قیمت تبلیغات محیطی اصفهان + لیست رزرو و اجاره بیلبورد

تبلیغات محیطی اصفهان که در بازخورد سرآمد دیگر شهرهای ایران بوده بی شک یکی از بهترین انتخاب نام های تجاری کشور می‌باشد. این شهر در حوزه تبلیغات بیلبوردی در رده بندی شهر های قوی ایران می باشد.

تابلوهای تبلیغاتی، بیلبوردها، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو، بدنه اتوبوس ها و … از جمله شایع ترین نمونه های آن است. این روش‌ها از موثر ترین راه های نمایش محصول و تحقق آگاهی از برند در میان کانون‌های تبلیغاتی به شمار می‌رود.

مزایای تبلیغات محیطی و بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

یکی از برتری های فوق العاده تبلیغات محیطی به ویژه در شهر اصفهان که باعث برتری آن با سایر رسانه های تبلیغاتی اصفهان شده این است، جمعیت بسیار بالای اصفهان به عنوان سومین کلان شهر ایران است. زیرا مخاطب ناگزیر به دیدن تبلیغات بیلبوردی شما خواهد شد.

تبلیغات محیطی یا همان تبلیغات شهری یکی از اثرگذارترین روش‌ها برای تجارت‌های محلی بشمار می‌روند. تبلیغات محیطی شامل نصب بنر، بیلبورد و یا حتی تراکت‌های دیواری یا هر روش دیگری برای جلب توجه عابران در کوچه و خیابان می‌شود.

تبلیغات بیلبوردی شهر اصفهان باید بتواند نظر مخاطب را جلب کند و جالب توجه باشد تا بتواند تاثیر مطلوبی بر جای گذارد

شرکت تبلیغاتی آراد
تابلو تبلیغاتی اصفهان
اجاره تابلو تبلیغاتی اصفهان

انواع روش ها برای تبلیغات بیلبوردی در شهر اصفهان

تبلیغات محیطی به روش های متفاوتی قابل ‌ارائه میباشد. این تبلیغات در شهر اصفهان شامل:

  • بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان
  • استند
  • تلویزیون شهری
  • CLB ها
  • و روی پل عابر پیاده و … است.

از مهم ترین و بهترین نوع تبلیغات در شهر اصفهان میتوان به اجاره بیلبورد اشاره کرد. بیلبوردها شامل تصاویری هستند که در بهترین نقاط شهر و در بهترین زمان، مقابل مردم قرار می‌گیرند. این روش تاثیر بسیار زیادی بر ذهن مردم خواهد گذاشت. این ابزار در جذب مشتری بالقوه بسیار تاثیرگذار عمل خواهد کرد.

شیوه تبلیغات محیطی علاوه بر اینکه باید منحصر به فرد باشد، باید با ماهیت برند نیز در ارتباط باشد در غیر این صورت مخاطب را از دست خواهید داد.

تبلیغات به ویژه در شهر اصفهان علی‌ رغم مؤثر واقع شدن بسیار حساس نیز هستند. باید به طریقی باشند که مخاطب نام، پیام آن را به سادگی درک کند و تصویر آن مشخص، ساده و با کم ترین جزییات همراه با تصاویر و رنگ های خیره‌کننده باشد.

رزرو تابلو تبلیغاتی در اصفهان
رزرو بیلبورد تبلیغاتی اصفهان

تبلیغات بیلبوردی در اصفهان

بیلبوردها به صورت سنتی، در حوزه‌‌ی کشوری عمل می‌کنند و معمولا در اندازه‌های استاندارد وجود دارند و از اصول سیستم اندازه‌‌ی مشخصی بر مبنای دامنه‌‌ی دید مخاطب پیروی می‌کنند. آنها نیز مانند تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، می‌توانند در سطح ملی و برای پوشش دادن بازار توده‌ای خریداری شوند.

به علاوه بیلبوردهای شهر اصفهان، تأثیر خلاقانه و نمایشی خاصی دارند، آگاهی مخاطبان را افزایش می‌دهند، سریع قابل دسترسی هستند و در مقایسه با دیگر انواع تبلیغات با هزینه‌‌ی کمتر مخاطبان بیشتری را جذب می‌کنند.

بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان را بی شک قدیمی ترین روش تبلیغاتی باید دانست. تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل اجرا برای تبلیغات که در تیررس ببنندگان است اطلاق می شود.

یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی که باعث برتری آن با سایر رسانه های تبلیغاتی دیگر گردیده این است که مخاطب ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی (بیلبورد) بوده و  نمی تواند چشم خود را از رنگ ها و طرح های اطراف خود بپوشاند.

در تعریف محتوایی این رسانه میتوان اینگونه گفت : رسانه تبلیغات محیطی آگاهی و اطلاعات مخاطبان را نسبت به ورود یک محصول جدید به بازار یا ارائه یک خدمت جدید از سوی صاحبان خدمات برای مخاطبان آنان فراهم می آورد.

داشتن تبلیغات برای هر برندی نیاز است. بدون تبلیغات نمی توان برند خود را در بین مردم معرفی کرد و حتی کسانی که در حرفه ی خود معروفند نیاز است که در تبلیغات دیده شوند و تبلیغات محیطی دراصفهان باعث می شود که برند شما همیشه به چشم آید. اکثر مردم زمان بیشتری را صرف حمل و نقل و زمان کمتری در خانه هستند.

به همین ترتیب، تبلیغات در فضای باز یک ابزار مهم و موثر برای دریافت پیام ها در مقابل چشم مردم است. بیلبوردها می توانند یک راه موثر برای تولید نام و یا شناسایی محصول برای مصرف کنندگان باشند.

بیلبوردهای تبلیغاتی به تابلوی بزرگی گفته می شود که برای تبلیغات در سطح شهر از آن استفاده می شود و یک رسانه و ابزار برای اطلاع رسانیست و یک نوع ابزار تبلیغاتی است که به صورتی جذاب نوع فعالیت شما، شرکت و کسب و کارتان را در قالب تصویر نشان می دهد.

اکثر کسب و کارها از نداشتن بیلبوردهای تبلیغاتی کسب و کار خود را از دست می دهند به همین دلیل است که باید تبلیغات محیطی(بیلبورد) داشته باشند. اگر شما یک شرکت بزرگ هستید، می توانید تبلیغات بزرگی در  شهر بزرگ اصفهان انجام دهید تا بتوانید تصویری مثبت در ذهن مردم ایجاد کنید تبلیغات محیطی یکی از روش های موثر بازاریابی است.

تبلیغات بیلبورد راه مناسب برای شناختن نام تجاری شما و اطلاع رسانی از محصولات یا خدماتی است که می خواهید ارائه دهید. زمانی که در یک محیط پرتردرد تبلیغ می کنید باعث می شود افراد هر روز در مسیر رفت و آمد بیلبورد تبلیغاتی شما را ببینند و به مرو ر زمان ملکه ذهنشان شود و بیشتر ترغیب به خرید محصولات و خدمات شما شوند به همین دلیل بیلبورد تاثیر زیادی بر فروش دارد.

تبلیغات محیطی اصفهان
بیلبورد تبلیغاتی اصفهان

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

بیلبورد ها در تمام نقاط پر رفت و آمد شهر هستند و هم چنین داخل پیاده رو ها قابل گذاشتن است. تبلیغات محیطی در اصفهان و اجاره بیلبورد در اصفهان بهترین فرصت برای حضور برندها, تیم پزشکی،کارخانجات تولیدی و صنعتی, بانک ها و موسسات مالی و اعتباری برای اجرای کمپین های تبلیغاتی می باشد.

سرمایه گذاری روی تبیلغات شهری اصفهان قطعا یکی از بهترین کار ها برای کسب و کار شماست. با توجه به جمعیت بالا و موقعیت مکانی بسیار خوب این شهر اجاره بیلبورد در اصفهان و دیگر تبلیغات مثل عرشه پل ، استرابرد و … بازخورد بسیار خوبی خواهد داشت. همچنین با اجاره بیلبورد در استان اصفهان از  بازخورد رضایتمندی خواهید گرفت.

رسانه های تبلیغات محیطی این شهر به واسطه حضور گردشگران زیاد از رونق بسیار خوبی برخوردار است و در اکثر ایام سال برندها از هر شهری آماده سرمایه گذاری و اجاره بیلبورد تبلیغاتی و اجرای کمپین های تبلیغات محیطی در این شهر هستند.

اصفهان قطب صنعت و گردشگری ایران، هر ساله تعداد زیادی گردشگر ایرانی و خارجی برای دیدن جاذبه های توریست اصفهان به این شهر،سفر می کنند.به طوری که اگر در زمان ورود مسافران به این شهر  تبلیغ نمایید گویی در تمام دنیا تبلیغ کرده اید.اصفهان یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران می باشد پس تبلیغات در اصفهان بسیار پرفایده و به صرفه می باشد.

معرفی مناطق و خیابان های مناسب برای اجاره بیلبورد در اصفهان 

فضاهای داخلی شهرموقعیت های مناسب برای تبلیغات محیطی و اجرای کمپین های تبلیغاتی را دارند.و اکثر صاحبان برند بیشتر در مناطق مهم وپر تردد شهر اصفهان که در تیر رس گردشگران  و شهروندان اصفهان می باشد مایل به اجاره بیلبورد هستند.

رودخانه زاینده رود شهر اصفهان را به دو نیمه شمالی و جنوبی تقسیم کرده است در شهر اصفهان بر خلاف تهران، مناطق جنوبی جزو مناطق اعیان‌نشینی بوده و مناطق شمالی را بافت های قدیمی و سنتی و فرهنگی اصفهان تشکیل می دهد و کلیه آثار تاریخی و تردد گردشگران در نیمه شمالی شهر اصفهان می باشد.

یکی از مناطق مهم و مناسب برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی حاشیه رودخانه زاینده رود می باشد. بیشتر گردشگران حول این محور به سمت شمال در حال تردد هستند. ارتباط بین قسمت های شمالی و جنوبی شهر از طریق پل های میسر می گردد که این پل ها در زمان قدیم که هنوز وسایل نقلیه زیادی نبودند تنها سی و سه پل و پل خواجو بودند. ولی با ورود وسایل نقلیه این دو پل تبدیل به پل هایی برای عبور عابران پیاده تبدیل شدند و پل های جدیدی برای عبور وسایل نقلیه با استحکام بیشتر بنا گردید.

این پل ها به ترتیب عبارتند از  پل بزرگمهر  پل فردوسی ، پل آذر ، پل فلزی  که بیشترین حجم عبور و مرور وسایل نقلیه را شامل میگردد و در واقع می توان گفت این پل ها یکی از بهترین مناطق شهر اصفهان برای انجام تبلیغات محیطی در اصفهان هستند.

ورودی های شهر اصفهان برای اجاره بیلبورد

ورودی های شهر اصفهان هم می تواند به عنوان یکی از موقعیت های مناسب برای انجام  تبلیغات محیطی در شهر اصفهان باشد که چند ورودی بشرح زیر می باشد:

  • دروازه شیراز و منطقه هزار جریب  که تردد وسایل نقلیه و مسافران از سمت استان های  فارس و هرمزگان و بخش جنوبی کشور را پوشش می‌دهد.
  • ورودی بلوار کاوه که مسیر تردد مسافران و گردشگران از سمت تهران و شاهین شهر و شهر های مرکزی می باشد و در شمال شهر اصفهان واقع شده است. این مسیر به واسطه قرار گرفتن ترمینال اصلی مسافربری در بلوار کاوه این ورودی شهر یکی از شریان های اصلی تردد وسایل نقلیه در شهر اصفهان می باشد در این بلوار تعداد کمی بیلبورد و چندین پل عابر پیاده قرار دارد که هر کدام می تواند جایگاه مناسبی برای انجام تبلیغات محیطی باشد.
  • خیابان جی  نیز از ورودی های اصلی شهر اصفهان می باشد که کلیه مسافرین که از سمت مشهد و یزد قسمت عزیمت به اصفهان را دارد می بایست از این قسمت از شهر وارد شهر اصفهان شوند. در این بلوار نیز چندین بیلبورد و پل عابر پیاده مناسب جهت تبلیغات محیطی وجود دارد موجود می باشد.
  • ورودی خیابان امام خمینی نیز یکی از ورودی های اصلی شهر اصفهان می باشد که مسیر مسافران مرکزی ایران از سمت جاده کاشان و نطنز به سمت اصفهان را پوشش میدهد. 
کد تابلو تیپ رسانه محل آدرس متراژ وضعیت نمایش مکانی
۱ بیلبورد دیجیتال اصفهان میدان بزرگمهر میدان بزرگمهر ۴۰
۲ لیست بیلبورد اصفهان میدان بزرگمهر میدان بزرگمهر ۴۸
۳ لیست بیلبورد اصفهان میدان بزرگمهر میدان بزرگمهر ضلع شمال غربی ۱۵
۴ لیست بیلبورد اصفهان میدان بزرگمهر میدان بزرگمهر ضلع شمال غربی ۱۵
۵ لیست بیلبورد اصفهان میدان بزرگمهر میدان بزرگمهر ابتدای پل بزرگمهر(شمال به جنوب) ۱۸
۶ لیست بیلبورد اصفهان میدان بزرگمهر میدان بزرگمهر ابتدای پل بزرگمهر(جنوب به شمال) ۱۸
۷ بیلبورد ۳ وجهی پل بزرگمهر پل بزرگمهر ابتدای میدان بزرگمهر ۳۶
۸ لیست بیلبورد اصفهان بلوار دانشگاه بلوار دانشگاه ابتدای خیابان توحید(جنوب به شمال) ۲۴
۹ لیست بیلبورد اصفهان توحید خیابان توحید جنوبی (شمال به جنوب ) ۲۴
۱۰ لیست بیلبورد اصفهان توحید خیابان توحید شمالی (شمال به جنوب) ۳۲
۱۱ لیست بیلبورد اصفهان توحید خیابان توحید میانی مقابل خیابان مهرداد(شمال به جنوب) ۲۴
۱۲ لیست بیلبورد اصفهان توحید خیابان توحید میانی مقابل خیابان مهرداد(شمال به جنوب) ۲۴
۱۳ لیست پل عابر اصفهان هزارجریب خیابان هزارجریب مقابل دانشگاه مهاجر به سمت ورودی اصفهان ۴۸
۱۴ لیست پل عابر اصفهان هزارجریب خیابان هزارجریب مقابل دانشگاه مهاجر به سمت خروجی اصفهان ۴۸
۱۵ لیست پل عابر اصفهان هزارجریب خیابان هزارجریب مقابل دانشگاه اصفهان(شمال به جنوب) ۳۶
۱۶ لیست پل عابر اصفهان هزارجریب خیابان هزارجریب مقابل دانشگاه اصفهان(جنوب به شمال) ۳۶
۱۷ لیست پل عابر اصفهان هزارجریب خیابان هزار جریب مقابل کوی امام جعفر صادق (شمال به جنوب) ۳۶
۱۸ لیست پل عابر اصفهان هزارجریب خیابان هزار جریب مقابل کوی امام جعفر صادق (جنوب به شمال ) ۴۵
۱۹ لیست بیلبورد اصفهان میدان آزادی میدان آزادی ۴۸
۲۰ لیست بیلبورد اصفهان پل فردوسی پل فردوسی نبش شیخ صدوق ۱۵
۲۱ لیست بیلبورد اصفهان پل فردوسی پل فردوسی نبش شیخ صدوق ۱۵
۲۲ لیست بیلبورد اصفهان پل فردوسی پل فردوسی نبش شیخ صدوق ۱۵
۲۳ لیست بیلبورد اصفهان پل فردوسی پل فردوسی نبش بلوار آیینه خانه ۱۵
۲۴ لیست بیلبورد اصفهان پل فردوسی پل فردوسی نبش بلوار آیینه خانه ۱۵
۲۵ لیست بیلبورد اصفهان پل فردوسی پل فردوسی نبش بلوار آیینه خانه ۱۵
۲۶ لیست بیلبورد اصفهان پل فردوسی پل فردوسی ابتدای شیخ صدوق (جنوب به شمال) ۳۲
۲۷ لیست بیلبورد اصفهان پل فردوسی پل فردوسی ابتدای شیخ صدوق (شمال به جنوب) ۳۲
۲۸ بیلبورد ۳ وجهی پل فردوسی پل فردوسی ابتدای شیخ صدوق (شمال به جنوب) ۲۴
۲۹ لیست بیلبورد اصفهان میدان خواجو میدان خواجو(ضلع شمال غربی) ۱۵
۳۰ لیست بیلبورد اصفهان میدان فلسطین میدان فلسطین ۱۵
۳۱ لیست بیلبورد اصفهان شیخ صدوق خیابان شیخ صدوق شمالی ضلع جنوب غربی چهارراه نیکبخت ۱۵
۳۲ لیست بیلبورد اصفهان شیخ صدوق چهارراه شیخ صدوق ۱۵
۳۳ لیست بیلبورد اصفهان شیخ صدوق چهارراه شیخ صدوق-دو وجهی ۲۴
۳۴ لیست پل عابر اصفهان شیخ صدوق شیخ صدوق شمالی پیشانی پل هوایی میر(شرق به غرب) ۳۶
۳۵ لیست پل عابر اصفهان شیخ صدوق شیخ صدوق شمالی پیشانی پل هوایی میر(غرب به شرق) ۳۶
۳۶ لیست بیلبورد اصفهان پل فلزی پل فلزی ابتدای حکیم نظامی-پمپ بنزین(غرب به شرق) ۳۵
۳۷ لیست بیلبورد اصفهان پل فلزی پل فلزی ابتدای حکیم نظامی-پمپ بنزین(شرق به غرب) ۳۰
۳۸ لیست بیلبورد سه وجهی پل فلزی پل فلزی(شمال) ۳۶
۳۹ لیست بیلبورد اصفهان پل فلزی پل فلزی(جنوب) ۵۰
۴۰ لیست بیلبورد اصفهان پل فلزی پل فلزی(جنوب) ۵۰
۴۱ لیست بیلبورد اصفهان پل ابوذر پل ابوذر نبش آذر ۱۵
۴۲ لیست بیلبورد اصفهان پل ابوذر پل ابوذر نبش آذر ۱۵
۴۳ لیست بیلبورد اصفهان پل ابوذر پل ابوذر نبش توحید ۱۵
۴۴ لیست بیلبورد اصفهان پل ابوذر پل ابوذر نبش توحید ۱۵
۴۵ لیست بیلبورد اصفهان پل ابوذر پل ابوذر ابتدای توحید (شمال به جنوب) ۳۲
۴۶ لیست بیلبورد سه وجهی پل ابوذر پل ابوذر ۳۸
۴۷ لیست بیلبورد اصفهان حکیم نظامی تقاطع حکیم نظامی-شریعتی ۱۵
۴۸ لیست پل عابر اصفهان مطهری مطهری ۴۸
۴۹ لیست بیلبورد اصفهان ارتش خیابان ارتش حدفاصل حسین آباد و میدان ارتش(شمال به جنوب) ۲۸
۵۰ لیست پل عابر اصفهان ارتش خیابان ارتش حدفاصل حسین آباد و میدان ارتش(جنوب به شمال) ۲۸
۵۱ لیست پل عابر اصفهان کشاورز بلوار کشاورز تقاطع مفتح و بزرگراه-پل شهیدان غدیری(شرق به غرب) ۳۵
۵۲ لیست پل عابر اصفهان کشاورز بلوار کشاورز تقاطع مفتح و بزرگراه-پل شهیدان غدیری(غرب به شرق) ۶۳
۵۳ لیست پل عابر اصفهان کشاورز بلوار کشاورزی حدفاصل چهارراه کشاورزی و مفتح(شرق به غرب) ۳۶
۵۴ لیست پل عابر اصفهان کشاورز بلوار کشاورزی حدفاصل چهارراه کشاورزی و مفتح(غرب به شرق) ۳۶
۵۵ لیست پل عابر اصفهان کشاورز بلوار کشاورزی مقابل خیابان فردوس(شرق به غرب) ۳۰
۵۶ لیست پل عابر اصفهان کشاورز بلوار کشاورزی حدفاصل سه راه سیمین و میدان ارتش (شرق به غرب) ۴۸
۵۷ لیست پل عابر اصفهان کشاورز بلوار کشاورزی حدفاصل سه راه سیمین و میدان ارتش (غرب به شرق) ۴۸
۵۸ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید کاظمی بزرگراه شهید کاظمی مقابل برج های مسکونی سپهر۱ (غرب به شرق) ۳۶
۵۹ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید کاظمی بزرگراه شهید کاظمی مقابل برج های مسکونی سپهر۲ (غرب به شرق) ۳۶
۶۰ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید کاظمی بزرگراه شهید کاظمی مقابل برج های مسکونی سپهر(شرق به غرب) ۳۶
۶۱ لیست بیلبورد سه وجهی بزرگراه شهید میثمی ابتدای بزرگراه شهید میثمی به طرف کوه صفه (غرب به شرق) ۴۸
۶۲ لیست بیلبورد سه وجهی بزرگراه شهید میثمی ابتدای بزرگراه شهید میثمی به طرف پل وحید دید از کوه صفه(شرق به غرب) ۴۸
۶۳ لیست بیلبورد سه وجهی بزرگراه شهید میثمی ابتدای بزرگراه شهید میثمی به طرف کوه صفه (شمال به جنوب) ۴۸
۶۴ لیست بیلبورد اصفهان بزرگراه شهید دستجردی حدفاصل سیتی سنتر و مرق جنب شهرک آزمایش و رودی شهرک صفه ۶۰
۶۵ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید دستجردی پیشانی پل کوی راه حق تابلو راست ۴۸
۶۶ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید دستجردی پیشانی پل کوی راه حق تابلو چپ ۴۸
۶۷ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید دستجردی پیشانی پل کوی راه حق تابلو راست ۴۸
۶۸ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید دستجردی پیشانی پل کوی راه حق تابلو چپ ۴۸
۶۹ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید دستجردی بزرگراه شهید دستجردی قبل از سیتی سنتر به سمت شیراز ۶۰
۷۰ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید دستجردی بزرگراه شهید دستجردی قبل ار سیتی سنتر به سمت اصفهان ۶۰
۷۱ لیست بیلبورد سه وجهی بزرگراه اقارب پرست بزرگراه اقارب پرست به طرف بلوار کشاورزی و کوه صفه ۴۸
۷۲ لیست بیلبورد سه وجهی بزرگراه اقارب پرست بزرگراه اقارب پرست بزرگراه ذوب اهن و بلوار کشاورز (شرق به غرب) ۴۸
۷۳ لیست بیلبورد سه وجهی بزرگراه اقارب پرست بزرگراه اقارب پرست دید از بزرگراه ذوب آهن ۴۸
۷۴ لیست بیلبورد اصفهان بزرگراه شهید کشوری حدفاصل تقاطع همت و پل های دفاع مقدس(صفه) تابلو قبل از دوربین ۵۴
۷۵ لیست بیلبورد اصفهان بزرگراه شهید شوری حدفاصل تقاطع همت و پل های دفاع مقدس(صفه) تابلو بعد از دوربین ۵۴
۷۶ لیست پل عابر اصفهان سهروردی خیابان سهروردی مقابل ترمینال زاینده رود (جنوب به شمال) ۳۶
۷۷ لیست پل عابر اصفهان سهروردی خیابان سهروردی مقابل ترمینال زاینده رود (شمال به جنوب) ۳۶
۷۸ لیست پل عابر اصفهان سهروردی خیابان سهروردی مقابل ترمینال زاینده رود (شمال به جنوب)لاین مخالف ۳۶
۷۹ لیست پل عابر اصفهان آتشگاه خیابان آتشگاه(غرب به شرق) ۳۲
۸۰ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید خرازی بزرگراه شهید خرازی پل شهید احمدی (شمال به جنوب) ۳۶
۸۱ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید خرازی بزرگراه شهید خرازی شهید احمدی (جنوب به شمال) ۳۶
۸۲ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید خرازی بزرگراه شهید خرازی خیابان شهیدان(شمال به جنوب) ۴۲
۸۳ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید خرازی بزرگراه شهید خرازی خیابان شهیدان(جنوب به شمال) ۴۲
۸۴ لیست بیلبورد سه وجهی بزرگراه شهید خرازی بزرگراه شهید خرازی تقاطع اشرفی اصفهانی ۳۶
۸۵ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه ردانی پور بزرگراه ردانی پور مقابل خیابان آیت الله صادقی(شمال به جنوب) ۵۲٫۵
۸۶ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه ردانی پور بزرگراه ردانی پور مقابل خیابان آیت الله صادقی(جنوب به شمال) ۵۲٫۵
۸۷ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه ردانی پور بزرگراه ردانی پور مقابل خیابان شهریار (شمال به جنوب) ۴۲
۸۸ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه ردانی پور بزرگراه ردانی پور مقابل خیابان شهریار (جنوب به شمال) ۴۲
۸۹ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه ردانی پور بزرگراه ردانی پور مقابل خیابان شمس آباد (شمال به جنوب) ۴۲
۹۰ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه ردانی پور بزرگراه ردانی پورمقابل خیابان شمس آباد (جنوب به شمال) ۴۲
۹۱ لیست پل عابر اصفهان کاوه خیابان کاوه مقابل خیابان شهید کرمی (شمال به جنوب) ۴۰
۹۲ لیست پل عابر اصفهان کاوه خیابان کاوه مقابل خیابان شهید کرمی (جنوب به شمال) ۴۲
۹۳ لیست پل عابر اصفهان کاوه خیابان کاوه قبل از میدان ۲۵ آبان مقابل مدرسه سادات (شمال به جنوب) ۲۴٫۵
۹۴ لیست پل عابر اصفهان کاوه خیابان کاوه مقابل ترمینال کاوه به سمت مرکز شهر ۳۶
۹۵ لیست پل عابر اصفهان کاوه خیابان کاوه مقابل ترمینال کاوه به سمت تهران ۳۶
۹۶ لیست پل عابر اصفهان کاوه خیابان کاوه رو به روی خیابان دانش(ورودی اصلی از تهران به اصفهان) ۴۲
۹۷ لیست پل عابر اصفهان  بزرگراه شهید چمران اتوبان شهید چمران  مقابل خیابان آل محمدی ۲۸
۹۸ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید چمران پل چمران ۴۸
۹۹ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید چمران بزرگراه شهید چمران مقابل خیابان اشراق (غرب به شرق) ۲۸
۱۰۰ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید چمران بزرگراه شهید چمران مقابل خیابان اشراق (شرق به غرب) ۲۸
۱۰۱ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید چمران بزرگراه شهید چمران مقابل خیابان محمد طاهر(شرق به غرب) ۲۲٫۵
۱۰۲ لیست بیلبورد سه وجهی رباط پل رباط ۳۶
۱۰۳ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه اردستانی بزرگراه اردستانی بعد از زیرگذر میدان لاله (غرب به شرق) ۵۲٫۵
۱۰۴ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه اردستانی بزرگراه اردستانی بعد از زیرگذر میدان لاله (شرق به غرب) ۳۵
۱۰۵ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه اردستانی بزرگراه اردستانی مقابل فروشگاه کوثر(غرب به شرق) ۳۵
۱۰۶ لیست پل عابر اصفهان کهندژ خیابان کهندژ قبل از میدان رهنان (غرب به شرق) ۳۶
۱۰۷ لیست پل عابر اصفهان کهندژ خیابان کهندژ قبل از میدان رهنان (شرق به غرب) ۳۶
۱۰۸ لیست بیلبورد سه وجهی میدان لاله میدان لاله ۳۶
۱۰۹ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید آقابابایی بزرگراه شهید آقابابایی رو به روی باغ بانوان طلوع (جنوب به شمال ) ۳۵
۱۱۰ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید آقابابایی تقاطع بزرگراه شهید آقابابایی و فرودگاه(ضلع شمال غربی) ۳۶
۱۱۱ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید آقابابایی بزرگراه شهید آقابابایی مقابل شهرک سلامت (شمال به جنوب) ۳۶
۱۱۲ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه شهید آقابابایی بزرگراه شهید آقابابایی  مقابل شهرک سلامت (جنوب به شمال ) ۳۶
۱۱۳ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه صیاد شیرازی بزرگراه صیاد شیرازی پیشانی زیرگذر علامه امینی( شمال به جنوب ) ۲۷
۱۱۴ لیست پل عابر اصفهان بزرگراه صیاد شیرازی بزرگراه صیاد شیرازی پیشانی زیرگذر علامه امینی(جنوب به شمال ) ۲۷
۱۱۵ لیست پل عابر اصفهان پروین میدان لاله ابتدای خیابان پروین (شمال به جنوب) ۴۰
۱۱۶ لیست بیلبورد اصفهان پروین میدان لاله ابتدای خیابان پروین ۱۸
۱۱۷ لیست پل عابر اصفهان پروین خیابان پروین مقابل خیابان حکیم شفایی (شمال به جنوب) ۳۶
۱۱۸ لیست پل عابر اصفهان پروین خیابان پروین مقابل خیابان حکیم شفایی (جنوب به شمال) ۳۶
۱۱۹ لیست پل عابر اصفهان پروین خیابان پروین مقابل خیابان میرزا نصیر(شمال به جنوب) ۴۸
۱۲۰ لیست پل عابر اصفهان پروین خیابان پروین مقابل خیابان میرزا نصیر(جنوب به شمال) ۴۸
۱۲۱ لیست پل عابر اصفهان پروین خیابان پروین مقابل خیابان عسگریه(شمال به جنوب) ۴۰
۱۲۲ لیست بیلبورد اصفهان پروین خیابان پروین مقابل خیابان عسگریه(جنوب به شمال) ۴۲
۱۲۳ لیست پل عابر اصفهان مدرس خیابان مدرس مقابل خیابن مولوی( شرق به غرب) ۳۲
۱۲۴ لیست پل عابر اصفهان مدرس خیابان مدرس مقابل خیابن مولوی( غرب به شرق) ۳۲
۱۲۵ لیست بیلبورد اصفهان تختی چهارراه تختی خروجی چهارباغ پایین به مسجد سید ۱۵
۱۲۶ لیست بیلبورد اصفهان تختی چهارراه تختی وروردی چهارباغ پایین به سمت ورزشگاه ۱۵
۱۲۷ لیست پل عابر اصفهان رزمندگان خیابان رزمندگان قبل از میدان ماه فرخی (شرق به غرب) ۳۶
۱۲۸ لیست پل عابر اصفهان رزمندگان خیابان رزمندگان بعد از میدان ماه فرخی (غرب به شرق) ۳۶
۱۲۹ لیست پل عابر اصفهان سروش خیابان سروش قبل از زیرگذر میدان قدس (جنوب به شمال) ۴۰
۱۳۰ لیست بیلبورد اصفهان سروش خیابان سروش بعد از زیرگذر میدان قدس (جنوب به شمال) ۴۰
۱۳۱ لیست پل عابر اصفهان سروش خیابان سروش مقابل مسجدالغفور(شمال به جنوب) ۳۶
۱۳۲ لیست پل عابر اصفهان سروش خیابان سروش مقابل مسجدالغفور(جنوب به شمال ) ۳۶
۱۳۳ لیست پل عابر اصفهان سروش خیابان سروش بعد از زیرگذر میدان احمدآباد(مسیر شمال به جنوب) ۳۲
۱۳۴ لیست بیلبورد اصفهان جی خیابان جی مقابل خیابان مهدیه (غرب به شرق) ۴۳٫۲
۱۳۵ لیست پل عابر اصفهان جی خیابان جی مقابل خیابان مهدیه (شرق به غرب) ۴۳٫۲
۱۳۶ لیست پل عابر اصفهان جی خیابان جی زیرگذرمیدان خوراسگان(غرب به شرق) ۳۶
۱۳۷ لیست پل عابر اصفهان جی خیابان جی زیرگذرمیدان خوراسگان(شرق به غرب) ۳۶
۱۳۸ لیست پل عابر اصفهان جی خیابان جی مقابل سروستان به سمت احمدآباد ۳۲

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *