تبلیغات محیطی در قشم رزرو و اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی

تبلیغات محیطی خود در جزیره قشم را به یکی از بزرگترین شرکت های اجاره دهنده بیلبورد در ایران بسپارید هلدینگ اراد با سه دهه فعالیت هم اکنون در جزیره قشم خدمات اجاره لمپ پست بنر که در کنار گذر بلورهای و پیاده روها و همچنین پلهای عابر پیاده را ارائه میکند.

تبلیغات محیطی در جزیزه قشم

هدف اصلی هر شرکتی، فروش محصولات و خدماتی است که ارائه می دهد. برای رسیدن به این هدف ممکن است هر شرکت از روش های مختلفی برای شناسایی و فروش محصولات خود استفاده نماید.

یکی از مناسب ترین این روش ها برای جزیره قشم تبلیغات محیطی است که با توجه به گستردگی سطح فروش و خدمات شرکت های مختلف در بازار های داخلی و یا خارجی می تواند تاثیرگذاری مناسب برای آگاهی مشتریان از خدمات و محصولات این شرکت ها به آنها ارائه دهد.

در واقع استفاده از تبلیغات محیطی در قشم به عنوان یکی از مهم ترین استراتژی های کسب و کار کاربرد یافته است و در برخی از موارد با توجه به معیار های مختلف و همچنین ویژگی ها و امتیازات مناسبی که این روش دارد، می تواند انتخاب اول بسیاری از مدیران برای شناساندن محصول خود به مشتری باشد.

تبلیغات محیطی در این شهر یک تفاوت عمده با دیگر روش های موجود دارد و آن تفاوت این است که، قبل از اینکه مشتری به مرکز خرید و یا بازار مراجعه نماید، نام محصول و خدمات در ذهن او حک شده است.

جزیره قشم به دلیل وجود تردد مسافران خارجی و داخلی و… بستر مناسبی را برای تبلیغات محیطی فراهم آورده است و به بهتر انجام شدن پلن های تبلیغاتی کسب و کار ها کمک بسزایی میکند.

تبلیغات بیلبوردی در جزیره قشم

بیلبورد تبلیغاتی قشم

بهترین و موثر ترین روش برای تبلیغات از نظر دید استفاده از بیلبورد می باشد. مکان استفاده از بیلبورد می تواند نقش اساسی در روند تاثیر گذاری تبلیغات داشته باشد. بیلبورد های تبلیغاتی در جزیره قشم که در مکان مناسب احداث شده اند و نقش های روی آن کاملاً خلاقانه و همراه با ایده های نومی باشند می تواند به راحتی در سریع ترین زمان ممکن مشتری را مجاب به خرید کند.

جزیره زیبای قشم با جاذبه‌های فراوان و منحصر به فرد، یکی از نقاط مهم گردشگری کشور به ویژه در نیمه دوم سال به شمار می‌رود و سالانه پذیرای شمار بسیاری از گردشگران می‌باشد، جزیره قشم در حال حاضر یکی از مجهزترین و پرترددترین شهر‌های کشور است و روزانه مسافران متعددی به نقاط مختلف کشور و کشورهای حاشیه خلیج فارس انجام می‌گیرد.

در جزیره قشم تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی متعددی اکران شده است که علاوه بر ایجاد تنوع بصری و در آمدن از یکنواختی محیط می تواند برای معرفی یک برند بسیار حائز اهمیت باشد.

تبلیغات و اجاره بیلبورد در جزیره قشم  از موقعیت بسیار مهمی برخوردار می باشد زیرا این جزیره یک میلیون نفر گردشگر را سالانه به خود جذب می‌کند و با توجه به سفرهای روز افزون گردشگران داخلی و خارجی صاحبین برندها برای فروش بیشتر کالاها یا محصولات و معرفی خود به مخاطبین داخلی و خارجی متقاضی اجاره بیلبورد در جزیره قشم می باشند به این دلیل که تبلیغات در قشم از بازدهی قابل توجه ای برخوردار می باشد

تابلو تبلیغاتی قشم

مزایای استفاده از بیلبورد تبلیغاتی درقشم

از مهم ترین مزایای استفاده ازبیلبورد تبلیغاتی در قشم می توان به معرفی کالا و خدمات و همچنین افزایش فروش اشاره نمود. از دیگر مزایای تبلیغات محیطی  در این شهر می توان به استفاده برای هدف گیری مشتری در مراکز تصمیم گیری، آگاهی رسانی نسبت به ورود یک محصول جدید به بازار، معرفی بهتر و بیشتر یک برند به مشتریان و … اشاره نمود. البته تمامی این مزایای تبلیغات محیطی در صورتی می تواند اجرایی شود که از اصول و قواعد مناسب برای یک تبلیغ محیطی پیروی شود.

سرمایه گذاری درقشم

جزيره قشم با حدود ۱۵۰۰ کيلومتر مربع وسعت در تنگه هرمز واقع شده است. اين جزيره حدود ۵/۲ برابر کشور سنگاپور وسعت دارد. ۳۰۰ کيلومتر مربع از جزيره قشم منطقه آزاد و ساير مناطق آن به غير از مناطق استراتژيک نظامى به‌عنوان منطقه ويژه اقتصادى اعلام شده است.

قشم استراتژیک ترین نقطه ترانزیت دریایی در تنگه هرمز است. این جزیره به دلیل قرار گرفتن در میان خلیج فارس و اقیانوس هند همواره از موقعیتی استثنایی برخوردار بوده است. قشم از دیرباز به عنوان یک مرکز تجاری بین آسیای غربی، شبه جزیره عربستان و سواحل شرقی آفریقا مورد توجه بوده‌است و با کشف قاره آمریکا و توسعه راه‌های ارتباطی قاره آسیا اهمیت استراتژیک خلیج فارس، تنگه هرمز و جزیره قشم بیش از پیش آشکار شد.

باتوجه به این که قشم جزو مناطق آزاد کشور بوده و از مزایایی مانند معافیت‌های مالیاتی، بخشودگی سود و عوارض گمرکی، تسریع در فرآیندهای صادرات و واردات بهره گیری می کند، فضای مناسبی به جهت سرمایه گذاری، رفت و آمد مدیران فعال در حوزه های واردات و صادرات و انتقال فناوری ایجاد شده است.

جزیره قشم به علت موقعیت سوق الجیشی خود، در طول تاریخ از زمان عیلامی ها تا کنون ، همواره موقعیتی ممتاز و استثنایی داشته است. دسترسی به آبراههای بین المللی، بازارهای داخلی، بازار های کشورهای آسیای میانه و حاشیه جنوبی خلیج فارس، فراوانی نیروی کار ماهر، برخورداری از منابع عظیم انرژی از جمله گاز، سواحل عمیق و مناسب برای احداث اسکله های ویژه بارگیری کشتی های با ظرفیت بالا و سواحل بکر و مرجانی تفریحی به ویژه در جزایر ناز و هنگام و لارک در فاصله اندک با این جزیره از جمله مزیت های نسبی جزیره قشم است و از طرفی قرارگیری فرودگاه بین المللی در جزیره موقعیت استراتژی را برای تبلیغات در فرودگاه جزیره قشم را فراهم نموده است. و به همین جهت سبب سرمایه گذاری موسسه های کسب و کار در این جزیره شده است و از بازخورد بالایی برخوردار است و سبب دیده شدن هرچه بهتر برند و محصولات کسب و کارها شده است.

ویژگی فرودگاه بین المللی قشم

فرودگاه بین المللی قشم به دلیل اینکه جزء فرودگاه های مهم کشور محسوب می شود و از طرفی مسیر ارتباطی غرب خاورمیانه به شرق آسیا می باشد موقعیت قابل توجه ای برای انجام تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در فرودگاه فراهم آورده است و همچنین اینکه رفت و آمد مدیران و تصمیم گیرندگان و نگرش تخصصی به تابلو تبلیغاتی فرودگاه قشم در حوزه های مختلف یک موقعیت استثنایی برای معرفی و عرضه خدمات کالا یا محصول را فراهم آورده و روزانه به دلیل تعداد بالا پروازهای داخلی و خارجی تبلیغات و اجاره تابلو تبلیغاتی فرودگاه قشم از تآثیر گذاری بالایی برخوردار می باشد و باعث افزایش فروش برای صاحبین کالا می شود.

اجاره تابلوهای تبلیغاتی در قشم

قشم جزو یکی از شهرهای مهم و کلیدی در کشور پهناور ایران می باشد. به توجه به موقعیت جغرافیایی شهر قشم، و راه های ارتباطی با دیگر شهرهای اطراف، بستر مناسب و مهمی برای تبلیغات محیطی در حوزه بیلبورد محسوب می شود.

وجود جمعیت متنوع سبب می شود تا پذیرای تبلیغ های محیطی متنوع بیلبوردی باشد همجنین وجود اتوبان های پرتعدد و قرار گرفتن بیلبورد های قشم در بزرگراه ها، بلوارها و پل های هوایی، محل های بسیار مناسبی برای ارائه محصولات و تبلیغ محیطی شما به نحو احسنت می باشد

تابلو های تبلیغاتی در فضای بیرونی قشم با ابعاد و اندازه های متفاوتی وجود دارد.

انواع تابلو تبلیغاتی شامل انواع

  • استندهای تبلیغاتی
  • انواع تلویزیون بزرگ شهری
  • و انواع بیلبورد های تبلیغاتی می باشد که  بسته به نوع محصول، برند، درخواست مشتری و… بکارگرفته می شود.

با توجه به گستردگی علوم روز از جمله تبلیغات محیطی و تبلیغات دیجیتال، و همچنین علاقه عموم مردم به این نوع تبلیغات محیطی، می توان این نتیجه را گرفت که تبلیغ محیطی شما در بیلبوردهای جزیره قشم بدون بازخورد نخواهد بود و حداقل هایی را می توانید از بیلبورد قشم برداشت نمایید.

اجاره بیلبورد در قشم باید با نظارت خاص و دقت عمل بالان صورت گیرد تا بتواند به شکل چشم گیری نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب نماید در حقیقت تابلوهای تبلیغاتی در قشم می تواند بخشی عظیمی از تبلیغات محیطی در قشم را تحت پوشش قرار دهد.

در قشم جزایر فراوان با آب و هوای مناسب و سواحلی بکرو جذاب وجود دارد و توجه زیادی از مخاطبین را به خود جذب کرده است.

جزیره‌ی قشم بزرگترین جزیره‌ی استان هرمزگان و بزرگترین جزیره‌ی ایران است. این جزیره در تنگه‌ی هرمز واقع شده و طبیعت خاص، بی‌نظیر و متنوع آن باعث شده که به آن لقب «جزیره‌ی عجایب هفتگانه» را بدهند. از جاهای دیدنی و بکر این منطقه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جزایر ناز یکی از دیدنی‌ترین جزایر مجاور جزیره‌ی قشم به شمار می‌رود. فاصله‌ی این جزیره از قشم حدود ۲۲ کیلومتر است. این جزیره فاقد ساحل شنی است و اطراف آن با دیوارهای صخره‌ای احاطه شده است. هنگام جزر برای مدت زمانی کوتاه، باریکه‌ای از خشکی بین این جزیره و ساحل قشم ایجاد می‌شود. و سالانه پذیرای بسیاری از گردشگران است.
  • جزیره‌ی هنگام قشم؛ زادگاه کروکودیل‌های ایرانی جزیره‌ی هنگام هم دارای ساحل شنی و هم دارای ساحل صخره‌ای است. قسمت‌هایی از ساحل نیز به دلیل وجود نوعی کانی در ماسه‌ها، درخشان به نظر می‌رسد. با فرارسیدن شب نیز به دلیل وجود فیتوپلانکتون‌های دریایی که از خود نور ساطع می‌کنند؛ ساحل هنگام به رنگ آبی درخشان دیده می‌شود.
  • دره‌ی ستارگان یکی از شگفت‌انگیزترین جاهای دیدنی قشم است که حدود ۲ میلیون سال قدمت دارد. این دره بر اثر پدیده‌های زمین‌شناسی نظیر فرسایش به وسیله‌ی آب هاى سطحى، تندبادها و رگبارهاى فصلى در این ناحیه به وجود آمده و به خلق چنین شاهکار طبیعی منجر شده است. با رسیدن به این منطقه و دیدن کوه‌ها، حفره‌های  تو در تو و رسوبی، ستون‌ها و دالان‌ها شگفت زده خواهید شد. پس از عبور از دالان‌ها، آسمان آبی بالای سرتان خودنمایی می‌کند و منظره‌‌ی بی بدیلی را ایجاد می‌نماید.
4.9/5 - (24 امتیاز)