تبلیغات رایگان کسب و کار 100% موثر و کاربردی

تبلیغات کسب و کار به معنای ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن مؤثر مصرف‌کنندگان به خرید کالاها و خدمات می‌باشد. برای سودآورتر کردن و تبلیغات کسب و کار، شناخت بازار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که تحلیلگران باید اندازه بازار تبلیغاتی را بشناسند تا بتوانند هزینه‌های مختلف را برآورد کنند.

در اینجا، نگاهی خواهیم داشت به روش های تبلیغاتی مدرن که امروزه به عنوان یکی از موثرترین استراتژی ها در حال ظهور هستند. تکنیک های تبلیغاتی متعددی وجود دارد که می توانید از آنها برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده کنید. اما کسب و کارها همیشه به دنبال روش های تبلیغاتی جدیدتر و جذاب تری هستند. اینترنت به ویژه منجر به ظهور بسیاری از تکنیک های تبلیغاتی مدرن در عصر جدید شده است.

تبلیغ رایگان کسب و کار

چگونه تبلیغات کسب و کار خود را مدیریت کنیم

اگر می‌خواهید تبلیغات کسب و کار خود را به صورت موثر و کاربردی انجام دهید رمز موفقیت در این کار صرفا تکیه بر روش‌های هوشمندانه نیست. بلکه شما باید طرز فکر خود را عوض کنید و بدانید که در زمین حریف بازی کنید. شما باید از قالب یک فروشنده دربیایید و در نقش یک مشتری به تبلیغات نگاه کنید و اینطوری می‌توانید اولویت اصلی مشتریان خود را درک کنید و از اتلاف انرژی و سرمایه خود برای آزمون و خطا پرهیز کنید.

اگر محصولی باکیفیت و عالی ارائه دهید اما تبلیغات کسب و کار خود را به طور مناسبی اجرا نکنید و محصول را به درستی معرفی نکنید نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت

تبلیغات کسب و کار

روشهای مختلف تبلیغات برای رشد کسب و کار

تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلفی انجام می‌پذیرد که از آن جمله می‌توان به روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و… اشاره نمود. چندی است که رسانه‌ای جدید، یعنی اینترنت، به جمع رسانه‌های مورد استفاده تبلیغات اضافه شده‌است.

رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌های سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده‌است. چرا که پس از گذشت ۳۸ سال از پیدایش رادیو، تعداد استفاده‌کنندگان آن به ۵۰ میلیون نفر رسید، تلویزیون ۱۳ سال پس از پیدایش این حد نصاب را کسب کرد و اما اینترنت تنها با گذشت ۴ سال توانسته به این حد نصاب دست پیدا کند.

تبلیغ به معنای رساندن پیام می‌باشد. پس وقتی که شما تبلیغات کسب و کار خود را اجرا میکنید هدفتان رساندن پیام است.

چند روش موثر برای تبلیغات رایگان کسب و کار

 • از Google My Business استفاده کنید تا در نتایج جست و جو های مربوط به کسب و کار خود ظاهر شوید
 • در وبلاگ های سایت های دیگر پست مهمان منتشر کنید
 • به سوالات دیگران در سایت های quora و جواب کو پاسخ دهید
 • در لینکدین مطلب منتشر کنید
 • برای مصاحبه در پادکست های شرکت های دیگر به آن ها پیشنهاد بدهید
 • در آخر ایمیل هایتان وب سایت خود را تبلیغ کنید
 • خبرنامه الکترونیکی ارسال کنید
 • در رویداد های حضوری شبکه سازی کنید
 • در سمینار های مختلف سخنرانی کنید
 • مسابقه ایجاد کنید و یا محصولات رایگان به عنوان اشانتیون هدیه بدهید
 • بروشور و یا تبلیغات کاغذی کوچک درست کنید
 • در سایت هایی مانند یوتیوب و یا آپارات فیلم درست کنید.
 • از مزایای مشارکت با شرکت های دیگر استفاده کنید
تبلیغ کسب و کار رایگان

درج تبلیغات کسب وکار در گوگل بیزینس

یکی از قوی ترین راه های ایجاد تبلیغات رایگان کسب و کار، استفاده از Google My Business است، که به شرکت ها این امکان را می دهد که حضور خود را در سرویس جست و جوی گوگل و Google Maps مدیریت کنند.

البته این امکان، به علت تحریم های موجود، کشور ایران را پشتیبانی نمی کند. شما می توانید با استفاده از خود google map و افزودن مکان کسب و کارتان از مزایای آن برخوردار شوید. این ابزار می تواند رتبه ی شما در نتایج جست و جوی گوگل را نیز تقویت کند.

رتبه ی بالاتر در نتایج جست و جو نشان می دهد که شرکت شما قابل اطمینان و مرتبط با موضوع جست و جو است و برای شما نوعی تبلیغات رایگان کسب و کار است. اگر در رتبه بندی جست و جوی گوگل بالاتر باشید، مصرف کنندگان شما را بیشتر از رقیبانتان انتخاب خواهند کرد.

ثبت اطلاعات کسب وکار در سایت های تبلیغاتی آگهی رایگان

در اینترنت سایتهای آگهی رایگان زیادی وجود دارد. کاربران برای معرفی محصولات و خدمات خود میتوانند از این سایتهای استفاده کنند. معرفی خدمات از طریق این دسته از سایتها یکی از قدیمی ترین و کم هزینه ترین روش های معرفی خدمات و یا فروش محصولات یا همان بازاریابی اینترنتی به شمار می آید.

برای تبلیغ کسب و کار کافی است در گوگل عبارت”سایت آگهی رایگان” را جستجو نمایید.

ما به آن دسته از دوستان که قصد دارند شروع به تجارت و کسب درآمد از اینترنت کنند توصیه میکنیم از خدمات اینگونه سایتها نیز استفاده کرده و محصولات یا خدمات خود را در آنها درج نمایند.

برای تبلیغ کسب و کار بهتر است از سایت های معتبر استفاده کنید تا تاثیر آگهی‌ های شما بیشتر شده و افراد بیشتری آنها را مشاهده کنند.

در حال حاظر مردم از وب سایت های فعال بسیاری برای خرید و فروش آنلاین محصولات خود استفاده می کنند و کاربران هم می توانند از بهترین سایت ها برای تبلیغات رایگان استفاده نمایند، همچنین تمامی این کارها را میتوان با یک اپلیکیشن موبایل هم انجام داد.

تبلیغات رایگان کسب وکار در سایت دیوار و شیپور

دیوار بدون شک یکی از بهترین سایت تبلیغات رایگان و اپلیکیشن نیازمندی‌ های اینترنتی و بستری برای خرید و فروش کالاهای نو و مستعمل و همچنین ارائه خدمات در کشور است، که فعالیت خود را از سال ۹۲ آغاز کرده است.

دیوار دارای بخش های مختلف در خصوص محل زندگی کاربران است که از سردرگمی کاربران جلوگیری میکند. با ورود به سایت دیوار یا اپلیکیشن دیوار باید شهر مورد نظر را انتخاب کنید و تمام نتایج آن شهر را مشاهده کنید.

برای اینکه بتوانید با تبلیغات، بازدهی کسب و کارتان را افزایش دهید، نیاز یه یک استراتژی تبلیغات دارید.

سایت نیاز روز یکی از بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان در کشور است که می تواند آگهی مربوط به شغل شما را با هزینه پایین ثبت کند. این سایت باعث شده کاربران بدون واسطه نیاز های خود را رفع کنند. سایت نیاز روز اعتماد مردم را با توجه به نیازهای واقعی مشتریان جلب کرده است.

وب سایت نیاز روز در سال 1382 شروع به فعالیت کرده و جزو اولین سایت های فعال در زمینه تبلیغات بوده است. با توجه به رشد جمعیت در کمتر از 5 سال سایت های فعال نیز در زمینه تبلیغات چندین هزار برابر شدند.
اما اکثر این سایت ها به علت عدم توجه به نیاز های مردم حذف می شدند. ولی تلاش نیاز روز این بوده است که با وجود تمام سختی ها بتواند اعتماد مردم را جلب کند و میتوان گفت در این 15 سال فعالیت خود به هدفش رسیده است.

چند نکته در خصوص تبلیغات کسب و کار

 • ابتدا و انتهای تبلیغات را مشخص کنید .
 • بازار هدف کسب و کار خود را مشخص کنید .
 • انواع تبلیغات را مشخص کنید .
 • هزینه هفتگی ماهانه و سالانه تبلیغات را مشخص کنید .
 • پیشرفت در تبلیغات را معین کنید ( از یک جایی به بعد سبک تبلیغات را تغییر دهید ) .
 • تبلیغات را تا زمانی که بازدهی دارد ادامه دهید تا تبدیل به یک برند شوید.

قطعاً می‌دانید که در تبلیغات کسب و کار هرچه روشی که برای رساندن پیام خود به کار می‌برید هوشمندانه‌تر باشد پیامتان دارای تأثیر بیشتری خواهد بود.

4.8/5 - (5 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات رایگان کسب و کار 100% موثر و کاربردی»

 1. شرکت آداک فرایند سپهر تامین کننده تجهیزات ابزار دقیق از برندهای جهانی
  نمایندگی تجهیزات ابزاردقیق برند وگا آلمان
  نمایندگی فروش انواع دتکتورگاز پروسنس
  نمایندگی فروش سنسور فشار مذاب اَتک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *