معرفی ۴ پلن اصلی #لینکدین پریمیوم و روش سفارش آن در ایران

به جهت رشد کسب و کار در شرکت تبلیغاتی آراد راه های مختلفی را برای شما بیان نمودیم که یکی از آنها فعالیت در سایت لینکدین بود که برای استفاده از برخی امکانات خاص وب سایت لینکداین نیاز به خرید اکانت پرمیوم لینکدین است.

اکانت های پرمیوم لینکداین در 4 دسته مجزا

  1. پلن «career»، روشی حرفه‌ای برای به دست آوردن شغلی خواستنی

لینکدین هم اشاره کرده که اگر این پلن را دریافت کنید، زمان انتظار برای #استخدام شدنتان دو برابر سریع‌تر از یک حساب کاربری معمولی سپری می‌شود.

ارسال بی‌واسطه پیام به مصاحبه کنندگان، بررسی دقیق کسانی که از پیجتان دیدن کرده‌اند و دسترسی نامحدود به ویدیوهای آموزشی لینکدین از امکانات مهم این پلن است.

یکی از امکانات جالبی که در این پلن نهفته است، مقایسه توانایی‌ها، مهارت‌ها و در کل موقعیت شما با دیگر کسانی است که در زمینه کاری شما جویای کار یا به دنبال ارتقای وضعیت شغلی هستند. این ماجرا به شما کمک می‌کند تا بدانید قرار است وارد چه رقابتی شوید و به شغل موردعلاقه‌تان برسید.

اکانت linkedin-premium
  1. پلن «Business»، نگاهی متفاوت به جستجو و اطلاعات

همان‌طور که از اسمش پیدا است این پلن بیشتر به درد صاحبان کسبوکار می‌خورد. با وجود این پلن می‌توانید: ۱۵ ایمیل به مدیران ارسال کنید. به طور نامحدود، افراد را پیدا کنید و کمپانی‌های مختلف را در داشبورد خودتان داشته باشید، روند رشد آنها از نظرهای گوناگون مثل تعداد فالوور، افرادی که استخدام کرده‌اند و … را ببینید و آنها را مورد بررسی قرار دهید

linkedin-premium-plans
  1. پلن «Sales»، فروش و کشف نیاز #مشتری در قلب لینکدین

سومین پلن لینکدین پریمیوم، بسیار کامل است و به طور ویژه برای کارشناس‌ها و مدیران فروش طراحی شده است تا بتوانند به داده‌های بسیار وسیع‌تری دسترسی داشته باشند.

در ویژگی «Advanced lead search» به شما یک داشبورد جداگانه داده می‌شود که می‌توانید با کمک فیلترهای هوشمندانه‌ای که در آن قرار دارد تعدادی از افراد را لید کرده و بعدها با آنها ارتباط برقرار کنید.

مثلا یکی از کارهایی که می‌شود با فیلترهای این بخش کرد این است که وقتی یک نفر از نظر شغلی جابه‌جا می‌شود و از شرکت «الف» به شرکت «ب» می‌رود شما خیلی زود از این ماجرا با خبر می‌شوید. با این حساب، فرصتی می‌یابید تا پیام‌های شخصی‌سازی شده بسیار بهتری را به افراد بدهید و آنها را جذب مجموعه خودتان کنید.

  • پلن «Hiring»، دستیار خستگی‌ناپذیر کارشناسان منابع_انسانی

این پلن به طور ویژه برای کارشناس‌های منابع انسانی، یعنی کسانی که کارهای مصاحبه و استخدام افراد را انجام می‌دهند، تهیه شده است.

چگونه لینکدین پریمیوم را خریداری کنم؟

سایت‌هایی وجود دارند که می‌توانید با ساخت اکانت در آنها و دادن نام کاربری و رمز عبور لینکدین خود، ماجرای خرید نسخه پریمیوم را بر عهده آنها بگذارید. این سایت‌ها با یوزر و پسورد شما وارد اکانت‌تان می‌شوند، کشور شما را از ایران به جای دیگری تغییر می‌دهند، اطلاعات حساب را وارد می‌کنند و تمام.

linkedin-premium

2 نکته در خصوص اکانت پریمیوم لینکداین

  • نکته اول: حتما پس از اینکه کار انجام شد و اکانت پریمیوم خودتان را دریافت کردید، پسوردتان را تغییر دهید.
  • نکته دوم: وقتی آنها با دسترسی که در اختیارشان گذاشتید وارد اکانتتان شدند، دیگر خودتان نباید وارد اکانت‌تان شوید. چون لینکدین با دیدن این ماجرا که دو نفر با دو «IP» مختلف وارد یک اکانت شده‌اند، حدس می‌زند که یا اکانت هک شده یا در حال هک شدن است. به همین دلیل، اکانت را می‌بندد و شما برای فعالسازی دوباره اکانت خودتان به دردسر می‌افتید. چون باید به پشتیبانی لینکدین پیام بدهید تا بتوانید مشکل را حل کنید.

آیا تجربه‌ای از خرید و استفاده از پلن‌های لینکدین پریمیوم دارید؟ در کامنت آنرا با ما به اشتراک بگذارید


4.7/5 - (3 امتیاز)