تبلیغات مترو شیراز

تعرفه، قیمت و هزینه تبلیغات محیطی مترو در شیراز 1401

با تبلیغات در مترو شیراز برند خود را جسورانه در ذهن مردم حک کنید.

شرکت تبلیغاتی

تبلیغات مترو شیراز

قرار گرفتن در معرض دید مخاطبان با حداکثر توان را میتوانید با تبلیغات در مترو های شیراز تجربه کنید. در شبانه روز افراد زیادی سوار مترو های شیراز شده و به برند و تبلیغات شما توجه میکنند.

زمان اقامت مسافرین مترو در ایستگاه های مترو به مخاطبین شما زمان و فرصت کافی برای کاوش در تبلیغات اطراف را خواهد داد و این درست در زمانی اتفاق می افتد که مسافران پذیرا ،آرام و آماده ارتباط با برند شما هستند.

تبلیغات در مترو شیراز

بدون شک مقرون به صرفه ترین راه تبلیغات موثر را میتوان تبلیغات در مترو شیراز نامید. شما میتوانید اکثر کارفرمایانی که از ترافیک شهر به مترو های شیراز پناه می آورند را در ساعات مختلفی از روز هدف گذاری کنید و به سمت خود جذبشان کنید.

تبلیغات در مترو شیراز متناسب با هر کمپین تبلیغاتی ویا هر بودجه ای سازگار است و میتواند هم برای بازار های انبوه و هم برای بازار های خاص ترجیه داده شود.

سیستم حمل و نقل مترو شیراز بهترین راه بازاریابی برای شما کسب و کار ها و برند های بزرگ و کوچک شما میباشد.

مترو یک مکان شلوغ برای فرار از ترافیک شهر میباشد که میتوانید با سفارش تبلیغات در سراسر مترو های شیراز مخاطبان خود را هدف قرار داده و مشتریان خود را افزایش دهید. کمپین های تبلیغاتی در مترو معمولا جزو کمپین های با دید بالا محسوب میشود.

مترو شیراز

سیستم متروی شیراز تشکیل شده از مجموعه خطوط فعال و در حال ساخت از قطارهای شهری و تراموا در کلان‌شهر شیراز میباشد. سازمان قطار شهری شیراز و حومه مسئولیت ساخت و بهره‌ برداری متروی کلان‌شهر شیراز را بر عهده دارد.

با روند رو به رشد شهری در کلان شهر شیراز توسعه مترو در این شهر روبه رشد و تکامل می‌باشد همچنین مترو شیراز به عنوان سومین سامانه قطار شهری در ایران پس از مترو تهران و مترو مشهد شناخته میشود.

خط یک مترو شیراز در ساعات پیک مسافر ١٢٠ هزار نفر را روزانه جابه جا می‌کند. شبکه و خطوط مترو شیراز پس از خطوط مترو تهران دومین خطوط بزرگ مترو در کشور را دارا می باشد و پس از تکمیل، در افق بلند مدت قرار است سالانه بیش از دویست میلیون سفر را پشتیبانی کند. در حال حاضر خط ۱ متروی شیراز به طول ۲۴٫۵ کیلومتر در ۲۰ ایستگاه از ایستگاه متروی احسان تا ایستگاه متروی شهید دستغیب در حال بهره‌برداری است.

قیمت تعرفه هزینه تبلیغات در مترو شیراز

برای استعلام قیمت ها میتوانید با مشاورین متخصص ما تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *