اجاره بیلبورد کرمانشاه

قیمت تبلیغات محیطی در کرمانشاه تعرفه رزرو و اجاره بیلبورد

تبلیغات محیطی کرمانشاه جزء خدمات شرکت تبلیغاتی آراد میباشد که بیش از ده دهه در این زمینه فعالیت داشته و یکی از بزرگترین صاحبان رسانه در زمینه اجاره و رزرو بیلبورد در کرمانشاه میباشد.

تبلیغات محیطی تاثیری انکار ناپذیر بر ذهن مخاطب می گذارند. تابلو های که در تبلیغات محیطی کرمانشاه استفاده شده است در مکان هایی تعبیه شده اند که خواه ناخواه در تیررس بیننده باشند به همین دلیل نسبت به سایر انواع تبلیغات دیگر برتری بالاتری دارند.

بررسی تبلیغات محیطی کرمانشاه

شهر کرمانشاه که مرکز استان کرمانشاه است، از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران به حساب می‌آید. این شهر با جمعیتی بالغ بر ۹۴۷۰۰۰ نفر پر جمعیت‌ترین شهر کردنشین ایران است.

کرمانشاه که در قدیم به «باختران» معروف بوده است، آثار تاریخی زیادی را در خود جای داده است. طاق بستان، کتیبه بیستون، مسجد شافعی‌ها، تکیه معاون‌ الملک و تکیه بیگلَربِیگی از آثار تاریخی و دیدنی کرمانشاه هستند. همچنین باغ گل کرمانشاه که دومین باغ گل ایران (بعد از باغ گل اصفهان) به حساب می‌آید از جاذبه‌های سیاحتی این شهر است.

شهر کرمانشاه همواره از دیرباز مورد توجه عموم بوده است و بستر مناسبی را برای تبلیغات محیطی (بیلبورد) فراهم آورده است.

تابلوهای تبلیغاتی کرمانشاه

بیلبوردتبلیغاتی در استان کرمانشاه

بیلبوردها یکی از دسته تبلیغات محیطی برندهای مختلف در سراسر دنیا هستند که قابلیت فوق العاده ای در تاثیر گذاری بر نگرش فکری، الگوی رفتاری و نظام ارزشی افراد یک جامعه دارد بیلبورد مهمترین ابزار تبلیغات محیطی است. و حتی می توان بیلبورد تبلیغاتی را از جمله عناصر اثربخش بر الگوی مصرف جامعه شناخت.

شما می توانید از طریق تبلیغات بیلبوردی کرمانشاه ایده ها و ارزش های برندتان را در ذهن مخاطب جاودانه کنید

کرمانشاه یکی از شهرهای مهم و کلیدی کشور ایران است. و با دارا بودن راه های ارتباطی با دیگر شهر های اطراف بستر مناسبی برای تبلیغات بیلبوردی را فراهم کرده است. همچنین وجود اتوبان های پرتعدد و قرار گرفتن بیلبورد های کرمانشاه در بزرگراه ها، بلوارها و پل های هوایی، محل های بسیار مناسبی برای ارائه محصولات و تبلیغ محیطی شما به نحو احسنت می باشد و تبلیغات بیلبوردی در کرمانشاه از بازخوردبالایی برخورداراست.

تعرفه اجاره بیلبورد

کرمانشاه یکی از کهن ترین شهرهای ایران است و در دوران باستان نام هایی چون الیپی، کانبادین و قرمسین به آن اطلاع می شد و بعدها نام کرمانشاهان و کرمانشاه به خود گرفته است. کلمه کرمانشاه نخستین بار در حدود سال 279 ه.ق توسط بان فقیه همدانی در کتاب «مختصرالبلدان» به کار رفته است.

استان کرمانشاه یکی از استان های غربی کشور است که از پرجاذبه ترین مناطق کشور به شمار می آید. این استان از نظر وسعت هفدهمین استان کشور محسوب می شود. از شمال با استان کردستان، از جنوب با استان لرستان و ایلام، از شرق با استان همدان و از غرب با کشور عراق همجوار است.

دسترسی مناسب به بازارهای عراق و تبادلات بین مرزی، بستر مناسبی جهت تبلیغات بیلبوردی در کرمانشاه ایجاد نموده است. همچنین وجود واحد های صنعتی از جمله شرکت چینی کرد، شرکت کاشی کرد، سیمان غرب و سامان و… و در نتیجه تردد مدیران شرکت‌های ساختمانی، این استان را مقصد مناسبی در زمینه تبلیغات محیطی مصالح ساختمانی قرار داده و جذب کننده فعالان حاضر در صنعت ساختمان سازی است

تعرفه اجاره تبلیغاتی بیلبورد در کرمانشاه با توجه به ابعاد و اندازه و همچنین مکانی که قرار است در انجا نصب شود متفاوت می باشد و معمولا به صورت ماهانه به اجاره داده میشوند. هرچقدر بیلبورد سوای مکانی که اشغال میکند بزرگتر باشد تاثیر بیشتری در مخاطب ایجاد میکند. تعرفه و هزینه بیلبورد در کرمانشاه با توجه به مزایا وسودی که برای صاحبان شرکت ها و موسسه ها دارد بسیار مطلوب و مناسب است.

سرمایه گذاری تبلیغاتی 

کرمانشاه به دلیل داشتن جاذبه های متعدد در زمینه فرهنگی،تاریخی و همچنین مذهبی توانسته جایگاه مهمی از لحاظ جذب گردشگرجذب کند.میتوان گفت که کرمانشاه یکی از قطب های مهم گردشگری کشور ایران محسوب میشود.این موضوع دلیل محکمی بر اثرگذاری هرچه بیشتر تبلیغات و رونق بخشیدن به کسب و کارهااست.کرمانشاه یکی از بهترین فرصت ها برای معرفی مشاغل و محصولات و خدمات را برای افراد مهیا کرده است و زمینه سرمایه گذاری تبلیغاتی را برای کسب و کارهارا فراهم کرده است. 

تعرفه بیلبوردهای  ورودی مسیرکرمانشاه

تعرفه بیلبوردهای ورودی مسیرکرمانشاه از ورودی های مختلف قیمت های یکسانی ندارندو طی برگذاری مزایدات قیمت های تابلو های مسیرورودی شیراز تغییر میکند و بنابراین نمیتوان ثیمت تعیین شده و پایه ای اعلام نمود.

تاثیرجاذبه های گردشگری ، تاریخی کرمانشاه درجذب مخاطب ومیزان بازدهی تبلیغات محیطی

ایل های بزرگ کرد ایران از جمله ایل کلهر، ایل زنگنه، و ایل گوران، ایل سنجابی و ایل قلخانی در استان کرمانشاه مستقر هستند. از نظر مذهبی و آیینی هم می توان کرمانشاه را بهشت ادیان و باورها دانست. چرا که دارای گونه گونی بسیار زیادی است. هر یک از اقوام و ایل ها دارای مراسم و آیین های مختلفی هستند که مورد توجه گردشگران قرار گرفته است و می تواند به عنوان میراث ناملموس و معنوی به عنوان ظرفیت گردشگری استفاده شود. از جاذبه های گردشگری و تاریخی این شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • معبد آناهیتا از مناطق دیدنی و تاریخی کرمانشاه: بنای این معبد در مرکز شهر کنگاور است. برخی این بنا را معبد آناهیتا الهه یا ایزد بانوی آب دانسته اند برخی هم آن را کاخی نیمه تمام از دوران ساسانی می دانند به هر حال یکی از جاذبه های زیبایی استان کرمانشاه است که از دیر باز توجه عموم را به خود جذب کده است و سالیانه پذیرای مهمان های گردشگری زیادی است.
  • سراب نیلوفر زیباترین جای کرمانشاه در چهارده کیلومتری شمال غربی شهر کرمانشاه، در ابتدای منطقه سنجابی و در دامنه کوه «کماجار» قرار داره که پر از گل های نیلوفره،تازه یه پارک ساحلی خیلی زیبا هم داره. در ضمن سرآب نیلوفر پنجاه و پنجمین اثر طبیعی ملیه که سازمان میراث فرهنگی، 27 اسفند 1387 تو فهرست میراث طبیعی ایران قرار داده.
  • سرآب نیلوفر (معمولا به غلط سراب نیلوفر نوشته می شود) دریاچه کوچکی در حدود 20 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه است که مملو از گل های نیلوفر آبی است که در فصول گرم سال غنچه ها و برگ های آن سر از آب برآورده و قسمت زیادی از آن را می پوشاند. اطراف این سرآب تأسیسات رفاهی گردشگری و پارکی احداث شده است.
  • بیستون یکی از مکان های معروف و تاریخی کرمانشاه: کتیبه ای که بزرگترین سنگ نبشته دنیاست و هیبتش وقتی روبه رویش می ایستید خیره تان می کند. محوطه بیستون که تنها اثر ثبت شده از کرمانشاه در فهرست جهانی است، نقش برجسته ها و نقوش زیادی را در خود جای داده است. از کوه بیستون که به معنای جایگاه خدایان است و سنگ نبشته ای به فرمان داریوش بر روی آن به سه خط میخی اکدی، عیلامی و پارسی باستان نوشته شده تا مجسمه هرکول که از شگفتی های این محوطه است.
  • از دیگر زیبایی های این مجموعه کاروانسرای شاه عباسی است که رو به کوه بیستون است. کاروانسرایی به سبک چهار ایوانی که 3 هزار متر است و ساختش از دوره شاه عباس تا شاه سلیمان طول کشیده. این کاروانسرا چند سالی است که بازسازی و تبدیل به هتلی مجهز به نام لاله بیستون شده. بیستون در 30 کیلومتری کرمانشاه واقع شده است.
  • سراب صحنه طبیعت بی همتای کرمانشاه اگر دلتان بخواهد در سفر به کرمانشاه یک روز را در جایی خوش آب و هوا و خوش و خرم سر کنید، پیشنهاد ما سراب صحنه است. سراب صحنه با کرمانشاه 55 کیلومتر فاصله دارد یعنی چیزی حدود یک ساعت می رانید و بعدش می رسید به جایی با آبشارها، درختان سربه فلک کشیده و رودهای پرآب. سراب صحنه در شمال شهر صحنه قرار گرفته، جایی که به آن دربند می گویند.
  • در ابتدای دربند صحنه، دریاچه مصنوعی کوچکی وجود دارد که با قایق پدالی میتوانید، دوری در آن بزنید. سراب صحنه از چهار چشمه اصلی سرچشمه می گیرد و آبشاری زیبا را به وجود می آورد که زمانی شاهان به کنارش می آمدند و وقت می گذرانند. گور دخمه صحنه یا گوردخمه دربند در سمت راست رود دربند از دیگر دیدنی های این منطقه است پارک جنگلی طاق بستان که در شمال شرقی شهر کرمانشاه قرار دارد شامل کوهستان‌ها، چشمه‌ها، فضای سبز، دریاچه‌های مصنوعی، مجموعه نقش برجسته‌های ساسانی و شکارگاه خسرو پرویز می‌شود که به دلیل آب و هوای معتدل مورد توجه پادشاهان ساسانی قرار گرفته‌است و از آن به عنوان شکارگاه سلطنتی استفاده کرده‌اند که امروزه به دلیل امکانات تفریحی و آثار تاریخی یکی از پر جاذبه‌ترین مناطق کرمانشاه مورد استفاده قرار می‌گیرد

همچنین غار پرآو بزرگترین غار عمودی دنیا و دومین اثر طبیعی ملی کرمانشاه،از مکان‌های مهم برای غارنوردی است که هر ساله غارنوردان داخلی و خارجی زیادی را راهی کوه پراو می‌کند یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد غار پراو وجود دهانه آن در ارتفاع سه‌هزار متری از سطح دریا است که این بالاترین سطح در بین تمام غارهای دنیا می‌باشد و به این دلیل لقب اورست غارهای جهان را دارا می‌باشد.

در استان کرمانشاه حدود 4 هزار اثر تاریخی شناسایی شده که تنها حدود 700 اثر آن به ثبت آثار ملی رسیده است و بیستون به ثبت اثر جهانی رسیده است. یکی از راه های دسترسی به استان کرمانشاه بزرگراه همدان به کرمانشاه است و بیشتر گردشگران از این مسیر وارد استان می شوند. جاذبه های تاریخی این شهر سبب ازدحام و تردد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی به این شهر شده است و باعث رونق کسب و کار ها در این منطقه شده است و بسترتبلیغات محیطی را در این شهر فراهم کرده است. تبلیعات محیطی در کرمانشاه به بهتر انجام شدن پلن های تبلیغاتی کمک بسزایی میکند.

4.7/5 - (18 امتیاز)