شرکت و آژانس تبلیغاتی در گیلان

بهترین آژانس و شرکت تبلیغاتی در کل استان گیلان

بازاریابی همه چیز در مورد یافتن، تعریف و دستیابی به جمعیت هدف شماست – اما اگر این جمعیت در یک کلانشهر گسترده پخش شود، چه؟ نگران نباشید؛ هنوز هم تاکتیک‌های زیادی برای جذب مشتریان درتبلیغات محیطی وجود دارد.

بیایید با استراتژی‌های کمپین‌های بازاریابی روزهای دیوانه شروع کنیم، زیرا بسیاری از بهترین روش‌ها هنوز هم کار می‌کنند. آثار کلاسیک، مانند تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، بیلبوردها، تابلوهای اتوبوس و تبلیغات روزنامه، همگی می توانند شما را به مخاطب ایده آل خود متصل کنند.

به هر حال، حتی شهرستان های کوچک استان گیلان نیز می تواند با وجود کوچک بودن برای شما سود دهی داشته باشد، زیرا همان گروه های مردمی مدام به مکان های مشابه باز می گردند. این برای رستوران ها، غذاخوری های صبحانه و پلتفرم های بازاریابی به طور یکسان صدق می کند.

با این حال، به خاطر داشته باشید که استراتژی های تبلیغات محیطی همیشه بالاترین بازگشت سرمایه را ندارند. برای مثال آویزهای درب را در نظر بگیرید. اگر در یک محله خاص یک کسب و کار دامپزشکی لوکس دارید، آویزان کردن تبلیغات درب در ساختمان های اطراف چندان مؤثر نیست.

بسیاری از ساکنان ممکن است حتی حیوان نداشته باشند! تحقیقات خود را انجام دهید، داده ها را بدست آورید، و دریابید که کدام خانواده ها به احتمال زیاد حیوان دارند (نکته: احتمالاً این افراد هستند که مجله محلی را برای صاحبان حیوانات می خرند – به جای آن یک تبلیغ در آنجا بگیرید!

شرکت و آژانس تبلیغاتی در گیلان

شرکت و آژانس تبلیغاتی در استان گیلان میتواند به شما در روز های شلوغ سال به شما کمک کند تا مخاطب های شما را به سمت شما جذب کند. تبلیغات و استراتژی تبلیغاتی که شما و کسب و کار شما نیاز دارد وابسته به افراد متخصص در این زمینه میباشد.

شرکت های تبلیغاتی با افراد متخصص خود به شما در زمینه تبلیغات با شرط کیفیت محصول یا خدمات کمک شایانی میکنند. تبلیغات محیطی استراتژی های مخصوص به خود را دارد که شما و تجارتتان را به افراد متخصص شرکت های تبلیغات وابسته میکند.

نحوه استفاده از تبلیغات محیطی در استان گیلان

در حالی که ما در عصر دیجیتال زندگی می کنیم، تبلیغات سنتی در فضای باز هرگز اینقدر مهم نبوده است. با دنیای آنلاین به هم ریخته، جلب توجه مردم و به خاطر سپردن برند شما چالش برانگیزتر می شود.

اما با وجود افراد متخصص شرکت های تبلیغاتی دیگر نگران تبلیغات برند خود در شهر های پر تردد و پر جمعیت نباشید چرا که شرکت های تبلیغاتی و بازاریابی به راحتی به افزایش فروش شما کمک خواهند کرد.

شرکت تبلیغاتی و بازاریابی آراد با بیش از 750 رسانه فعال در سراسر کشور این فرصت را در اختیار شما خواهد گذاشت که بصورت همگانی در سراسر کشور تبلغات انجام دهید.

نحوه استفاده از تبلیغات در فضای باز در شهرهای بزرگ

اما با بیلبوردهای تبلیغات محیطی، مانند تبلیغات در فضای باز در استان گیلان ، می تواند هم آگاهی از برند و هم استراتژی های بازاریابی را با ترافیک بسیار زیاد و متنوع القا کند.

مطالعات اخیر نشان می دهد که استفاده از تبلیغات در فضای باز در شهرهای بزرگ یکی از مهم ترین تاکتیک های بازاریابی است که برندهای کوچک و بزرگ باید به طور یکسان در نظر بگیرند.

اما چگونه می‌توانید از این فرصت‌ها استفاده کنید و بدانید که چه زمانی و کجا تبلیغات بیرونی خود را قرار دهید تا بهترین نتایج را برای شما داشته باشد؟

ما نکات برتر خود را در مورد اینکه چگونه می توانید از تبلیغات در فضای باز در شهرهای بزرگ استفاده کنید و از نظر سرمایه گذاری و بازده سرمایه گذاری بیشترین سود را کسب کنید، گردآوری کرده ایم .

 1. آن را ساده نگه دارید
  شهرهای بزرگ غالب هستند. چیزهای زیادی در جریان است و شما فقط چند ثانیه با مخاطبان خود خواهید داشت تا پیام بیلبورد خود را به آنها بچسبانید.

بنابراین فرآیند طراحی بیلبورد شما بسیار مهم است، زیرا می خواهید مطمئن شوید که پیام شما واضح است و به سرعت برای افراد عادی قابل درک است.

همه چیز از فونت، اندازه، تصویر و کلمات کلیدی باید در ساخت یک تبلیغ ساده و موثر بیلبورد تجزیه و تحلیل می شود.

 1. جایگاه خود را در نظر بگیرید
  اثربخشی و موفقیت یک تبلیغ اغلب به مکان آن بستگی دارد. مکان یک تبلیغ نیز می تواند محتوا، طراحی و میزان خلاقیت آن را تعیین کند.

بهترین برندها وقتی صحبت از پیام و طرحشان می شود، قرار دادن تبلیغات خود را در نظر می گیرند.

آیا این محصول مربوط به سفر است که در فرودگاه قرار می گیرد؟ چگونه می توانید پیام را حتی شخصی تر کنید؟

یا قرار دادن بیلبورد شما درست در کنار فضای اداری رقیب اصلی قرار می گیرد؟ آیا راه سلیقه ای وجود دارد که رقابت را به نفع شما انجام دهد؟

تجزیه و تحلیل مکان بیلبورد خود به شما کمک می کند تا واقعاً از فضایی که خریداری کرده اید استفاده کنید.

شما باید تاثیری را که تبلیغ شما با عناصر بصری منطقه اطراف ترکیب می شود، درک کنید.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید آن را در آنجا قرار دهید، باید مکان را از همه طرف بررسی کنید و تاثیر تبلیغات خود را تصور کنید.

همچنین باید تصور کنید که برند، رنگ‌ها، محتوا، طراحی و زمینه چه تأثیری بر افرادی که تبلیغ شما را در آن مکان مشاهده می‌کنند، خواهد داشت.

در اینجا چند سوال وجود دارد که باید قبل از درج آگهی از خود بپرسید:

 • آیا تبلیغ شما از سمت ایده آل، مانند جاده، پیاده رو، یا ایستگاه قطار/اتوبوس قابل مشاهده خواهد بود؟
 • آیا موانعی وجود دارد که مانع دید شود؟
 • آیا تبلیغات شما به اندازه ای بزرگ است که قابل مشاهده و چشم نواز باشد؟
 • آیا برند و انتخاب رنگ شما با محیط اطراف تضاد خوبی دارد؟ اگر نه، چه کاری می توانید انجام دهید تا آن را برجسته کنید؟
 • آیا برای موفقیت آمیز بودن آن نیاز به اضافه کردن زمینه محلی دارید؟
 • به یاد داشته باشید که شما باید نمایش تبلیغات خود را برای مخاطبان هدف خود به حداکثر برسانید. بنابراین در نظر بگیرید که چه چیزی را می خواهید تبلیغ کنید و مخاطبان هدف شما کجا خواهند بود.
 1. مخاطب هدف خود را درک کنید
  شناسایی مخاطبان هدف فقط برای درک مکان ایده آل برای تبلیغات شما ضروری نیست.

همچنین برای چندین جنبه دیگر، از جمله محتوا، طراحی، خلاقیت و زمینه، عامل تعیین کننده است.

به عنوان مثال، اگر برای زنان شاغل لباس می‌فروشید، رنگ‌هایی مانند خاکستری یا سرمه‌ای را انتخاب می‌کنید و تبلیغات خود را در مناطقی قرار می‌دهید که دفاتر زیادی در آن قرار دارند.

همچنین می‌توانید یک نظرسنجی از بازار انجام دهید تا به درد مخاطبانتان پی ببرید.

اگر بتوانید از طریق تبلیغات خود به آن نقاط دردناک رسیدگی کنید، مطمئناً تأثیر مثبتی بر موفقیت تبلیغ شما خواهد داشت.

از طرف دیگر، اگر تأثیر نسبی تبلیغات خود را بر فروش خود پیدا نکنید، به احتمال زیاد نتوانسته اید با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید.

اگر این اتفاق بیفتد، بهترین شرط شما این است که استراتژی خود را دوباره ارزیابی کنید و تلاش کنید تا مخاطبان هدف خود را از طریق آن تبلیغات راضی کنید.

 1. بین Static یا Digital را انتخاب کنید
  راه دیگر برای استفاده از بیلبورد خود در یک شهر بزرگ این است که تصمیم بگیرید آیا با یک گزینه ثابت که در آن فقط برند شما تسلط دارد یا اینکه در یک بیلبورد دیجیتالی که در آن می چرخد، فضا را با برندهای دیگر به اشتراک بگذارید.

هر دو مزایا و معایبی دارند، بنابراین اگر مجبورید فضایی را با رقبا یا برندهای متضاد در بیلبورد دیجیتال و بودجه خود به اشتراک بگذارید، باید درک کنید که مخاطبان هدف اصلی شما و رفتارهای آنها چه کسانی هستند.

 1. بر اساس بودجه خود استراتژی داشته باشید
  راه های مختلفی برای استفاده از بیلبورد برای اثربخشی وجود دارد.

و با توجه به اینکه برندهای مختلف رفتارهای مصرف کننده و مکان های متفاوتی در شهری دارند که در آن مستقر هستند، لازم نیست هر برندی برای داشتن یک کمپین تبلیغاتی موثر و موفق، گران ترین بیلبورد را در میدان تایمز تهیه کند.

در عوض، انتخاب مکانی که هم بودجه شما را برآورده می کند و هم مناطقی که به مخاطبان هدف شما می رسد، راه های کلیدی برای اطمینان از موفقیت کمپین بیلبورد شما هستند.

هنگامی که شک دارید، همیشه باید با یک متخصص در مورد چگونگی استراتژی بر اساس بودجه خود صحبت کنید.

 1. یک کمپین یکپارچه را در نظر بگیرید
  در حالی که همیشه زمان و مکان برای یک کمپین تبلیغاتی یکباره وجود دارد، اغلب قدرت بیشتری در داشتن یک کمپین یکپارچه وجود دارد.

این به معنای انتخاب گزینه های متعدد نمایش خارج از خانه است که شامل بیلبوردها، مبلمان فضای باز، اتوبوس، تابلوهای خرده فروشی، فضاهای پنجره و موارد دیگر می شود.

دلیل اینکه یک کمپین یکپارچه می تواند ارزش واقعی داشته باشد این است که تعداد نقاط تماسی که مخاطبان هدف شما با برند شما خواهند داشت را افزایش می دهد، بنابراین احتمال اینکه پیام شما را از کمپین به خاطر بسپارند افزایش می یابد.

 1. آن را به یاد ماندنی کنید
  یک مطالعه شورای علائم ایالات متحده (USSC) بیان می کند که فردی که با سرعت 45 مایل در ساعت در شرایط ترافیکی کمی شلوغ رانندگی می کند، می تواند تبلیغات کنار جاده ای را در حدود 1.5 تا 3 ثانیه ببیند و به آن واکنش نشان دهد.

این بدان معناست که تبلیغات در فضای باز باید به میزان قابل توجهی قابل مشاهده باشند و باید بتوانند به سرعت در ذهن خواننده تأثیر بگذارند.

وقتی در یک شهر بزرگ در حال تبلیغات هستید، بیلبوردهای مختلف زیادی برای رقابت خواهید داشت. بنابراین شما می خواهید بیلبورد خود را تا حد ممکن به یاد ماندنی کنید تا واقعاً در شهر بزرگ برجسته شود.

این به این معنی است که پیام خود را واقعاً هدف قرار دهید تا مرتبط باشد، راه‌هایی برای گسترش تبلیغات خود از خود بیلبورد ایجاد کنید، یا آن را تعاملی کنید تا افراد را تشویق کنید تا زمان بیشتری را صرف تعامل با آن کنند.

وقتی صحبت از تبلیغات در یک بیلبورد در یک شهر بزرگ به میان می‌آید، آسمان با امکاناتی برای برجسته‌تر شدن محدود است.

نتیجه
به طور کلی، اگر این شش نکته را دنبال کنید، شانس خود را برای به حداکثر رساندن ارزش سرمایه گذاری خود افزایش خواهید داد و اطمینان حاصل می کنید که مردم برند شما را در درازمدت به خاطر می آورند.

بنابراین آن را ساده نگه دارید، آن را به یاد ماندنی کنید و آن را متناسب با بودجه خود تنظیم کنید.

شرکت های تبلیغاتی در گیلان با افراد متخصص خود به شما و کسب و کارتان کمک خواهد کرد

شرکت تبلیغاتی

چرا بیلبوردها اثر طولانی مدت دارند؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا بیلبوردها نسبت به سایر انواع رسانه ها و بازاریابی اثرات طولانی تری دارند. مردم در طول روز رسانه های زیادی را جذب می کنند. از آنچه در تلویزیون می بینید، در رادیو می شنوید، در تلفن های خود می بینید، و با آن در وب تعامل می کنید، اغلب این رسانه برای مدت کوتاهی پردازش و فراموش می شود. اگر فراموش نشود، معمولاً اقدامات کوتاه مدت انجام می شود.

با این حال، بیلبوردها نوع متفاوتی از بازاریابی را ارائه می دهند، مخصوصاً برای کسانی که هر روز آنها را می بینند.=، به خصوص در شهرهای بزرگ که ترافیک زیادی با پای پیاده، ترافیک ماشین، و تکرار با افرادی که این بیلبوردها را می بینند وجود دارد.

به عنوان مثال، کسانی که به طور منظم در مسیر رفت و آمد به محل کار خود پیاده روی می کنند، هر روز با همان بیلبوردها و مناظر دیواری مواجه می شوند. به همین ترتیب، کسانی که مرتباً با ماشین رفت و آمد خود به محل کار یا مترو می روند، بارها و بارها با تبلیغات بیلبوردهای مشابه مواجه می شوند.

این باعث می شود تا با آنچه که تبلیغ می شود آشنا شوید و به برند شما کمک می کند خیلی بیشتر از رسانه های معمول در ذهن مخاطبان هدف شما باقی بماند. بعلاوه، بیلبوردها می‌توانند 24/7 بیدار بمانند به جای اینکه فقط چند ثانیه در یک استراحت تبلیغاتی بمانند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *