دسترسی به دسته بیشماری از مخاطبان را میسر می سازند.

در مقایسه با روش های تبلیغاتی دیگر، تبلیغات محیطی اغلب بازده سرمایه گذاری  بیشتری به دست می دهد. هر چه بیشتر در تبلیغات محیطی سرمایه گذاری کنید، برگشت سرمایه تان بیشتر خواهد بود. این به سبب آن است که شما امکان دسترسی به مخاطبان بیشتری را می یابید که ملزم به دریافت پیام شما هستند.

با نمایش تبلیغات خود در یک فضای استراتژیک می توانید بر تصمیم مشتری برای خرید محصول تاثیر بگذارید. تبلیغات محیطی سیر تصمیم گیری برای خرید را تحت تاثیر قرار داده و مشتری را به اتخاذ تصمیم خرید ترغیب می کنند.

مردم نمی توانند تابلوهای تبلیغاتی را نادیده بگیرند: در این عصر اشباع دیجیتالی، حساسیت مردم نسبت به تبلیغات آنلاین از بین رفته است. با این حال، بیلبوردها آن قدر متفاوت هستند که هنوز در نظر مردم چشم نواز جلوه می کنند.

با طراحی مناسب بیلبورد، می توان توجه ترددکنندگان را جلب کرد و درک پیام تبلیغاتی بالا روی بیلبورد هم بیش از یک لحظه طول نخواهد کشید. رانندگانی که به سرعت در مسیر بزرگراه ها در حال رانندگی هستند، تنها فرصت انداختن یک نگاه سریع و اجمالی به بیلبورد را دارند.

شما می توانید با لحاظ کردن این نکته در طراحی بیلبورد، نه تنها شانس دیده شدن بیلبوردتان را بیشتر کنید بلکه احتمال این که مخاطب متوجه پیام تبلیغاتی تان بشود و به آن عمل کند را نیز افزایش دهید.

تابلو تبلیغاتی شهر تهران

بیلبورد رسانه ای قدرتمند برای تهرانی ها

بیلبورد بی شک یکی از قدرتمندترین ابزارهای رسانه های محیطی  تبلیغات به شمار می رود که همواره از دوران باستان تا امروز مورد توجه صاحبان کسب و کار بوده است. بیلبوردها بیش از آنکه ابزار تبلیغاتی باشند، یک رسانه به حساب می‌آیند، رسانه‌ای که می‌تواند پیام خود را به مؤثرترین شکل ممکن به مخاطب منتقل کند.

تهران جزو یکی از شهرهای مهم و کلیدی در کشور پهناور ایران می باشد. به توجه به موقعیت جغرافیایی شهر تهران، و راه های ارتباطی با دیگر شهرهای اطراف، بستر مناسب و مهمی برای تبلیغات محیطی در حوزه بیلبورد محسوب می شود. وجود جمعیت متنوع از لحاظ سلیقه و نوع تفکر سبب می شود تا پذیرای تبلیغ های محیطی متنوع بیلبوردی باشد

تبلیغات بیلبورد فرایند استفاده از تبلیغات چاپی در مقیاس بزرگ برای بازاریابی یک شرکت ، برند ، محصول ، خدمات یا کمپین است. بیلبوردها معمولاً در مناطق پر رفت و آمد ، مانند امتداد بزرگراه ها و شهرها قرار می گیرند ، بنابراین بیشترین تعداد رانندگان و عابران پیاده آنها را می بینند.

تبلیغات بیلبورد برای ایجاد آگاهی از نام تجاری و آگاهی از کسب و کار شما (یا محصول یا کمپین) ایجاد میشود تا مخاطبان شما با نام برند شما بیشتر آشنا شده و از محصولات و خدمات شما آگاهی پیدا کنند. از آنجا که  افراد زیادی در تهران زندگی می کنند ، بیلبوردها در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی بیشترین تعداد بازدید و نمایش را دارند.

رزرو تابلو تبلیغاتی تهران

خدمات اجاره بیلبورد و ساخت بیلبورد

بیلبوردها امروزه نه تنها بعنوان یک رسانه، نقش اساسی در اطلاع رسانی و تبلیغات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دارند، بلکه بر زیباسازی شهری و فضاسازی میادین، خیابان ها و اتوبان های شهری کمک می کنند، تابلو ها در جوامعی که اطلاعات خود را از طریق بصری دریافت می کند حجم وسیعی از تبلیغات را به خود اختصاص می دهند و از اثر بخشی مطلوبی برخوردارند، به ویژه اگر مخاطبان و یا مشتریان محصول، در یک منطقه جغرافیایی متمرکز باشند، تبلیغات در این نوع رسانه اقتصادی تر و اثر بخش تر است.بیلبوردها نیز در میادین، خیابانها و اتوبان های شلوغ و پرتردد و یا با ترافیک سنگین، روزانه نظر میلیونها بیننده و شهروند را به خود جلب می کنند.آگهی ها در این رسانه برحسب سرعت حرکت، فضای پیرامون، وضعیت اقتصادی و فرهنگی مخاطبان طراحی و اجرا می گردد. مزیت دیگر تبلیغ در بیلبوردها آن است که طراحی هر تابلو می تواند جدای از بیلبوردها ی دیگر و به اقتضای محیط صورت پذیرد.

اجاره بیلبورد در تهران

تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در تهران بواسطه حضور هولدینگ برندها، دفاتر مرکزی کارخانجات، سرپرستی شعب بانک ها و موسسات مالی و اعتباری قطعا پر رنگ تر و با کیفیت بهتری اجرا می شود. دست یابی به بازار مصرف شهر تهران که از نظر جمعیت رتبه پنجم را در کلان شهر های دنیا از آن خود نموده است تلاش و تکاپوی کارخانجات و شرکت های تولیدی را برای معرفی برندها و خدمات خود روز افزون نموده و شاهد حجم وسیعی از تبلیغات برندها در تهران هستیم. بیلبوردهای تبلیغاتی، تابلوهای تبلیغاتی پل های عابر پیاده و پل های سواره رو، استندهای تبلیغاتی، لایت باکس ها، تبلیغات برروی بدنه اتوبوس ها ، فضاهای تبلیغاتی ایستگاه های مترو، لمپوست بنرها و استرابوردهای تبلیغاتی همگی ابزارهای قدرتمندی برای اجاره بیلبورد و رساندن پیام های تبلیغاتی صاحبان آگهی ها هستند.

بیلبورد تبلیغاتی در تهران

بهترین مناطق داخل شهری برای تبلیغات در تهران

علاوه بر اتوبان های تهران فضاهای داخلی شهر نیز موقعیت های مناسب برای تبلیغات محیطی و اجرای کمپین های تبلیغاتی می باشد. با توجه به نوع بازار هدف نقاط مختلف سطح شهر می تواند بازار هدف مخاطب شما باشد ولی از آنجائیکه اکثر صاحبان برند بیشتر در مناطق بالای شهر تمایل به اجاره بیلبورد دارند شاید بتوان زعفرانیه – نیاوران – سعادت آباد – شهرک غرب را از این مناطق نام برد. اما به طور کلی میتوان گفت که تمامی سطح شهر تهران برای انجام تبلیغات محیطی مناسب است و اما هر بخش میتواند برای حرفه و برندی خاص مفید تر باشد.

و همچنین به دلیل حجم ترافیک زیاد برای دیده شدن توسط مخاطبان اجاره بیلبورد در این اتوابان ها بازار هدف قرار گرفته است. جود اتوبان های پرتعدد و قرار گرفتن بیلبورد های تهران در بزرگراه ها، بلوارها و پل های هوایی، محل های بسیار مناسبی برای ارائه محصولات و تبلیغ محیطی شما به نحو احسنت می باشد. با توجه به گستردگی علوم روز از جمله تبلیغات محیطی تهران و یا تبلیغات دیجیتال، و همچنین علاقه عموم مردم به این نوع تبلیغات محیطی ، می توان این نتیجه را گرفت که تبلیغ محیطی بیلبوردی شما در بیلبورد تهران بدون بازخورد نخواهد بود و در انجام پلن های تبلیغاتی تاثیربسزایی خواهدداشت.

اتوبان های پر ترافیک در تهران قطعاً جایگاه بهتری برای حضور برندها و دیده شدن بیشتر صاحبان آگهی می باشد ولی آنچه مسلم است بسته به نیاز شرکت ها و صاحبان آگهی می تواند هر جایگاهی برای یک برند مناسب باشد.

در شهر تهران چه مناطقی به عنوان بهترین مناطق داخل شهری برای تبلیغات محیطی وجود دارد؟

شهر تهران به علت وسعت زیادی که دارا می باشد، به مناطق شهرداری زیادی تقسیم شده است. در واقه در شهر تهران در حدود ۲۲ منطقه شهرداری وجود دارد. واضح است که این مناطق هرکدام دارای سطوح مختلفی از امکانات هستند. و شاید معیار مناسب برای تشخیص بالا بودن و یا پائین شهر بودن این مناطق به میزان توسعه یافتگی در آن ها بستگی داشته باشد. همچنین میزان توسعه یافتگی این مناطق به ۲۲ شاخص تقسیم می ‌شود.

اشتغال و تراکم نسبی جمعیت زیر مجموعه ده شاخص اقتصادی می باشند. بر اساس این شاخص، مناطق یک، سه، شش و هفت بهترین شاخص را دارا می باشند. شاخص ‌های دیگر میزان توسعه یافتگی نیز شامل موارد زیر هستند:

 • تعداد مراکز آموزشی
 • تعداد میدان‌ های میوه و تره ‌بار
 • تعداد مراکز درمانی
 • تعداد پارک ها
 • تعداد ایستگاه‌ های آتش‌ نشانی

بر اساس این شاخص‌ ها تنها منطقه ای که بهترین وضعیت را دارا می باشد، منطقه شش می باشد. این فضا های داخلی شهر تهران نیز ماند اتوبان های این شهر موقعیت های مناسبی برای تبلیغات محیطی و و اجرای کمپین های تبلیغاتی می باشند. این فضاها با توجه به نوع بازار هدف نقاط مختلف سطح شهر می تواند بازار هدف مخاطب شما باشد.

4.8/5 - (5 امتیاز)

3 دیدگاه دربارهٔ «قیمت تبلیغات محیطی تهران|تعرفه سفارش بیلبورد و رزرو تابلو در شهر تهران»

  1. هادی کرمانی نژاد

   درود و عرض ادب
   هزینه ی بیلبورد تبلیغاتی برای محدوده جنوب و شرق تهران (شهرری_باقرشهر_ پیروزی_افسریه)
   چطور هست و کجاها هستند

 1. حمید برزا

  سلام
  برای جانمایی و طراحی تبلیغات محیطی اعم از نوع سازه در شهر پرند و پل های عابر پیاده خواستار مشورت و همکاری هستم در اسرع وقت منتظر تماس شما هستم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *