تبلیغات بنری

تعرفه انواع تبلیغات بنری در سایت ها

تبلیغات بنری به استفاده از یک صفحه نمایش گرافیکی مستطیل شکل که در بالا، پایین یا کناره های وب سایت یا رسانه های آنلاین گسترده شده است، اشاره دارد.

تبلیغات بنری بیشتر مبتنی بر تصویر است نه متنی و یک شکل محبوب تبلیغات آنلاین است.

تبلیغات بنری banner advertising

هدف از تبلیغات بنری، تبلیغ یک نام تجاری و یا جلب بازدیدکنندگان از وب سایت میزبان به وب سایت تبلیغ کننده است.

تبلیغات بنری به منظور ایجاد ترافیک در وب سایت با پیوند دادن به آن طراحی شده است.

اولین تبلیغات بنری

اولین تبلیغ بنری در وب سایت مجله Wired در سال 1994 (که آن زمان hotwired.com نامیده می شد) به نمایش درآمد. بنر “آیا تا به حال باموس خود اینجا کلیک کرده اید؟ این تبلیغ کاربر را به کمپینی که از شرکت AT&T بود میفرستاد.

اولین تبلیغ بنری

نکته جالب توجه این است که بسیاری از متخصصان معترض هستند که تبلیغات بنری بارگذاری صفحات را کند می کند.

این در حالی است که در گذشته زمانی که مرورگر Mosaic در سال 1994 در Netscape در حال تغییر شکل بود.

با وجود سرعت اینترنت پایین دایال آپ (dialup) خوانندگان مجبور بودند ابتدا تصاویر تبلیغات را بارگیری کنند بعد به محتوا موجود دسترسی داشته باشند.

با وجود این نقص ها ، تبلیغات بنری معتبر وب را تحت پوشش خود قرار داد ، با عرض 468 پیکسل و عمق 60. HotWired با تبلیغات بنری از 14 شرکت از جمله MCI ، Volvo ، Club Med ، 1-800-Collect و Zima راه اندازی شد ، اما افسانه ها می گویند اولین تبلیغ بنری HotWired از AT&T بود و به طور پیامبری می پرسید: “آیا تا به حال بر روی موس خود کلیک کرده اید؟ خواهی کرد. “

هدف از ایجاد تبلیغات بنری

بنرهای که در فضای مجازی اقدام به انتشار آنها میکنید میتوانند چندین هدف را دنبال کنند.

 1. اطلاع رسانی
 2. اطلاع از محصول جدید
 3. افزایش آگاهی از نام تجاری و غیره.

از انجایی که اکثر بنرها قابل کلیک هستند و عملکرد اصلی آنها این است که روی آنها کلیک کنید. سعی کنید که ورودی این کلیک ها را حتما در قیف بازاریابی خود قرار دهید که بازده آن افزایش یابد.

اهمیت تبلیغات بنری

 • تبلیغات بنری چیست
 • انواع تبلیغات بنری
 • تبلیغات بنری رایگان
 • تبلیغات بنری در سایت ها
 • تبلیغات بنری رایگان در سایت
 • تبلیغات کلیکی
 • تبلیغات بنری banner advertising
 • تعرفه تبلیغات بنری
 • تبلیغات بنری در اپلیکیشن
 • تبلیغات در سایت های مختلف

انواع تبلیغات بنری رایگان

انواع تبلیغات بنری

تبلیغات بنری باعث اولین انفجار وب شد. HotWired، شاخه دیجیتالی مجله Wired، به زودی تعداد کارمندان بیشتری نسبت به مجله داشت، یک موتور جستجو (HotBot) راه اندازی کرد و سالانه 20 میلیون دلار درآمد داشت.

آگهی های بنری در دنیایی وب باعث به وجود آمدن یک جنگ تبلیغاتی برای به دست آوردن سهم بالاتری از این خدمات در دنیای مجازی گردید که منجر به تاسیس استارتاپ هایی همچون Kozmo تا Pets.com میلیون ها دلار سرمایه گذاری خطر پذیر برای جلب کاربران داشتند.

مزایای تبلیغات بنری

بنرها یکی از قدیمی ترین انواع تبلیغات و تبلیغات هستند. آنها می توانند ارتباطی فوری با بیننده ایجاد کنند و تأثیر قوی بر مشتریان بالقوه بگذارند. از اعلام عرضه محصولات یا خدمات جدید تا ایجاد آگاهی قوی از برند، مزایای متعددی برای تبلیغات بنری وجود دارد . تبلیغات بنری یکی از مقرون به صرفه ترین و محبوب ترین روش های تبلیغات نمایشی است.

بنرهای تبلیغاتی می توانند تبدیل های سریع تری داشته باشند، زیرا می توانند تأثیر قوی بر روی افراد هنگام مشاهده آنها در مکان های مختلف مانند جاده ها، خیابان ها، ساختمان ها و غیره ایجاد کنند. حراجی.

چه یک شرکت چندملیتی یا یک کسب و کار کوچک باشید، برای رشد و متمایز شدن از رقبا باید تبلیغات انجام دهید. اگر شما یک کسب و کار کوچک هستید که سعی می کنید در بازارهای محلی نام خود را به دست آورید، یکی از بهترین راه ها برای جلب توجه محلی، چاپ بنرهای تبلیغاتی با کیفیت بالا است. اگرچه طی سال‌ها رشد زیادی در بازاریابی دیجیتال و تبلیغات آنلاین وجود داشته است ، اما مزایای تبلیغات بنری همچنان باقی است.

در زیر به برخی از مزایای کلیدی استفاده از تبلیغات بنری برای تجارت شما اشاره شده است:

مقرون به صرفه
یکی از دلایل اصلی محبوبیت تبلیغات بنری مقرون به صرفه بودن آن است. یک کسب و کار فقط باید یک طراحی منحصر به فرد ایجاد کند، برند و لوگوی شرکت را اضافه کند و بنرها را چاپ کند. چاپ بنر ارزان و جذاب است، بنرهای چشم نواز را می توان با هزینه بسیار کم چاپ و نمایش داد. بنرهایی که در مکان‌های مختلف قرار می‌گیرند به جذب مشتریان جدید برای کسب‌وکار کمک می‌کنند، بنابراین با سرمایه‌گذاری اندک، یک کسب‌وکار می‌تواند مشتریان جدید زیادی پیدا کند و مشتریان قدیمی را حفظ کند و در نتیجه سود شرکت را افزایش دهد.

مشتریان خاص هدف
بسیاری از کسب‌وکارها نمی‌توانند خود را تثبیت کنند، زیرا مشتریان مناسبی را هدف قرار نمی‌دهند. آنها مخاطبان خود را هدف قرار نمی دهند و سعی می کنند به همه پاسخ دهند. برای موفقیت یک کسب و کار، بهتر است گروه خاصی از افراد را با توجه به شخصیت خریدارشان هدف قرار دهید.

مهم نیست که بنر در کجا نمایش داده می شود، شانس بالایی برای جذب مشتریان بالقوه برای کسب و کار وجود دارد. چه این بنر در یک رویداد حمایت‌شده نمایش داده شود یا خارج از فروشگاه، بنر اطمینان می‌دهد که افراد مناسب متوجه آن شده و جذب می‌شوند. قرار دادن بنر در مکان مناسب تضمین می کند که می توانید به مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا کنید.

درگیر کننده
بهترین راه برای جذب مشتریان جدید به یک کسب و کار، تعامل با آنها در سطوحی است. در هر شکلی از تبلیغات، بسیار مهم است که مشتری برای خرید تحت فشار یا فشار قرار نگیرد. بنرها یکی از ظریف‌ترین راه‌ها برای تعامل با مخاطبان هستند زیرا یک کسب‌وکار سعی می‌کند بدون تحت فشار قرار دادن مشتری، خود را تبلیغ کند. مشتری به سادگی متوجه بنر می شود و اطلاعات را ثبت می کند. بنرها به برجسته کردن نام شرکت کمک می کنند و مشتریان را از برند آگاه می کنند.

قابل استفاده مجدد
بنرها را می توان به راحتی در مکان ها و مکان های مختلف یا بعد از چند ماه استفاده مجدد کرد. اکثر ماه ها اطلاعات کلی مانند نام تجاری، محصولات، جزئیات و غیره را ارائه می دهند. اگر بنرها دارای اطلاعات خاصی مانند اطلاعات فروش یا زمان یا اطلاعات خاص مکان نباشند، می توان از بنرها به راحتی در زمان ها و مکان های مختلف دوباره استفاده کرد.

تاثیر گذار
بنرها در جلب توجه مشتری بسیار موثر هستند. بنرها را نمی توان به راحتی از دست داد و این احتمال وجود دارد که مشتری متوجه شود و آنچه را که می بیند به خاطر بیاورد. طراحی بنر موثر می تواند مشتریان جدیدی را جذب کند و به حفظ مشتریان قدیمی کمک کند.

بنرها نیز موثر هستند زیرا محتوا محدود است و به راحتی قابل جذب است. مشتریان می توانند در مورد شرکت و محصولات بدون نیاز به صرف زمان زیادی برای مطالعه در مورد آن اطلاعات کسب کنند.

اعتبار
بنرهای با کیفیت بالا سطحی از حرفه ای بودن و اعتبار را نشان می دهند. مردم تمایل دارند به کسب و کاری اعتماد کنند که زمان و پول خود را برای ایجاد یک تبلیغات موثر سرمایه گذاری کرده است. بنرها بسیار معتبر هستند، آنها به مشتریان کمک می کنند تا ارتباط قوی با شرکت و برند برقرار کنند.

4.9/5 - (7 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تعرفه انواع تبلیغات بنری در سایت ها»

 1. مهرداد

  تبلیغات بنری در چه سایتی بزاریم که قیمت کمتری داشته باشه؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *