همه چیز درباره تبلیغات محیطی بدنه اتوبوس

تبلیغات بدنه اتوبوس از پربازده ترین تبلیغات محیطی در حال حاضر به شمار می‌رود. تبلیغات بدنه اتوبوس چندین بار در روز، شعار تبلیغاتی شما را در نقاط برجسته شهر به گروه کثیری از مردم ارائه می دهد. بنابراین حداکثر راندمان و بیشترین تاثیر تبلیغاتی ماندگار را تضمین می کنند. وقتی می‌خواهیم از بودجه‌های تبلیغاتی خود بیشترین بهره را ببریم، دوست داریم قالبی را پیدا کنیم که کم‌ هزینه ترین و بهترین تبلیغات را ارائه دهد. اگرچه امروزه بسیاری از مردم آن را نادیده می گیرند، اما تبلیغات بدنه اتوبوس در واقع سازش بزرگی را بین این دو ارزش مطلوب ارائه می دهد.

مقدمه ایی بر تبلیغات بدنه اتوبوس

بدنه اتوبوس دارای بزرگترین منطقه تبلیغاتی است، که آن را به یک تابلوی سیار غول پیکر تبدیل می کند، به راحتی توجه رهگذران را به خود جلب می کند و تأثیراتی را بر روی مخاطبان هدف می گذارد. انتخاب‌های متنوع در اندازه‌ها و شکل‌های تبلیغاتی اتوبوس می‌تواند به شکلی انعطاف‌پذیر نیازها و بودجه‌های مختلف را برآورده کند.

هلدینگ تبلیغاتی آراد، چند دلیل کلیدی به ما ارائه کرد که چرا مجریان تبلیغات محیطی باید تبلیغات اتوبوس را به گزینه‌های دیگر انتخاب کنند.

  • «گزینه‌های تبلیغاتی در فضای باز محدود برای بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی به‌ویژه در شهرهای بزرگ و نقاط داغ آنها وجود دارد، اما تبلیغات اتوبوس به شما امکان می‌دهد با رانندگی در این مناطق از طریق معابر اصلی شهرها، وارد آن مناطق صعب العبور شوید.
  • تبلیغات اتوبوسی در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارد که آن را برای انواع تبلیغ کنندگان و بودجه آنها در دسترس قرار می دهد. تبلیغ‌کنندگان می‌توانند با آنچه صنعت «پادشاهان فوق‌العاده» می‌خواند (جایی که تبلیغات تمام طرف اتوبوس بین چاه‌های چرخ را پوشش می‌دهد، یا حتی بزرگ‌تر با دابل دکرهای کاملاً مارک‌دار. گزینه‌های تبلیغاتی کوچک‌تر مانند King یا Queen-) بزرگ و جسورانه عمل کنند. اندازه پوستر یا دم (در پشت).
  • تبلیغات اتوبوس با فروشندگانی مانند Vector مقیاس پذیر است—ما با ده ها مقام حمل و نقل و شرکت اتوبوسرانی در بیش از 50 شهر شراکت تبلیغاتی داریم، بنابراین می توانیم از طریق فروشگاه یکپارچه خود در چندین بازار بزرگ در سراسر کشور به تبلیغ کنندگان ارائه دهیم.
  • تبلیغات اتوبوس با محیط اطراف شما یکپارچه شده است به این معنی که استفاده کارآمد و اقتصادی از زیرساخت های موجود است. بیلبوردها گران هستند زیرا صاحبان املاک مجبورند سازه های عظیمی بسازند که گاهی اوقات در مکان های نامطلوب قرار دارند که برای جامعه محلی جذاب نیست، اما اتوبوس ها خدمات ضروری را به بسیاری از جوامع ارائه می دهند.
  • وقتی با فروشندگانی مانند ما شریک می‌شویم، می‌توانیم تبلیغات را با ایجاد تجربیاتی برای مصرف‌کنندگان فراتر از دیدن یک آگهی در خارج از اتوبوس تقویت کنیم. ما می‌توانیم دگرگونی‌های داخلی انجام دهیم و محیط‌های داخلی سفارشی بسازیم تا لحظه‌ای واقعاً به یاد ماندنی را برای مصرف‌کنندگان فراهم کنیم.”

نکات مهم هنگام اجرای تبلیغ بدنه اتوبوس

کانون تبلیغاتی آراد همچنین نکات و ترفندهای خوبی را برای نحوه چرخش سر با تبلیغات اتوبوس به اشتراک گذاشت. آنها در هر صورت باید توجه زیادی را به خود جلب کنند، اما خلاقیت معجزه می کند.

  1. از این واقعیت که این یک اتوبوس است، چشم‌انداز مردم را از آنچه که فکر می‌کنند می‌دانند به آن نگاه می‌کنند منحرف کنید. از درها، چرخ‌ها، چراغ‌ها، حتی مسافران داخل پنجره‌ها یا بالای دو طبقه استفاده کنید. با خلاقان بازیگوش کنید. اتوبوس را شبیه چیزی کنید که نیست! به عنوان مثال، Vector Media جایزه OBIE 2020 را برای تبلیغ دو طبقه «بازی با آتش» پارامونت پیکچرز دریافت کرد که وسیله نقلیه را به یک ماشین آتش نشانی با شخصیت‌های سرنشین تبدیل کرد.
  2. از نظر متنی مرتبط باشید – در نظر بگیرید که این اتوبوس کجاست و چه کسی آن را خواهد دید. چگونه می توانید از بافت محیط برای جلب توجه استفاده کنید؟ مصرف کنندگان دوست دارند دیده شوند، نشان داده شوند یا احساس کنند که در حال شوخی هستند. برای برقراری ارتباط با افرادی که آن را می بینند، ارجاعات مکانی خاص ایجاد کنید.”
  3. اتوبوس‌ها تنها وسیله حمل‌ونقلی هستند که در سراسر (و حتی داخل آن‌ها) تبلیغات گچ‌کاری شده‌اند. سایر وسایل نقلیه حمل و نقل OOH شامل کامیون ها، قطارهای مترو، تاکسی ها و حتی هواپیماها هستند. آنها موثر هستند زیرا نمی توانید آنها را نادیده بگیرید و نادیده گرفتن آنها در صورت مواجهه با شما دشوار است. با این حال، این بدان معنا نیست که همه تبلیغات حمل و نقل به اندازه تبلیغاتی که در این پست می بینید، خلاقانه، مبتکرانه یا موثر هستند.
  4. تکنیک‌های پوشش دهی نیمه شفاف پنجره و گرافیک‌های واضح، «پیچیدن» کل اتوبوس، از جمله پنجره‌ها را برای تبلیغ‌کنندگان آسان‌تر از همیشه کرده است (به دلایل واضح، به جز پنجره‌های جلویی). این بدان معناست که تبلیغ‌کنندگان و هنرمندان هنگام نمایش محصول یا انتشار پیام خدمات عمومی خود انعطاف‌پذیری بیشتری دارند. از دو نوع مختلف وینیل می توان استفاده کرد، یکی برای شیشه ها و دیگری برای بدنه اتوبوس.

افزایش فروش با تبلیغات بدنه اتوبوس

در اینجا چند مورد از دلایلی وجود دارد که نشان می دهد تبلیغات ایستگاه اتوبوس برای هر برندی که به دنبال افزایش نمایش خود است، ارزش بررسی دارد.

تبلیغات سرپناه اتوبوس بسیار مقیاس پذیر است. این قالب هزینه ورودی پایینی را ارائه می‌کند که برای گروه‌های محلی و کسب‌وکارهای کوچک دوستانه است، اما گستردگی بسیار زیاد این آگهی‌ها را برای برندهای بزرگ نیز جذاب می‌کند.

تبلیغات در ایستگاه های اتوبوس به صورت بیست و چهار ساعته در روز ارائه می شود. آنها با نور همیشه روشن عرضه می شوند تا دید آنها هرگز به خطر نیفتد. (در واقع، بسیاری از تبلیغات در شب بیشتر از روز قابل مشاهده هستند.) در مجموع، این به یک قالب تبلیغاتی تبدیل می شود که هرگز متوقف نمی شود.

برای توسعه این نکته آخر کمی بیشتر، تبلیغات ایستگاه اتوبوس نیز ابزارهای کلاسیک بازاریابی قطعی هستند. مخاطب هدف نمی تواند آنها را خاموش کند یا آنها را از بین ببرد. در حالی که اپراتورها باید از عقل سلیم استفاده کنند و به علایق مخاطبان خود احترام بگذارند، آنها همچنین نیازی به گرفتن مجوز قبل از به اشتراک گذاشتن پیام خود ندارند.

تبلیغات ایستگاه اتوبوس هنوز کار می کند

تبلیغات ایستگاه اتوبوس که به درستی قرار داده شده باشد، می تواند توجه را از ترافیک عبوری جلب کند. ارزش واقعی آنها در دستیابی به مخاطبان اسیر با استفاده از ایستگاه اتوبوس است. از آنجایی که بینندگان معمولاً زمان زیادی برای بررسی عمیق این تبلیغات خواهند داشت، این رسانه عالی برای ارائه یک پیام مفصل و غنی از اطلاعات است که در تبلیغات OOH کارایی ندارد.

ارزش تولید در تبلیغات ایستگاه اتوبوس معمولاً با استانداردهای بسیار بالا مطابقت دارد. آنها به خوبی با تبلیغات یافت شده در قوی ترین مجلات رقابت می کنند و هیچ برندی شرمنده نیست که با تبلیغات ایستگاه اتوبوس مرتبط شود.

کمپین های تبلیغاتی اتوبوس

کمپین تبلیغاتی در بدنه اتوبوس ها راهی عالی برای هدف قرار دادن مخاطبان محلی است. هیچ تردیدی در مورد هدف قرار دادن گروه های خاص از نظر جغرافیایی وجود ندارد. می‌دانید که هر کسی که آگهی ایستگاه اتوبوس را می‌بیند، در همان منطقه زندگی می‌کند، کار می‌کند یا رفت و آمد می‌کند. به عنوان یک امتیاز، تبلیغات ایستگاه اتوبوس به راحتی برای مناطق مختلف سفارشی می شوند تا مرتبط تر شوند.

کمپین‌های سراسری که از تبلیغ متحرک اتوبوس استفاده می‌کنند، دسترسی عالی (یعنی درصدی از کل جمعیتی که آگهی را در یک بازه زمانی خاص می‌بینند) را با قیمت‌های بسیار مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌کنند. اکثر رسانه های دیگر با آمار دسترسی قابل مقایسه (مانند تبلیغات تلویزیونی) بسیار گران تر هستند.

نتیجه گیری برای تبلیغات اتوبوس

اگرچه تبلیغات ایستگاه اتوبوس مدت زیادی است که با ما همراه بوده است، اما منسوخ نشده است. در واقع، تابلوهای دیجیتال در این مکان فوق العاده خوب کار می کند. Clear Channel در حال حرکت برای نصب 600 صفحه دیجیتال اتوبوس در بزرگترین شهرها و شهرستان‌های کشور است. این تبلیغات شخصی تر از بیلبوردها هستند، با مخاطبان اسیر صحبت می کنند و یکی از بهترین فرصت ها را برای تقویت تعامل بین مخاطب و تبلیغات دیجیتال ارائه می دهند. با استاندارد شدن ردیابی «اثبات بازی»، اندازه‌گیری دقیق تأثیر تبلیغ بدنه اتوبوس آسان‌تر می‌شود.

مجری تبلیغاتی اتوبوس

تبلیغات در اتوبوس‌ها در سال‌های اخیر با معرفی اتوبوس‌های بسته‌بندی کامل به‌شدت پیشرفت کرده است. با پوشش کامل پنجره و استفاده از جدیدترین روکش‌های وینیل با کیفیت بالا، می‌توانیم تصاویر و رنگ‌هایی با کیفیت عکاسی ارائه دهیم که همچنان زنده می‌مانند تا تبلیغ اتوبوس شما را واقعاً «پاپ» کند!

با پوشش پنجره ضد بینایی پیشرفته، تبلیغات برای اتوبوس کاملاً پیچیده ما با تأثیر بسیار بیشتر و در نتیجه بازدهی بیشتر در سرمایه گذاری، به کمپین شما عامل WOW می دهد.

اتوبوس همه جا دیده می شود! با تخصص ما شرکت شما هم می تواند تبلیغات اتوبوس موفقی را پشت سر بگذارد!

شرکت تبلیغاتی

این قدرت تبلیغات بدنه اتوبوس است. این یک رسانه فرکانس بالا است، فریبنده است، تاثیر فوری دارد و حدس بزنید – همچنین مقرون به صرفه است! بازگشت سرمایه شما بسیار مهم است، بنابراین ما با داشتن کمپین هایی که متناسب با هر بودجه ای طراحی شده اند، در همه سطوح ارائه می دهیم.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *