شرکت تبلیغاتی گیلان

شرکت اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی استان گیلان

شرکت تبلیغاتی استان گیلان با مطالعه و بررسی عکس و العمل مردم نسبت به تبلیغات محیطی به نتیجه ای رسیدن که بیش از 70% هر کسب و کاری را تبلیغات و بازاریابی در بر گرفته.

بر کسی پوشیده نیست که تبلیغات محیطی بیرون از خانه (بیلبورد های تبلیغاتی استان گیلان) در حال تبدیل شدن به یکی از موثرترین انواع تبلیغات و بازاریابی است.

این بیشتر برای شهرهای بزرگتر مانند رشت، بندر انزلی، رودبار و منجیل،ماسال و لاهیجان صادق است. بیلبوردها، مناظر دیواری، و پست های وحشی به طور یکسان، همگی ابزارهای عالی برای تبلیغ محصولات و کالاهایی هستند که می فروشید و همچنین خدماتی که شرکت شما ارائه می دهد.

با این حال، چه چیزی باعث می شود که تأثیر بیلبوردهای شهرهای بزرگ تا این حد مؤثر باشد و چرا این تأثیرات اینقدر طولانی است؟ این راهنما هر آنچه را که باید در مورد تأثیر شرکت تبلیغاتی ما در استان گیلان و بیلبوردها بدانید و اینکه چرا آنها ابزار قدرتمندی هستند، در صورتی که در مکان مناسبی قرار گرفته اید، توضیح می دهد.

آیا تا به حال در طول رفت و آمد خود به محل کار (یا در هر اتومبیل یا قطاری) به یک بیلبورد نگاهی انداخته اید و به این فکر کرده اید که این نمایشگرهای تبلیغاتی بزرگ و در فضای باز در استان گیلان چقدر موثر هستند؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید.

بسیاری از صاحبان مشاغل در مورد مزایای تبلیغات در فضای باز استان گیلان و اینکه آیا می تواند بازگشت سرمایه را فراهم کند تعجب می کنند. هزینه های تبلیغاتی شما برای کسب و کار شما ضروری است، بنابراین باید بدانید که بازاریابی بیلبورد چگونه بر مشتریان شما تأثیر می گذارد.

شرکت تبلیغاتی در استان گیلان و اجاره بیلبورد های تبلیغات محیطی در این استان بصورت روزافزون در حال رشد و شکوفایی بود و شرکت تبلیغاتی آراد با متخصصین خود و رقابت در عرصه تبلیغات در استان گیلان به کمک تجارت شما آمده تا بهترین خود باشید و محصولات خود را به بازار به رقیبان دیکته کنید.

شرکت تبلیغاتی گیلان

شرکت اجاره بیلبورد تبلیغاتی گیلان

شرکتی که به خاطر صرفه جویی در هزینه های خود تبلیغات را متوقف میکند مانند کسی است که برای صرفه جویی در وقت ساعت خود را متوقف میکند.

هنری فوورد

بهترین شرکت تبلیغاتی گیلان که در حال حاضر بیلبوردهای تبلیغات محیطی را ارائه می دهد، نگاهی بیندازید.
بازار محلی خود را هدف قرار دهید یا کشور را با نام تجاری خود پوشش دهید، بیلبوردهای تبلیغاتی شما در شهرستان های استان گیلان می توانند سراسر این استان را پوشش دهند.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی گیلان برای برند شما

بازاریابی شرکت تبلیغاتی ما در گیلان در شهرهای بزرگ مانند بیلبوردهای بندر انزلی ابزاری عالی برای رشد پایگاه مشتری شما، جذب مشتریان وفادار و تماشای رشد کسب و کار شما است. بعلاوه، این یک راه عالی برای نشان دادن اثری در شهر است. امروز شروع کنید و با ما تماس بگیرید.

شرکت اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی گیلان

مزایای تبلیغات بیلبورد در فضای باز استان گیلان چیست؟

تحقیقات نشان می‌دهد که 71 درصد از مسافران داخل خودرو اغلب به پیام‌های موجود در بیلبوردهای کنار جاده نگاه می‌کنند، در حالی که 37 درصد گزارش می‌دهند که هر بار که از یک بیلبورد عبور می‌کنند، به آگهی‌های خارج از منزل نگاه می‌کنند. این یک آمار ضروری است که مشاغل محلی می توانند از آن سود زیادی ببرند.

تبلیغات بیلبورد در فضای باز از تبلیغات چاپی در مقیاس بزرگ برای بازاریابی یک شرکت، نام تجاری، محصول، خدمات یا کمپین استفاده می کند. یکی از پرکاربردترین انواع تبلیغات است.

بیلبوردها به صورت استراتژیک در مناطق پرترافیک، مانند کنار بزرگراه ها و در سرتاسر شهرها قرار می گیرند، بنابراین بیشترین حجم از رانندگان، سواران و عابران پیاده می توانند آنها را مشاهده کنند.

تبلیغات بیلبورد به طور موثر آگاهی از برند را ایجاد می کند و کسب و کار (یا محصول یا کمپین شما) را تا حد امکان به افراد بیشتری نشان می دهد. از آنجایی که بیلبوردها در چنین مکان‌های شلوغی هستند، در مقایسه با سایر فعالیت‌های بازاریابی، بیشترین بازدید و تأثیر را دارند.

چرا بیلبوردها اثر طولانی مدت دارند؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا بیلبوردها نسبت به سایر انواع رسانه ها و بازاریابی اثرات طولانی تری دارند. مردم در طول روز رسانه های زیادی را جذب می کنند.

از آنچه در تلویزیون می بینید، در رادیو می شنوید، در تلفن های خود می بینید، و با آن در وب تعامل می کنید، اغلب این رسانه برای مدت کوتاهی پردازش و فراموش می شود. اگر فراموش نشود، معمولاً اقدامات کوتاه مدت انجام می شود.

با این حال، بیلبوردها نوع متفاوتی از بازاریابی را ارائه می دهند، مخصوصاً برای کسانی که هر روز آنها را می بینند.=، به خصوص در شهرهای بزرگ که ترافیک زیادی با پای پیاده، ترافیک ماشین، و تکرار با افرادی که این بیلبوردها را می بینند وجود دارد.

به عنوان مثال، کسانی که به طور منظم در مسیر رفت و آمد به محل کار خود پیاده روی می کنند، هر روز با همان بیلبوردها و مناظر دیواری مواجه می شوند.

به همین ترتیب، کسانی که مرتباً با ماشین رفت و آمد خود به محل کار یا مترو می روند، بارها و بارها با تبلیغات بیلبوردهای مشابه مواجه می شوند.

این باعث می شود تا با آنچه که تبلیغ می شود آشنا شوید و به برند شما کمک می کند تا برای مدت طولانی تری نسبت به رسانه های معمول در ذهن مخاطبان هدف شما باقی بماند. به‌علاوه، بیلبوردها می‌توانند 24 ساعته و 7 روز هفته بیدار بمانند، به‌جای اینکه فقط چند ثانیه در یک وقفه تبلیغاتی بمانند.

انواع بیلبورد چیست؟

چه کسب و کار شما بزرگ باشد و چه کوچک، اگر می خواهید کسب و کار خود را به روشی خلاقانه تبلیغ کنید، چندین نوع بیلبورد وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

 • بیلبوردهای کلاسیک یا بولتن معمولاً در بزرگراه ها و خیابان هایی دیده می شوند که تعداد قابل توجهی از مردم می توانند آنها را ببینند. این شامل عابران پیاده و افرادی که در وسایل نقلیه خود هستند می شود.
 • بیلبوردهای وینیل از رنگ های روشن استفاده می کنند و معمولاً با رنگ پلی وینیل کلرید مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش رنگ آمیزی می شوند.

بنرهای وینیل معمولاً برای رویدادهای خاص استفاده می شوند. بیلبوردهای وینیل یک گزینه عالی برای تبلیغات کوتاه مدت یا بلند مدت هستند. آنها همچنین بسیار بادوام هستند که برای محیط های بیرونی عالی است. برخی از مزایای بیلبوردهای وینیل عبارتند از:

 1. نصب و حذف آنها آسان است
 2. آنها در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند
 3. آنها را می توان به صورت تمام رنگ چاپ کرد
 4. آنها ضد آب و بادوام هستند
 • بیلبوردهای نقاشی شده نیاز به نقاشی دستی پیام و تصاویر روی بیلبوردها دارند. این روزها نادر هستند زیرا تابلوهای تبلیغاتی با چاپ گرافیکی جایگزین آنها شده اند.
  بیلبوردهای سه بعدی جدیدترین مورد در ترندهای بیلبورد هستند. آن‌ها بسیار هنرمندانه و طراحی شده‌اند، بنابراین تصویر بیرون می‌آید و تاکید بیشتری بر محصول نسبت به بقیه قسمت‌های بیلبورد دارد.
  بیلبوردهای معطر بسیار کمیاب هستند و برای عبور از بوی محصول استفاده می شوند. به عنوان مثال، اگر رستوران شما در حال تبلیغ یک غذای جدید است، می توانید از یک بیلبورد معطر استفاده کنید تا عابران بوی آن را بگیرند و متقاعد شوند که وارد رستوران شما شوند.
 • بیلبوردهای دیجیتال از یک صفحه نمایش LED ساخته شده اند و پویاتر از معادل های سنتی هستند. آنها به طور کلی در زمینه های تجاری کلیدی استفاده می شوند تا اطمینان حاصل شود که حداکثر تعداد افراد آنها را می بینند. بر این اساس، آنها حداکثر قرار گرفتن در معرض نام تجاری را ارائه می دهند. آنها گران هستند اما در جلب توجه مردم بسیار مؤثر هستند و در نتیجه کسب و کار شما را ارتقا می دهند.
  بیلبوردهای موبایل در رویدادهای خاص که مخاطبان زیادی در آن حضور دارند استفاده می شود. بر خلاف بیلبوردهای ثابت، بیلبورد در بالای وسیله نقلیه در حال حرکت قرار می گیرد، بنابراین در هر کجا که وسیله نقلیه حرکت می کند، دیده می شود.

محبوب ترین اندازه های بیلبورد تبلیغات محیطی چیست؟

بولتن ها :

بولتن نوعی بیلبورد است که اکثر مردم با آن آشنا هستند. آنها دومین اندازه بزرگ بیلبوردها هستند و هنگامی که در مسیرهای اصلی سفر می کنید می بینید. بسیاری از مردم فکر می کنند که بیشترین تأثیر را دارند، با این حال، این به اهداف خلاقانه و کمپین شما بستگی دارد.

بولتن ها اغلب برای ترغیب خوانندگان به اقدام سریع استفاده می شوند، مانند یک بیلبورد تبلیغاتی برای یک رستوران فست فود در خروجی آتی در کنار جاده. آنها همچنین ممکن است برای برندسازی یا اعلام رویدادهایی مانند فروش یا افتتاحیه استفاده شوند.

بولتن ها اغلب مستقل هستند و ممکن است روی یک قاب قرار گیرند یا روی زمین قرار گیرند. بسته به قرارداد، اینها گاهی اوقات برای یک سال یا بیشتر در دسترس هستند.

طبق گفته انجمن تبلیغات در فضای باز آمریکا، بولتن ها در سه اندازه استاندارد عرضه می شوند:

 • 14 فوت ارتفاع و 48 فوت عرض
 • 10 فوت ارتفاع و 40 فوت عرض
 • 10 و نیم فوت ارتفاع و 36 فوت عرض

30 برگه :

30 برگ در اندازه بین بولتن و بیلبورد 8 برگ است. آنها هنوز فضای کافی برای جلب توجه شخصی دارند که در حال رانندگی هستند، اما در بزرگراه ها قرار نمی گیرند. آنها در مناطق شهری، به ویژه در معابر اصلی رایج هستند، اما می توان آنها را در جاده های فرعی نیز یافت. آنها روشی کمتر سرزده برای تماس با عابران ارائه می دهند که هنوز قابل توجه است.

از آنجایی که 30 برگه کوچکتر هستند، معمولاً گرانتر از بولتن ها هستند و برای شرکت های کوچکتر با بودجه محدودتر جذاب تر هستند. با یک بولتن، به احتمال زیاد افراد عبوری را به جای افرادی که در همسایگی خود زندگی می کنند جذب می کنید. یک برگه 30 نیز ممکن است دیجیتال باشد.

اندازه های استاندارد برای یک برگ 30 عبارتند از:

 1. 12 فوت، 3 اینچ ارتفاع و 24 فوت، 6 اینچ عرض
 2. 10 فوت، 5 اینچ ارتفاع و 22 فوت، 8 اینچ عرض (کمتر رایج)

8 ورق :

8 ورق به عنوان پوستر جوان نیز شناخته می شود. اینها بیلبوردهایی هستند که هنگام قدم زدن در شهر می بینید. آنها در مناطق پرترافیک و با دید زیاد مانند گوشه‌های شلوغ و رستوران‌ها و بارهای پرطرفدار واقع شده‌اند. آنها ممکن است به تنهایی یا روی دیوار نصب شوند.

عابران پیاده و همچنین رانندگان خودرو هدف پوسترها هستند. آنها باید جسور باشند و به سرعت توجه را به خود جلب کنند زیرا اغلب در حال رقابت با سایر صفحات 8 نزدیک هستند. اگرچه آنها کوچکتر از بولتن هایی هستند که در کنار جاده می بینید، اما هنوز هم ممکن است تأثیر قابل توجهی داشته باشند.

آنها برای تبلیغ رویدادها یا فیلم های آینده عالی هستند. همچنین ممکن است برای انتشار اطلاعات به موقع، مانند اعلان فروش، استفاده شود. 8 ورق دیجیتال نیز امکان پذیر است.

اندازه استاندارد یک برگه 8 عددی است:

 • 6 فوت ارتفاع و 12 فوت عرض

هزینه تبلیغات بیلبوردی به چه پارامتری وابسته است؟

حقیقتاً، هیچ قیمت قطعی برای تبلیغات بیلبورد وجود ندارد زیرا شرایط مختلفی وجود دارد که بر هزینه ها تأثیر می گذارد. در اینجا چند فاکتور هزینه وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

مکان، مکان، مکان

قیمت بیلبورد های تبلیغاتی متفاوت میباشد و این تفاوت قیمت بیلبورد ها، بسته به مکان، اندازه و سایر عوامل می تواند بسیار متفاوت باشد.

موقعیت مکانی عامل بزرگی در تعیین قیمت تبلیغات بیلبورد است. عواملی مانند تراکم جمعیت، جریان ترافیک و رقابت همگی می توانند بر قیمت گذاری تأثیر بگذارند.

قراردادهای تبلیغاتی بیلبورد دیجیتال می تواند بر اساس زمان و یا بر اساس برداشت باشد. قراردادهای مبتنی بر زمان به این معنی است که شما برای تعداد مشخصی از هفته ها (یا ماه ها) پرداخت می کنید و تبلیغ شما در تمام مدت اجرا می شود.

قراردادهای مبتنی بر نمایش متداول‌تر هستند و شما فقط برای تعداد دفعاتی که تبلیغ خود را نشان می‌دهید هزینه پرداخت می‌کنید. بنابراین اگر یک تبلیغ 30 ثانیه ای داشته باشید و ده بار در روز پخش شود، هزینه 300 بار نمایش از شما دریافت می شود.

نوع ترافیک

پارک وی گاردن استیت، یک جاده 172.4 مایلی، یک منطقه صنعتی و پرتردد است که از مونتویل، نیوجرسی، تا کیپ می امتداد دارد و حجم ترافیک قابل توجهی دارد. نیوجرسی Turnpike، Route 78 و Route 22 نیز بزرگراه های اصلی هستند که حجم ترافیک بالایی دارند.

همچنین باید در نظر داشته باشید که کدام تبلیغات بیشتر مورد توجه افرادی است که در این جاده ها رانندگی می کنند. بیلبوردهایی که در این بزرگراه‌های شلوغ قرار می‌گیرند می‌توانند تا 8000 تا 10000 دلار قیمت داشته باشند.

به عنوان مثال، در منطقه تایمز اسکوئر، 53 درصد از ساکنان، افراد حرفه‌ای جوان تحصیلکرده و با درآمد بالا در نظر گرفته می‌شوند که متحرک هستند و ترجیح می‌دهند خرده‌فروشی پیشرو داشته باشند.

مجری بیلبورد های تبلیغات محیطی در استان گیلان

بیلبوردها با ایجاد اعتبار و شناخت برند شما را از رقبا متمایز می کنند. بیلبوردها به عنوان یک کانال مهم و برتر عمل می کنند که اثربخشی سایر کانال های بازاریابی شما را افزایش می دهد.

چرا باید از بیلبورد های تبلیغاتی استفاده کنید؟

بیلبوردهای تبلیغاتی شکلی از تبلیغات و بازاریابی در فضای باز هستند که نسبت به اکثر رسانه های تبلیغاتی خانگی انعطاف پذیری بیشتری دارند.

برخلاف اکثر تبلیغات، تبلیغاتی بیلبوردی را می توان در زمان ها و مکان های پر ترافیک در ذهن مخاطبان هدف شما با یک طراحی مفهومی جا داد.

شروع بیلبوردهای دیجیتالی یک انقلابی در زمان و مکان تبلیغات بیلبوردی ایجاد کرد، اما روند تبلیغات در یک بیلبورد نسبتاً یکسان باقی مانده است.

چرا شرکت تبلیغاتی آراد در گیلان را انتخاب کنیم؟

شرکت آراد در عرصه تبلیغات بازی را تغییر داده است. ما تبلیغات خارج از منزل را در دسترس همه مشاغل قرار می دهیم. از مشاغل خانگی گرفته تا مشاغلی بزرگ با بازار بزرگتر حداقل به این معنی است که هر کسی که تمایل به رشد نام تجاری خود دارد و با کمترین هزینه میتواند تبلیغات بیلبورد خود را داشته باشد.

در شهر خود یا در سراسر استان گیلان، با بیلبوردهایی از شهرستان رشت تا اطراف استان گیلان تبلیغ کنید. چه یک مشاور املاک و مستغلات باشید یا یک رستوران خانوادگی داشته باشید، شما تصمیم می‌گیرید که چقدر یا چقدر کم هزینه کنید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *