تبلیغات محیطی در شیراز رزرو و اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی شهر شیراز

تبلیغات محیطی شیراز توسط شرکت های تبلیغاتی شیراز صورت میپذیرد که آژانس تبلیغاتی آراد یکی از بزرگترین کانون های تبلیغاتی در حوزه اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی در ایران میباشد که پوشش وسیع و کاملی در شهر شیراز را ارائه نموده است.

اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی شهر شیراز

از آنجا که شهر شیراز پایتخت تمدن ایران است توانسته موقعیت خوبی را برای تبلیغات محیطی از آن خود کند به لحاظ تنوع در سازه های شهری در اولین جایگاه در ایران را دارد.

شیراز یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان فارس در جنوب کشور است. این شهر، سومین شهر ایران بود که پس از تبریز و تهران، در سال ۱۲۹۶ خورشیدی، نهاد شهرداری در آن تاسیس شد و جزو یکی از 5 شهر بزرگ و پرجمعیت ایران است که از نظر موقعیت جغرافیایی در جنوب کشور واقع شده است. از نظر فرهنگ و ادب آوازه و قدمتی به بلندای تاریخ دارد و به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران شناخته می شود. تبلیغات بیلبوردی در شیراز با تنوع بسیار بالایی قابل اجرا و سفارش است که میتوانید لیست این تابلوهای تبلیغاتی را از قسمت تماس با ما دریافت نمایید.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی شیراز

وجود حرم شاه چراغ و همچنین مرقد امامزادگان متعدد در این شهر باعث جذب گردشگران و زائران زیادی به آن شده است، به طوری که آنرا سومین حرم اهل بیت در ایران را به این شهر نسبت داد.

انتخاب تبلیغات بیلبوردی در شهر شیراز

با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر شیراز، و راه های ارتباطی با دیگر شهرهای اطراف، بستر مناسب و مهمی برای تبلیغات محیطی در حوزه بیلبورد محسوب می شود.

وجود جمعیت متنوع از لحاظ سلیقه و نوع تفکر سبب می شود تا پذیرای تبلیغ های محیطی متنوع بیلبوردی باشد. همچنین وجود اتوبان های پر تعدد و قرار گرفتن بیلبوردها در بزرگراه ها، بلوارها و پل های هوایی، محل های بسیار مناسبی برای ارائه محصولات و تبلیغ محیطی شما به نحو احسنت می باشد.

تابلو تبلیغاتی شیراز

با توجه به گستردگی علوم روز از جمله تبلیغات محیطی و یا تبلیغات دیجیتال، و همچنین علاقه عموم مردم به این نوع تبلیغات، می توان این نتیجه را گرفت که تبلیغ محیطی بیلبوردی شما در شهر شیراز بدون بازخورد نخواهد بود و حداقل هایی را می توانید از بیلبورد شیراز برداشت نمایید.


دلیل اثرگذاری تبلیغات محیطی در شیراز:


شهر شیراز به دلیل داشتن جاذبه های متعدد در زمینه فرهنگی، تاریخی و همچنین مذهبی توانسته جایگاه مهمی از لحاظ جذب گردشگر کسب کند و می توان گفت یکی از قطب های مهم گردشگری در ایران محسوب می شود. این موضوع دلیل محکمی بر اثرگذاری هرچه بیشتر تبلیغات و رونق بخشیدن به کسب و کارها از این طریق است.

مکان های مهم برای انجام تبلیغات محیطی در شیراز:

مناسب ترین مکان ها برای انجام انواع تبلیغات محیطی در شیراز عبارتند از:

 • بلوار جمهوری
 • بلوار چمران
 • بلوار مطهری
 • بلوار میرزای شیرازی
 • بلوار معالی آباد
 • بلوار عدالت
 • قصر دشت
 • میدان صنایع
 • محمودیه
 • بلوار معالی آباد

بخشی از بیلبوردهای تبلیغاتی شیراز

ردیفموقعیتمتراژنوع سازه
1معالی آباد، روبروی مرکز خرید آرین105بیلبورد
2بیلبورد معالی آباد، بعد از ورودی گلدشت 125بیلبورد
3 معالی آباد، روبه روی دوستان 136بیلبورد
4معالی آباد، روبروی مرکز خرید اهورا125بیلبورد
5میدان سنگی، ستارخان، عفیف آباد148بیلبورد
6بیلبورد 6 بلوار امیرکبیر، وجه 1115عرشه پل
7عرشه پل 8 معالی آباد، روبه روی گلها 895آگهی نما
بلوار امیرکبیر، وجه 2134

سرمایه گذاری تبلیغاتی در شیراز:

اکثر افراد جامعه شهر شیراز را با نماد شعر میشناسند ولی باید گفت یکی از پر رونق ترین شهرهای اقتصادی ایران نیز هست و به همین واسطه سفارش تبلیغات بیلبوردی نیز در این شهر جایگاه بالایی دارد.

شیراز یکی از مبادی اصلی ورود کالا و همین طور یکی از قطبهای بزرگ اقتصادی ایران است که سرمایه گذاری در آن می تواند ضامن پیشرفت و سود آوری باشد ولی نمی توان از نقش کمپین های تبلیغات در این پیشرفت چشم پوشی کرد این شهر یکی از بهترین فرصتها برای معرفی مشاغل و محصولات و خدمات را برای افراد مهیا کرده است و از این جهت بستری مناسب جهت سرمایه گذاری تبلیغاتی و انجام پلن های تبلیغاتی به نحو احسنت است.

شیراز شهر باغ و ادب ایران، تخت جمشید بزرگ‌ترین و نام‌آورترین بنای تاریخی جهان نیز در نزدیکی این شهر قرار دارد. این شهر با تمام ویژگی‌های شهری و تاریخی‌اش، به‌تنهایی می‌تواند یکی از ارزشمند‌ترین مناطق گردشگری ایران محسوب شود. شیراز یکی از مقاصد محبوب گردشگری برای گردشگران داخلی و خارجی است. در اردیبهشت ماه این شهر با شکوفه‌های بهارنارنج به بهشتی زمینی تبدیل می‌شود.

علاوه بر تمامی جذابیت‌های این شهر، مردمان آن هم از عواملی هستند که به‌دلیل خوش‌رویی و میهمان‌نوازی گردشگران را علاقه‌مند می‌کنند تا بارها و بارها به این شهر سفر کنند. از این رو سرمایه گذاری تبلیغاتی در شیراز به دیده شدن برند محصولات کمک بسزایی میکند.

تبلیغات تلویزیون شهری در شیراز:

تلویزیون های شهری بیشتر در مکان های عمومی شهر استفاده می شود که این فناوری به صورت زیادی مورد توجه مردم قرار گرفته است. در شیراز می توان تلویزیون های شهری را با تنوع بسیار زیاد، و در رنگ و طرح های بسیار متنوعی سفارش داد.

این تلویزیون های شهری دارای مارک های متنوعی می باشند که در این شهر با کیفیت و اندازه های متنوعی ارائه می شوند. انواع تلویزیون های شهری در شیراز در شکل و ای ای دی های مختلفی می باشد و مشتری می تواند بر حسب قیمت، شکل و تنوع رنگ متناسب با سلیقه شخصی خود آنها را سفارش داده و استفاده نمایند.

مزایای تبلیغات با تلویزیون شهری در شیراز:

 1. قیمت مناسب
 2. جلب بازار هدف
 3. برندسازی در کوتاهترین زمان
 4. افزایش فروش
 5. ارتقاء و حفظ محبوبیت مجموعه تبلیغاتی
 6. ماندگار بودن

مهمترین ویژگی های تلویزیون شهری:

مهمترین خصوصیت تلویزیون های شهری ضد آب بودن آنهاست زیرا معمولا این تلویزیون ها در فضای باز قرار دارند بنابراین باید در مقابل باران و شست و شو مقاوم باشند. دومین خصوصیت این است که تلویزیون ها باید کیفیت مناسب را داشته باشند تا در تابش نور خورشید نیز به راحتی تصویر را بتوان مشاهده کرد. همچنین باید ضد ضربه باشد تا در مقابل برخورد اشیا با آنها آسیب نبیند.

قیمت گذاری تلویزیون های شهری بر حسب موارد ذیل است:

 1. کیفیت تصویر
 2. اندازه صفحه
 3. تراکم پیکسل‌ها
 4. تعداد پیکسل‌ها
 5. گام پیکسل ها
 6. کنتراست
 7. کیفیت صدا
 8. میزان مصرف انرژی
 9. ضمانت نامه و گارانتی

بیلبوردهای ورودی مسیر و اتوبان شیراز

 • ورودی دروازه قرآن، واقع در شمال شرقی شهر شیراز
 • مسیر ورودی از سمت تهران ، اصفهان و کازرون

اجاره بیلبورد در ورودی شیراز

 1. پرترددترین محورها، محورهای سپیدان به شیراز،
 2. بوشهر به شیراز
 3. دشت ارژن به قائمیه و نورآباد ممسنی
 4. بزرگراه خلیج فارس در شرق شیراز شریان اصلی به سمت شهرهای جنوبی و شرقی کشور مانند بندرعباس و کرمان به شمار می‌رود و تبلیغات در ورودی بزرگراه خلیج فارس دارای اثر بخشی بالایی می باشد.
 5. محور کمربندی جنوب شیراز، محور ارتباطی شیراز به بندرعباس و بوشهر و همچنین نزدیکی به شهرک صنعتی بزرگ شیراز
 6. بیلبوردهای تبلیغاتی حاشیه اتوبان های بین شهری شیراز می تواند در فروش محصولات و خدمات مفید واقع گردد و انجام تبلیغات در حاشیه اتوبان های شهر شیراز به جهت موقعیت قرارگیری در مسیر شهرهای اصلی در بالا بردن اعتماد مشتری نسبت به تبلیغات شکل گرفته موثر می باشد.

می‌خواهید مردم بیشتری بیلبورد شمارا ببینند پیشنهاد می‌کنم نگاهی به صفحه رزرو بیلبورد تهران بیندازید

4.9/5 - (13 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات محیطی در شیراز رزرو و اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی شهر شیراز»

 1. میرزاده

  ببخشید نمایندگی دفتر شیرازتون واسه اجاره تابلو تبلیغات کجا میشه؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *