تبلیغات مترو تهران

تعرفه، قیمت و هزینه تبلیغات محیطی در مترو شهر تهران 1401

تبلیغات در متروی تهران به شما امکان دسترسی مستقیم به مخاطبانی را می دهد که شما هدف قرار داده اید و به برند شدن و فروش بیشتر شما کمک میکند. شرکت تبلیغاتی آراد به عنوان بزرگترین ارائه دهنده تبلیغات در مترو تهران با افتخار از شما دعوت میکند تا تبلیغات خود را به ما بسپارید.

تبلیغات مترو تهران

همه شهر های دنیا برای رقابت و همگام شدن با سرعت سرسام آور تکنولوژی در دیگر شهر های جهان نیاز به پیاده سازی فناوری های مدرن از جمله مترو دارند. مترو شهر تهران به دلیل این که در زیر زمین قرار دارد باعث کاهش ترافیک و تسهیل در حمل و نقل میشود.

خطوط در دست بهره برداری مترو در شهر تهران 205 کیلومتر میباشد که با راه اندازی کل خطوط اکثریت مردم به دلیل ترافیک زیاد تهران از مترو استفاده خواهند کرد که با تبلیغات هدفمند در مترو تهران شما میتوانید بخش بزرگی از مردم شهر را تحت پوشش قرار داده و مشتریان جدیدی را به آرشیو مشتریان اضافه کنید.

تبلیغات در مترو تهران یکی از تاثیر گذار ترین تبلیغات در سطح شهر میباشد که خدمات و فروش شما را با تبلیغات هدفمند و موثر افزایش میدهد

تبلیغات مترو پیام شما را درست زمانی که مخاطبان شما بعد از استرس و تنش های روز نیاز به حواس پرتی دارند، به نمایش گذاشته میشود. با تبلیغات موثر نمایشی در حمل و نقل عمومی با تأثیرگذاری بالا، مخاطبان شما را که دسترسی به آنها ندارید را به سمت شما جذب میکند از جمله تصمیم گیرندگان و مدیران شرکت هایی که ارتباط با آنها نیاز کسب وکار شما هستند.

آگهی‌های راه‌آهن و مترو همچنین صبح ها قبل از شروع روز به نمایش گذاشته شده و در خرید روزانه افراد میتواند تاثیر بگذارد چرا که آگهی شما بلافاصله قبل از فعالیت یا خریدشان دیده می‌شود.

قیمت تبلیغات در مترو تهران
تبلیغات محیطی در ایستگاه های مترو تهران که جزء پر ترددترین فضاهای حمل ونقل عمومی کشور محسوب میشود باعث افزایش فروش در زمینه کالا و یا خدمات میگردد.

مزایای تبلیغات در مترو تهران

  • عمر طولانی آگهی و امکان استفاده عموم مردم از مترو تهران.
  • امکان اطلاع رسانی سریع و گسترده به مخاطبان.
  • نگاه ویژه و تمرکز طولانی مدت مخاطبین به متن آگهی. عدم امکان قطع تبلیغ یا دور
  • انداختن آن توسط مخاطب این رسانه.
  • در اختیار داشتن زمان کافی برای تاثیرگذاری مناسب تبلیغ بر مخاطب.
  • شناور بودن پیام و انعطاف پذیری مناسب.
  • اعتبار بالای آگهی در این رسانه.

با تبلیغات در مترو تهران میتوانید اقشار مختلفی از مخاطبان خود را هدف قرار دهید.

تبلیغات مترو تهران

قیمت و هزینه تبلیغات در تهران:

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از تعرفه تبلیغات در مترو میتوانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید و حین مشاوره رایگان از قیمت های روز

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *