تبلیغات محیطی در اهواز لیست قیمت اجاره بیلبوردهای اهواز

تبلیغات محیطی در اهواز به عنوان بزرگترین شهر استان خوزستان از سطح بازدهی بسیار بالایی برخوردار است. کسب وکارها و نام نشان های تجاری که به دنبال افزایش فروش و آگاهی از برند هستند، شهر اهواز را به عنوان یکی از گزینه های خود در نظر میگیرند. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اهواز بازده بسیار بالایی دارد.

تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در شهر اهواز

تبلیغ روی بیلبوردهای سطح شهر اهواز بازخورد بسیار خوبی را برای نام های تجاری مطرح داشته است، و برندها همیشه این شهر را جزو شهر هدف خود برای کمپین های تبلیغاتی خود انتخاب می کنند. لازم است بدانید که مردم این شهر برای برندهایی که صادقانه حامل یک پیام تبلیغاتی بوده سنگ تمام می گذارند و از آن به خوبی استقبال می کنند.

تجربه نشان داده است که وقتی یک برند روی یک محصول خود تمرکز کرده و برای آن یک موج تبلیغاتی در اهواز ایجاد کند، مردم کنجکاو می شوند که آن تبلیغ را دنبال کنند و حس خوب آن تبلیغ را تجربه کنند. مسیرهایی که تبلیغات محیطی و یا به عبارتی نقاط کلیدی شهر حساب می شوند، اکثرا محل تردد روزانه حجم کثیری از مردم است.

اهواز مرکز استان خوزستان است و توسط رود خانه ی زیبای کارون به دو نیمه غربی و شرقی تقسیم شده است. و این دو نیمه توسط پل هایی به یکدیگر وصل شده وسبب زیبایی شهرشده اند و از ویژگی منحصربفرد این استان بشمارمی آیند. تعدد پل ها، رودخانه ی کارون، وجود مناطق نفت خیز و فلرهای نفتی که همچون ماه در شب می درخشند، قومیت های متعدد، ساحلی زیبا و دل انگیز، بافت شهری کهن و نوین، مزارع و نخلستان های بکر که دورتا دور شهر را احاطه کرده از جمله ویژگی های این شهر بشمار می آیند. 

تبلیغات محیطی در مسیر ورودی شهر اهواز یکی از نقاط بسیار تاثیر گذار برای تبلیغات برندها می باشد .

کانون تبلیغاتی

اگر  به فکر داشتن یک کمپین تبلیغاتی محیطی برای کسب و کار خود هستید، حتما این شهر صنعتی و مهمان نواز و خون گرم را بعنوان یکی از اهدف خود قرار دهید چرا که مردم آن از کمپین ها به خوبی استقبال می کنند. اهوازی ها برای یک کالای با کیفیت خوب هزینه می کنند چرا که معتقداند کالای با کیفیت یک ارزش خاصی دارد.

تابلو تبلیغاتی اهواز

سرمایه گذاری محیطی و تبلیغات بیلبوردی در اهواز

شهر اهواز در جایگاه هفتمین شهر پرجمعیت ایران قرار دارد. حدود ۵۱٪ نفت مناطق نفت خیز جنوب کشور در این شهر تولید می‌شود و برخی از بزرگترین کارخانه‌های مادر کشور در آن جای دارند. وجود کارخانجات بزرگ صنعتی، تاسیسات اداری و صنعتی شرکت مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران، اهواز را به یکی از مهم‌ترین مراکز صنعتی ایران تبدیل کرده است و همین امر سبب شده که مهاجران بسیاری به این شهر روی آورند.

اهواز جزو یکی از شهرهای مهم و کلیدی در کشور پهناور ایران می باشد. به توجه به موقعیت جغرافیایی شهر اهواز، و راه های ارتباطی با دیگر شهرهای اطراف، بستر مناسب و مهمی برای تبلیغات محیطی در حوزه بیلبورد محسوب می شود. وجود جمعیت متنوع از لحاظ سلیقه و نوع تفکر سبب می شود تا پذیرای تبلیغ های محیطی متنوع بیلبوردی باشد.

همجنین وجود اتوبان های پرتعدد و قرار گرفتن بیلبورد های اهواز در بزرگراه ها، بلوارها و پل های هوایی، محل های بسیار مناسبی برای ارائه محصولات و تبلیغ محیطی شما به نحو احسنت می باشد. با توجه به گستردگی علوم روز از جمله تبلیغات محیطی اهواز و یا تبلیغات دیجیتال، و همچنین علاقه عموم مردم به این نوع تبلیغات محیطی، می توان این نتیجه را گرفت که تبلیغ محیطی بیلبوردی در اهواز بدون بازخورد نخواهد بود و حداقل هایی را می توانید از بیلبورد اهواز برداشت نمایید.

بیلبوردها بزرگترین سازه‌های تبلیغاتی هستند و معمولاً در بزرگراه‌ها، و مسیرهای اصلی جاگذاری می‌شوند كه به همین دلیل از دید بسیار بالایی برخوردار هستند. بیلبوردهای کلینیک آراد در بهترین و پرترددترین مکان ها قرار گرفته اند و در مناسبترین زمان ممکن در پیش چشم مشتریان قرار می گیرند. در تبلیغات محیطی خلاق از ابزارهایی مثل بیلبوردها استفاده میشود. این ابزارها در بهترین مکان ها در معرض دید مردم قرار میگیرن.

بیلبورد تبلیغاتی  اهواز از قدیمی ترین ابزارهای تبلیغاته و در پرترددترین و پربازدیدترین مکان ها قرار دارند. به همین دلیل یکی از بهترین ابزارها برای معرفی محصول یا برند شماست.  

کانون تبلیغاتی آراد

آزادی کشتیرانی در کارون پایین (از خرمشهر تا اهواز) بر روی کشتی‌های خارجی، باعث رشد و رونق تجارت در ایالت و به ویژه شهرهای خرمشهر و اهواز گردید. افزایش حجم مبادلات و داد و ستد، صادرات کالا به خارج و واردات کالا به خرمشهر، سبب گردید تا مردم اندک اندک به شهرهای مزبور مهاجرت کرده بر جمعیت آن‌ها افزوده شود و به دلیل کشتی رانی و مناطق دیدنی این شهر سالانه پذیرای زیادی ازگردشگران داخلی و خارجی است وسبب سرمایه گذاری تبلیغاتی کسب و کار ها در این شهر شده است.

تبلیغات بیلبوردی اهواز

اجاره بیلبورد در اهواز

اهواز کنونی محور ترانزیتی بسیار مهمی است که بوسیله راههای زمینی و ریلی و هوایی سایر نقاط کشور را به بنادر مهم آبادان، خرمشهر، بندر امام خمینی و ماهشهر پیوند می دهد. همچنین با وجود پایانه و بازارچه‌های مرزی شلمچه و چزابه در نزدیکی اهواز، این شهر به طور مستقیم متاثر از ترافیک کالا و مسافر و مسافران سیاحتی و زیارتی ایرانی و عراقی می باشد از این رو تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در اهواز از موقعیت مطلوبی برای صاحبین کالا محسوب می شود و سرمایه گذاری برای اجاره بیلبورد در اهواز قطعآ نتیجه فروش خوبی را برای صاحبین کالا و یا برند در پی خواهد داشت.

اجاره بیلبورد در هر شهری به پارمترهای مختلفی بستگی دارد از جمله بزرگ یا کوچک بودن شهر،میزان تقاضای صاحبین کالا،نقاط شلوغ و پر تردد و…که در این میان اهواز به دلیل موقعیت مرکز بودن استان خوزستان و رفت آمد از سایر نقاط استان به این شهر تعرفه اجاره بیلبورد در اهواز نسبت به کلان شهرهای مانند مشهد و تهران مناسب تر محاسبه می شود و رقابت در بین صاحبین رسانه برای ارائه تبلیغات محیطی در اهواز به چشم می خورد.

اهواز کنونی محور ترانزیتی بسیار مهمی است که بوسیله راههای زمینی و ریلی و هوایی سایر نقاط کشور را به بنادر مهم آبادان، خرمشهر، بندر امام خمینی و ماهشهر پیوند می دهد. همچنین با وجود پایانه و بازارچه‌های مرزی شلمچه و چزابه در نزدیکی اهواز، این شهر به طور مستقیم متاثر از ترافیک کالا و مسافر و مسافران سیاحتی و زیارتی ایرانی و عراقی می باشد.

از این رو تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در اهواز از موقعیت مطلوبی برای صاحبین کالا محسوب می شود و سرمایه گذاری برای اجاره بیلبورد در اهواز قطعآ نتیجه فروش خوبی را برای صاحبین کالا و یا برند در پی خواهد داشت.

تبلیغات از اصلی‌ترین دلایل برای معرفی خدمات و محصولات کسب و کار‌ها است و همچنین از آن برای توسعه برندینگ سازمانی نیز استفاده می‌شود. برای آن که بتوانیم تبلیغ‌هایی سودمندی داشته باشیم نیازمند روش‌های و تکنیک‌های متفاوتی هستیم. اهواز یکی از شهر‌های قدیمی کشور است که به تازگی در تکنولوژی پیشرفت‌های بسیاری داشته است.

برای تبلیغات در اهواز نیز باید راهکار‌ها و رویکردی‌های متفاوتی استفاده شود زیرا که در این شهر کسب و کار‌های زیادی را مشاهده می کنیم که برای بیشتر دیده شدن با یکدیگر رقابت می‌کنند. به طور کلی کسب و کار‌ها برای موفقیت و پیشرفت در فعالیت خود به دو چیز بسیار محتاج هستند.

  • اول آن که آن‌ها باید در افزایش کیفیت محصولات خود تلاش کنند تا بتوانند با جلب رضایت مشتری در بیزینس خود موفق شوند.
  • دومین مسئله‌ای که نیازمند توجه بسیار است استفاده از تبلیغات اصولی و هدفمند است. علاوه بر معرفی کسب و کار‌ها از تبلیغات در اهواز می‌توان در موارد دیگری نیز بهره گرفت.
  • از تبلیغات می‌توان برای افزایش اعتبار و ارزش برند‌ها و همچنین جلب اعتماد مردم استفاده کرد. برای اینکه اعتماد سازی و اعتبار سازی به درستی انجام شود نیازمند شرکت‌های تبلیغاتی هستیم. این شرکت ها با ارائه خدماتی مختلف در زمینه‌ی تبلیغات در اهواز ما را در این امر مهم‌ یاری می‌دهند.
تبلیغات در اهواز

تبلیغات محیطی درمسیر ورودی  اهواز

از جمله مهمترین ورودی های شهر اهواز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. ورودی جاده اهواز- اندیمشک که یکی از شاهراه های استان خوزستان به سمت غرب و استان های شمالی کشور است و لازم به ذکر است که ورودی جاده های تهران و اصفهان و اراک از مسیر جاده اندیمشک می باشد و رفت و برگشت مهمانان نوروزی در ایام عید این جاده را از موقعیت مطلوبی برخوردار کرده است
  2. دیگر ورودی شهر اهواز، جاده اهواز- شوشتر است که نسبتا از اوضاع مناسب تری برخوردار است و شاید دلیل آن وجود شهرهای متعدد در مسیر دو شهر اهواز و ملاثانی است که از نظر زیرسازی در وضعیت بهتری قراردارد.
  3. یکی دیگر از ورودی های شهر اهواز مسیر اهواز- ماهشهر می باشد و اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده ورودی اهواز و ماهشهر هم دارای مزیت است.
  4. مسیر دیگر از ورودی های این شهر، جاده اهواز به آبادان می باشد که از منطقه اروند و جنوب کشور ورودی دارد. و همچنین  تعرفه تابلو تبلیغاتی در حاشیه اتوبان های بین شهری اهواز از ورودی های مختلف قیمت های متفاوتی دارد و طبق برگزاری مزایدات قیمت های تابلوهای مسیر ورودی اهواز تغییر می کند و در نتیجه نمی توان قیمت تعیین شده و پایه ای را برای تبلیغات در جاده اهواز اعلام نمود.
4.8/5 - (24 امتیاز)