تبلیغ مترو اصفهان

تعرفه قیمت تبلیغات در مترو اصفهان هزینه تبلیغات محیطی

تبلیغات مترو اصفهان به تبلیغات ریلی نیز معروف است. تبلیغ مترو در شهر اصفهان راهی عالی برای جلب توجه مسافرانی است که روزانه با قطار در سراسر شهر سفر می کنند.

تبلیغات محیطی مترو اصفهان
تبلیغات کنار پله برقی در مترو شهر اصفهان جهت سفارش با شرکت تبلیغات محیطی آراد تماس بگیرید

تبلیغات مترو اصفهان

یک هفته پس از اعلام تعمیرات اساسی، تبلیغات محیطی مترو اصفهان شاهد نمایش تبلیغات محیطی زیادی در بیلبوردهای خود بود. چنانچه شما نیز به دنبال برندسازی و افزایش آگاهی مشتری کسب وکار خود هستید کمپین های تبلیغاتی مترو اصفهان گزینه مناسبی برای معرفی خدمات کسب و کار شما در این کلان شهر بزرگ کشور می باشد.

  • شروع تبلیغات محیطی مترو اصفهان

تبلیغات خط یک مترو شهر اصفهان

تبلیغات خط یک مترو اصفهان: این خط شامل 24 ایستگاه است که از دانشگاه صنعتی اصفهان شروع شده و تا ایستگاه دفاع مقدس ادامه می یابد. البته هنوز برخی از ایستگاههای این خط همچون 4 ایستگاه اول از سمت دانشگاه صنعتی فعال نشده است.

بطور متوسط فاصله زمانی از ایستگاه قدس (شهرک قدس در خیابان بهارستان شرقی) تا ایستگاه آزادی (میدان آزادی یا دروازه شیراز) 33 دقیقه است و انتظار می رود فاصله زمانی از ابتدای ایستگاه دانشگاه صنعتی تا ایستگاه صفه تقریبا 50 دقیقه باشدلیست آدرس ایستگاههای مترو در اصفهان

لیست ایستگاه های مترو شهر اصفهان به شرح زیر است:

نام ایستگاه مترو اصفهانآدرس ایستگاه مترو اصفهاننام ایستگاه ایستگاه مترو اصفهانآدرس ایستگاه مترو اصفهان
دانشگاهدانشگاه صنعتی اصفهانباهنرخ کاوه، نبش خ ۲۵ آبان
دهنودهنوشهدامیدان شهدا
امیرکبیرشاهپور جدیدتختیچهارراه تختی
رسالتخ رسالتامام حسیندروازه دولت
قدسخ امام خمینی – شهرک قدسانقلابمیدان انقلاب
بهارستانمارچینسی و سه پل300 متری خ چهارباغ بالا
گلستانبهرام آبادشریعتیخ‌ چهارباغ بالا، مقابل بیمارستان شریعتی
دکتر مفتحفلکه مفتحآزادیدروازه شیراز
شهید علیخانیمیدان شهید علیخانی/ خ مطهریدانشگاهخ هزارجریب، مقابل درب شرقی دانشگاه اصفهان
جابرتقاطع خیابان‌های جابر و شهبازیکارگرخ هزارجریب، مقابل خ کارگر
ایستگاه مرکزی کاوهخ کاوه – ترمینال کاوهکوی امام (خوابگاه)خ هزارجریب، مقابل آموزشکده شهید مهاجر
چمرانخ کاوه/ نبش خ شمس آباددفاع مقدسمیدان دفاع مقدس، جنب پایانه صفه
تبلیغات مترو شهر اصفهان

تبلیغات محیطی مترو اصفهان

بازار هدف Metro عمدتاً مردان و زنان طبقه متوسط ​​بین سنین 16 تا 30 سال است. علاوه بر این، عمدتاً افراد سالمی را که در مناطق شهری و روستایی زندگی می کنند هدف قرار می دهد. همچنین، مکان‌های شهری بزرگ‌تر در مقایسه با مکان‌های روستایی احتمال بیشتری برای مشاهده تبلیغات محیطی مترو دارند.

برنامه بازاریابی که جهت اجرا در مترو تمرکز دارد در ابتدا باید شامل یک استراتژی باشد و با تمرکز بر کمیپن های بازاریابی، گرایش های مصرف کننده، تقاضای بازار، اهرم محصول و نوآوری بتواند بازدهی تبلیغات مترو را افزایش دهد.

هزینه تبلیغات مترو اصفهان
بنر های فلکس سه قلو از تبلیغات محیطی مترو اصفهان

هزینه تبلیغات مترو اصفهان

از آنجایی که متروی اصفهان مکان‌های زیادی را به یکدیگر متصل می‌کند، می‌تواند رسانه‌های تبلیغاتی مؤثری را مطابق با یک هدف، ویژگی‌ها و مقیاس منطقه‌ای خاص ارائه دهد.

علاوه بر این، نه تنها نکات برجسته زمان را به مردم اصفهان منتقل می کند. اخیراً تعداد بازدیدکنندگان خارج از کشور که از خدمات مترو اصفهان استفاده می کنند افزایش یافته است و در نتیجه فرصتی برای تبلیغات در مقیاس جهانی ایجاد شده است.

آژانس تبلیغاتی آراد دارای هزینه های مقرون به صرف جهت رزرو و اجاره بیلبورد در رسانه های تبلیغاتی مترو اصفهان را ارائه می‌دهد.

سیستم حمل و نقل مترو شهر اصفهان بسیار سریع است و در حال حاضر تنها در خط شماره یک خدمات رسانی می کند. از آنجایی که اصفهان به عنوان شهر گنبدهای فیروزه ای شناخته می‌شود و می‌توان گفت به عنوان یک شهر بدون بیلبورد در نظر گرفته می شود، مترو اصفهان می تواند توسط تبلیغ کنندگان برای جذب مخاطب هدف با تبلیغ پیام برند در رسانه های داخلی و خارجی متروی اصفهان مورد استفاده قرار گیرد.

کمبود محرک ها در مترو تبلیغات را به یک پیشنهاد سودآور تبدیل می کند. کاربر اصالت را تصدیق می‌کند و با کمال میل تمام فرصت‌های ارائه شده توسط تبلیغات را برای فرار از سفرهای بی‌سابقه دریافت می‌کند. راهروی کاملاً مرتفع که چندین توقف در مکان‌های کلیدی در شهر دارد، پوشش عالی را فراهم می‌کند. رسانه متحرک با فرمت ممتاز و بزرگ، انجام سفرهای چندگانه در طول روز، تأثیر بالایی را تضمین می کند

ما راه هایی را برای افزایش بازدهی تبلیغات محیطی شما در مترو شهر اصفهان با هدف دستیابی به ارتباطات مؤثرتر که به قلب هدف مورد نظر می رسد، اجرا می کنیم.

طرح متروی اصفهان یکی از اولین ایده‌های ساخت قطار شهری است که در ایران مطرح شد؛ اما متاسفانه به دلایل مختلف علی‌الخصوص تاریخی بودن این شهر و وجود آثار باستانی زیاد در آن، اجرا و پیاده‌سازی آن، با مسائل و مشکلات فراوانی روبرو شد. چرا که این امکان وجود داشت که لرزش‌های ایجاد شده در هنگام عبور مترو از زیر مناطق تاریخی و حفاری در این بخش‌ها، آسیب جدی به آن‌ها وارد کند.

ئذذد ذزطزلهخلمخ567567 هن.

تبلیغات مترو اصفهان

4/5 - (8 امتیاز)