اجاره بیلبورد پمپ بنزین

تعرفه قیمت اجاره تابلو تبلیغاتی در پمپ بنزین

برای اجاره تابلو و رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی در پمپ بنزین کافیست با کارشناسان ما در شرکت تبلیغاتی آراد در تماس شوید.

اجاره بیلبورد در پمپ بنزین

یکی از تاکتیک ها و روش های خلاقانه تبلیغات خارج از خانه، اجاره تابلو تبلیغاتی در پمپ بنزین ها می باشد. استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی در این مکان‌ها سبب شناخت بیشتر و آگاهی افراد از محصولات و خدمات شما، خواهد شد. استفاده از بیلبورد ها سبب جلب توجه مخاطبان و شناخت محصول یا خدمات شما می‌شود.

افزایش فروش با اجاره تابلو تبلیغاتی در پمپ بنزین

همانطور که می دانید پمپ بنزین ها 24 ساعته باز و در دسترس هستند پس ما یکی از ابزار تبلیغات 24 ساعته را در اختیار داریم.

باید اذعان داشت که ارسال تبلیغات و پوستر درب منزل ایده ی آگاهانه ای برای تبلیغات نیست چرا که مخاطبان در مناطق حومه ی شهری و روستایی به طور کلی کمتر جذب تبلیغات می شوند و تمایلی به امتحان محصولات جدید ندارند.

پس تبلیغات جایگاه های عرضه بنزین، این تضمین را به وجود می آورد که بیشترین بازدید از محصول صورت پذیرد تا زمینه ی اثر گذاری تبلیغ فراهم شود.

عملکرد تبلیغات در پمپ بنزین ها به طور غیر مستقیم مشتری را درگیر خود می کند و گستره ی وسیعی از بازدید بین مخاطبان ایجاد می کند که برای سوخت گیری بارها به جایگاه های مختلف مراجعه می کنند.

کسانی که قصد تبلیغ در پمپ بنزین ها را دارند؛ برای افزایش دید تبلیغ توسط مخاطب تکنیک های جالبی را به کار می برند. جا و مکانی که دیدن آن اجتناب ناپذیر است و بیشترین تاثیر را میگذارد و باعث می شود که بیشترین توجه، درباره برند یا کالای مورد نظر توسط افراد و مخاطبان به وجود آید.

تبلیغات بر روی بیلبورد های پمپ بنزین یک رسانه جدید برای جلب توجه مخاطبان است و جایگزین مناسبی برای تبلیغات سنتی به شمار می آید. استفاده از خلاقیت و ایده‌های ناب کاربردی مانند اجاره بیلبورد در پمپ بنزین ‌ها از شرکت تبلیغاتی آراد شما را در راهی صحیح برای دستیابی به بازار پر رونق همراهی خواهد کرد.

مزایای تبلیغات در جایگاه های سوخت

  • هنگامی که مخاطب برای کار روزانه مراجعه می کند یعنی برای سوختگیری وسیله نقلیه؛ با مشاهده تبلیغات، تشویق و جذب می شود.
  • قرار گرفتن تبلیغ در جایی که اجتناب از دیدن آن غیر ممکن است و همچنین در حال خوش آمد گویی به مخاطب است. سایبان ها مکان های خوبی برای این مورد هستند.
  • به طور میانگین هر مخاطب در ماه 5 الی7 بار برای سوخت گیری به پمپ بنزین مراجعه می کند.
  • امکان دسته بندی راحت تر مخاطبان وجود دارد، چرا که معمولا مخاطبان به جایگاه هایی مراجعه می کنند که 2 الی 3 کیلومتر از محل زندگی یا کار آنها فاصله دارد.
  • در صورتی که صف طولانی نباشد، مشتریان به طور میانگین 3 الی 5 دقیقه زمان برای سوخت گیری می گذارند و این بهترین زمان برای دریافت خلاصه پیام و تبلیغ شماست.
  • امکان افزایش هر نوع ابزار تبلیغاتی متناسب در محدوده جایگاه پمپ بنزین امکان پذیر است؛ به عنوان مثال نصب بنر بر روی ستونها یا دیوارهای پمپ بنزین و یا نصب هر نوع ابزار تبلیغاتی در محدوده محیط جایگاه.
  • امکان انجام نورپردازی ویژه به منظور اثربخشی بیشتر بر روی رسانه های محیطی مستقر در پمپ بنزین میسر است.

قیمت اجاره تابلو های تبلیغاتی

تعرفه تابلوهای تبلیغاتی مستقر درپمپ بنزین نسبت به رسانه های دیگر شهری حتی رسانه های هم جوار قابل مقایسه نیست. برای اطلاع از قیمت اجاره تابلو تبلیغاتی با شماره درج شده تماس بگیرید.

4.3/5 - (32 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تعرفه قیمت اجاره تابلو تبلیغاتی در پمپ بنزین»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *