مشاور تبلیغات و برندینگ و افزایش نرخ مراجعه مشتریان و توسعه بازار

مشاور تبلیغات و برندینگ باید در زمینه های گوناگون حوزه تبلیغات مانند استراتژی و برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی، طراحی کمپین، خرید و فروش رسانه، خلاقیت و ایده پردازی، تولید، چاپ و… تسلط کافی داشته باشد.

مشاوره تبلیغاتی یعنی ایجاد رویکردی مناسب با فرهنگ و لحن برند در تولید محتوای تبلیغاتی و اکران آن در رسانه های درست.

ویژگی یک مشاور تبلیغات خوب

ارائه خدمات و راهکارهای خلاقانه، متمایز و اثربخش در حوزه های مختلف تبلیغات و با هدف ایجاد ارزش افزوده جهت توسعه و رونق کسب و کار برعهده مشاور تبلیغات وبرندینگ است. از کالاهای لوکس گرفته تا کالاهای سریع المصرف، سازمان های دولتی، بانک ها و بیمه ها، شرکتهای خودروسازی، صنایع غذایی، شرکت ها و پروژه های ساختمانی، شرکت های تامین کننده کالاهای مصرفی، شرکت های خدمات محور و…

مشاوره تبلیغات و برندینگ باید خود را به موفقیت سازمان در محیط رقابتی کسب و کار متعهد بداند.

مشاوره تبلیغات و برندینگ با تحقیق در مورد نام تجاری شما، نوع تبلیغات کسب و کار شما را شناسایی و رقبا و مشتریانتان را در نظر می گیرد، سپس با ارائه استراتژی خاص برند شما، با روشهای نوین تبلیغاتی سعی در جایگاه سازی نام تجاری در میان مخاطبانش خواهد کرد.

در دنیای امروز، برندی حرفه ای تنها بواسطه یک نشانه یا لوگو معرفی نمیشود بلکه در یونیفرم پرسنل، رنگ سازمانی و حتی رفتار خدمات مشتریان و همه عناصر بازاریابی و تبلیغاتش حضور دارد.

مشاور بازاریابی و تبلیغات

شرکت مشاور تبلیغاتی

یکی از معضلات واحدهای صنعتی، توزیعی و خدماتی نداشتن یک برنامه مشخص برای اجرای کمپین های تبلیغاتی خود است؛ شرکت مشاور تبلیغاتی آراد با بیش از 3 دهه تجربه به عنوان یک مشاور تبلیغاتی می تواند نیاز شما را در این حوزه تخصصی به خوبی بر طرف کند؛ ما می توانیم به شما یک استراتژی تبلیغاتی مشخص و مدون بدهیم! ما در این مسیر کنار شما هستیم تا برنامه ای درست را برای شروع تبلیغات تدوین کنیم. محتوایی متناسب با صدا و جنس برند بسازیم و آن را در رسانه هایی که مخاطبین بالقوه برند حضور دارند اکران نماییم.

خدمات شرکت مشاوره تبلیغات

بدون شک یکی از مهمترین بخش های یک مارکتینگ پلن، توجه به بحث پروموشن و ابزارهای برندسازی و تبلیغات است؛ اما متاسفانه در ایران از تمام ابزارهای تبلیغات و برندینگ به درستی استفاده نمی شود؛ به عنوان مثال بحث پرسونال برند و برندسازی شخصی یکی از همین مقولات است؛ شخص کارآفرین به مباحثی همچون تبلیغات اعتباری کمتر توجه می کند و یا شاید از ابزار قدرتمند آن غافل باشد؛

توجه به مباحثی همچون تکنولوژی ردیابی چشم (Eye tracking) در تبلیغات بیلبوردی و همچنین اینترنتی یکی دیگر از زمینه های کاری مشاور تبلیغاتی است. توجه به مفاهیم IMC در برندسازی هر شرکت و شخصی الزامی است؛ چیزی که کمتر مورد توجه مدیران بازاریابی شرکت ها قرار می گیرد؛

شرکت مشاوره تبلیغاتی آراد با هدایت و راهبری تیم تخصصی به این مهم بیش از پیش پرداخته و در رزومه کاری خود موارد متعددی از ارائه انواع خدمات تبلیغاتی و برندینگ در عرصه شرکتی، سازمانی و شخصی را دارد. 

 • مشاور تحقیقات و توسعه بازار شرکت بیجار، ۱۳۹۴- ۱۳۹۶ .
 • مدیر بازاریابی و فروش شرکت راهکارهای سازمانی ورساچ، ۱۳۹۶.
 • مشاور بازاریابی و آموزش شرکت نبی منش فعال در حوزه صنعت، ۱۳۹۶.
 • مشاور بازاریابی و تبلیغات کمپانی دستگاه های نظافتی صنعتی، ۱۳۹۶.
 • مدیر بازاریابی و تبلیغات شرکت طلاکاران زاینده رود، ۱۳۹۶.
 • مشاور بازاریابی دیجیتالی شرکت آرین گستر صدرا، فعال در زمینه ساختمان، ۱۳۹۶.
 • مشاور بازاریابی دیجیتالی شرکت سراسازان، انبوه سازی ساختمان، ۱۳۹۶.
 • مشاور تبلیغاتی شرکت تبلیغاتی هولوگرام، فعال در زمینه تبلیغات چاپی، ۱۳۹۶.
 • مشاور تبلیغاتی شرکت پارسیان شریف اصفهان، فعال در زمینه تبلیغات رادیویی و تلویزیونی، ۱۳۹۶.
 • مشاور بازاریابی دیجیتالی شرکت مهندسین مشاور نگراندیش، نفت و گاز، ۱۳۹۶.
 • مشاور بازاریابی دیجیتالی و فروش سازمانی مجموعه ۳۶۰trip، فعال در امور گردشگری، ۱۳۹۶.
 • مشاور کارآفرینی موسسه خیریه کوثر، فعال در تیمچه اصلی بازار تهران، ۱۳۹۶.

اثربخشی تبلیغات محیطی داخلی و خارجی بر هیچ واحد صنعتی، تولیدی، توزیعی و حتی خدماتی پوشیده نیست؛ علی رغم تمام تبلیغات منفی که بر علیه اثربخشی تبلیغات بیلبوردی در این سال ها شده است اما همچنان این وسیله، یکی از مهمترین ابزارهای پروموشن برای تمام بنگاه های اقتصادی کشور بوده است؛ به نحوی که اکثر واحدهای اقتصادی کوچک و بزرگ از گستردگی سطح پوشش آن در بازار داخل کشور بهره می برند.

از تحقیقات بازاریابی چیزی نمی دانید و می خواهید با تحلیل درست از بازار هدف، محصول خود را روانه بازار کنید؟ به دنبال یک مشاور بازاریابی قوی هستید تا راه و روش تدوین یک برنامه جامع بازاریابی را نشان دهد و بر روند اجرای آن نظارت کند؟

اما در این بین کم نیستند واحدهای صنعتی که علی رغم تمام تلاش های صورت گرفته برای اثر بخش کردن تبلیغات خود، آن طور که باید و شاید جواب نگرفته اند؛ دلیل این امر را باید در عدم شناخت دقیق این کارفرمایان از ضریب نفوذ این ابزار تبلیغاتی دنبال کرد؛ صرفا با یک تبلیغ ساده و با تکرار بالا نمی توان به نتایج خیره کننده ای رسید! شرکت آراد در عرصه ساخت و اجرای تابلوهای تبلیغاتی می تواند تجارب ارزشمندی را به شما عزیزان انتقال دهد تا بتوانید از نرخ تبدیل بالاتری بهره ببرید! بله می شود کمتر هزینه کرد و بیشتر جواب گرفت!

4.9/5 - (12 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *